październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

hogata (offline)

07-12-2010 09:23:13

Mikołów

hogata (offline)

07-12-2010 09:28:54

Mikołów
hej Kochane,
u nas dwie nocki były niespokojne, dzisiaj znowu spokój- jedno karmienie o 4.30 smiling smiley
dzisiaj w końcu ide do gina, zobaczymy co powie, bo chociaz mineło siedem tygodni cały czas lekko plamie i mam wrazenie, że nie do końca sie zagoiłam sad smiley poza tym musze poprosic o piguły winking smiley

dzieki za opinie o karuzelkach, wybrałam w końcu tiny love [link widoczny po zalogowaniu]

co do leżaczków Gosia bardzo lubi w nim leżeć i drzemac, poza tym cały dzien może byc ze mna w duzym pokoju, a ja moge robić różne rzeczy, leżaczek mamy pożyczony od znajomków firmy brevi

miłego dnia! pozdrowionka


a i zapisałam sie na czwartek na warsztaty sponsorowane przez Johnsona reklamowne na górze naszego portalu, napisze czy warto i jak było smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-07 09:46 przez hogata.

goniek (offline)

07-12-2010 12:35:43

mazowieckie
Cześćsmiling smiley Ja na nic nie mam czasu mały był grzeczny dwa dni i znowu jest krzyk i płacz-matko to się chyba nigdy nie skończy!!!
Dzięki dziewczyny za info.o becikowym.W tym tygodniu złożę papiery bo pieniążki się przydadzą!Lece bo znowu jest krzyk ,5minut spania i znowu krzyk!
Pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga250 (offline)

07-12-2010 13:19:32

Chorzów
Dotka z tego co pamiętam miałaś mieć cc dzień po mnie, a widzę, że miedzy naszymi dziewczynkami jest 2 tyg. różnicy?? Rodziłaś później??



Zuza81 (offline)

07-12-2010 14:04:27

Zielona Góra
A ja jednak wybrałam się z małym do pediatry. Na szczęście osłuchowo czyściutko tylko ten katarek się przyplątał. Dostał Nasivin do noska i mam nadzieję, że będzie dobrze. Do tego maść majerankowa, nawilżanie noska wodą morską i odciąganie Fridą.

Dziewczyny słyszałyście o tym takim odciągaczu który podłącza się do odkurzacza ? Strasznie to brzmi ale podobno rewelacja.
Może któraś używa ?


goniek a byłaś u lekarza ? może małego coś boli, że tak ciągle płacze, masz jakieś podejrzenia ?
hogata super karuzelka smiling smiley małej na pewno przypadnie do gustu smiling smiley A mała Mikołajka prześliczna smiling smiley a kim jest tajemniczy mikołaj ? :*



[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

07-12-2010 14:07:16

Płock
Hogata fajnie zdjęcie.Ja już byłam u gina i piguły już mam.żartowniś
A u nas nocka ok.Jedna pobutka na mleczko i soanko do ranka.Aga250 zrobiłam tak jak pisałaś i narazie mała zasypia szybko.
My juz dziś po spacerku,a teraz kruszynka sie rozglada.




dotka (offline)

07-12-2010 14:36:30

Aga250 to prawda, mialam miec dzien po Tobie cc, zgłosiłam sie do szpitala w wyznaczony dzień ale ordynator byl innego zdania niz mój gin prowadzący i postanowil poczekac z cc az zaczną sie regularne skurcze i zrobi się choc minimalne rozwarcie zeby pózniej łatwiej było się organizmowi oczyścic. No i tak polezałam tydzien, codziennie rano na czczo i czekalam na decyzje czy juz czy jeszcze nie az w koncu wypuscili mnie do domu.
Po kilku dniach zaczelam sie gorzej czuc i znow na oddzial i znow lezenie i w końcu dzień po terminie zrobili cc.

Zuza81 ja rano w dzien cc miałam 11,1 hemoglobine a po cięciu popołudniu niecałe 7 sad smileysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

07-12-2010 14:44:56

Zielona Góra
dotka to miałaś super hemoglobinę , ja w dzień cięcia miałam nie całe 5, lekarz był przerażony smiling smiley a ja od 3 miesięcy non stop brałam żelazo , a i tak jakoś nie wiele mi to pomagało. Po cesarce byłam blada jak ściana. Nie wiem czy miałam krew przetaczaną czy udało się bez nie pamiętam. Coś tam mi podłączali ale nie wiem co to było ... myślałam tylko o tym że dzidziak jest cały i zdrowy smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

07-12-2010 20:46:00

Płock
A ja dziewczyny życze wam spokojnej,przespanej nocki.:sleeping_baby_55:
Moje skarbki spią i ja idę to wykorzystać i zmykam do łóżeczka.pa




Zuza81 (offline)

07-12-2010 20:54:56

Zielona Góra
My też już idziemy lulu smiling smiley dobrej nocki smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.