październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

AnnaT (offline)

08-09-2010 15:16:26

ZUZA napewno będzie teraz dobrze.
Kurcze moja bratanica się rozchorowała i muszę teraz uważać żebym niezłapała czegoś od niej sad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

MonaLiza (offline)

08-09-2010 15:45:24

Wrocław
Witajcie Brzuszkismiling smiley

ale zaniedbałam się ostatnio pod wzgledęm obecności na forum, aż mi jakoś dziwnie...
Jesteśmy już wszystkie na końcówce i chyba coraz mniej czasu mamy na internet. Ostatnie przygotowania trwają.
U nas trochę ciężko, Mała daje popalić na sam koniec ciążysad smiley Nie przespałam całej nocy chyba od 2 tygodnisad smiley Ale z tego co wyczytałam, to i u Was jest podobnie. Dodatkowo cierpię okropne bóle rwy kulszowej. Od tygodnia nie ruszam się nigdzie oprócz wycieczek do toalety;( Jutro idę na wizytę do ortopedy, który ma zdecydować czy rodzę naturalnie czy CC.

I szczerze mówiąc jestem przerażona opcją CC, choć z tego co widziałam to jest kilka dziewczyn które umawiają się na CC... sama nie wiem co lepiejsad smiley

A i najważniejsze, wreszcie wybraliśmy imię dla Małejgrinning smiley Będzie Magdalena, czyli Lenkasmiling smiley

Cytuj
agulat
Gin mi powiedziała, że jak znowu zacznie mnie brzuch boleć to mam wziąć No-spe i jak nie przejdzie to na porodówkę. Więc kupiłam No-Spe, ale wyczytałam, że jakiś tam składnik przenika przez łożysko!!! Tak więc czy to bezpiecznie brać no-spe??

co do no-sp'y to z tego co mówił mi lekarz to nie ma ona negatywnego wpływu na dziecko- szczególnie w tak późnym etapie ciąży. Jeżeli nie chcesz brać no-sp'y możesz napić się mały kieliszek czerwonego wytrawnego wina. Działa rozluźniająco na naprężony brzuszeksmiling smiley tak radził mi mój Gin jak miałam te same bóle.

Cytuj
Zuza81
Zresztą powiem wam dziewczyny, trochę martwi mnie postawa mojej rodziny, jakieś mam wrażenie, że nie za bardzo cieszą się z tej całej mojej ciąży i też dlatego tak troszkę mi smutno

Nie martw się tym, widocznie niektórzy rodzice też potrzebują trochą więcej czasu. Moja mama na wiadomość o mojej ciąży jakoś niezbyt się ucieszyła- bynajmniej ja tak to odebrałam. A teraz im bliżej porodu tym bardziej widzę, że się cieszy i nie może doczekać. Nawet nie skrytykowała moich wyborów tj. podobał jej się wózek i aranżacja kącika dla Lenki, baaa nawet imię jej się podoba co jest szczytem marzeń (zawsze krytykowała wszystko co robiłam czy wybierałam). Daj im trochę czasu i myślę, że zakochają się w Mikołajusmiling smiley i póki co tak myśl i nie smuć się, bo Mikołaj wyczuwa Twój smutek.

Ale się rozpisałamgrinning smiley ale to przez to że dawno tu nie zaglądałam.

Nadrabiam wtorkowe mierzenie brzusiasmiling smiley wiec brzusio 105 cm i 17 kg do przoduMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

08-09-2010 16:23:13

Zielona Góra
MonaLiza i Aniu dziękuję ślicznie za pocieszenie smiling smiley no zobaczymy jak to będzie smiling smiley
W końcu zdecydowałam się na wózek : [link widoczny po zalogowaniu]
kolekcja Smile nr.1 smiling smiley
Jeszcze ze 2 tygodnie i będziemy zamawiać , tak sobie myślałam dzisiaj , że 38 tydzień wypada mi na 11 października, fajnie byłoby umówić się na cesarkę 10.10.2010 smiling smiley ciekawa data smiling smiley
Lecę na obiadek, dzisiaj pierogi ruskie ze śmietanką smiling smiley
Buziaczki :*



[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

08-09-2010 17:20:44

Kraków
Witajcie Mamusie smiling smiley

Tak to już końcówka smiling smiley Ja sie boje ale chce mieć to za sobą...

Zuza ale Ci zazdroszczę tych pierogów mniam ....

Ja mam zmartwienie bo Dziadzia mi na operacje zabrali podejrzewają zapalenie otrzewnej tylko nie wiadomo z jakiej przyczyny. A Dzidek ma już 85 lat i chore serce.... mówił że trzyma go myśl o tym że ma zobaczyć prawnuczke, nie wiem co dalej... ale będzie dobrze...

Całuje


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

08-09-2010 19:09:00

Mikołów
Zuza kupiliśmy ten sam model wózka i co prawda nie jest poskładany, ale po sklepowych testach wydaje sie byc super

dzisiaj w końcu przyszła reszta wyprawki czyli łóżeczko i pościel, strasznie sie ciesze smiling smiley posciel kupiliśmy z takiej firmy
[link widoczny po zalogowaniu]
mogę polecić smiling smiley

pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

demolka82 (offline)

08-09-2010 19:12:46

Zielona Góra
Joanna bardzo mi przykro z powodu Dziadziusiasad smiley, wspolczuje Ci bardzo, ale napewno bedzie dobrze kochana. Dziadkowie to twarde chlopakismiling smiley.
Zuza sliczny wozio Ja tez zdecydowana jestem w 100% na Jumpra X tylko jeszcze kolor nie wybrany, moj maz sie smieje ze na wybor auta szybciej sie zdecydowalam niz na wozeksmiling smiley.
Ja wczoraj mialam pierwsze zajecia w szkole rodzenia, w sumie nic sie nie dzialo, bardziej organizacyjnie bylo jak to na pierwszych zajeciach.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaj (offline)

09-09-2010 05:20:44

Witajcie Brzuchatki!

Długo się nie odzywałam, bo dopadły mnie jakieś dolegliwości bólowe, skurcze i w końcu lekarze zdecydowali, że mam wczesne stadium cholestazy sad smiley Jako, że w szpitalu, w którym chcę rodzić akurat nie było miejsc na patologii to codziennie praktycznie jestem w szpitalu na badaniach. Ale czego się nie robi dla dobra maleństwa.
Ma któraś z Was robione regularnie KTG? U mnie czasem wychodzą regularne skurcze do 40% dochodzące, a ja nic nie czuję.
I pytają się tylko, czy coś czułam podczas KTG, jak nie to jest prawidłowe. Nie znam się na tym, ale może to są skurcze przepowiadające?
A któraś liczy ruchy dziecka? Kazali mi liczyć, ale nie dopytałam się, czy "serię" kilku przepchnięć liczę jako jeden ruch, czy każde przepchnięcie osobno... Wydaje mi się, że osobno, ale może któraś z Was dopytała lekarza, czy położną.
Jakby co jutro KTG to się też dopytam. Póki co mała wierzga się w brzuchu, więc uspokajam się trochę, bo po diagnozie cholestazy ryczałam, bo bałam się o nią, bo leki są dość silne na to i nieobojętne na dziecko.
Co do no-spy to mi dwóch lekarzy powiedziało, że jest bezpieczna, nawet na początku ciąży, że lepiej ją zjeść niż dopuścić do nasilenia jakichkolwiek dolegliwości bólowych, bo ból może wywołać skurcze.

trzymajcie się ciepło!


[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

09-09-2010 06:16:15

Witajcie smiling smiley
My już po śniadanku - wiem wiem wcześnie,ale małe już tak mi dawało popalić,że szok teraz jest spokojniejszy (ma to po tatusiu - jak zje to musi poleżeć grinning smiley). Ja wczoraj pakowałam torbę do szpitala heh i niewiem i tak czy ciuszki dla dzidzi na wyjście to mam mieć ze sobą czy wystarczy jak mój luby przywiezie jak przyjedzie po nas??? I bardzo jestem ciekawa co mi jutro lekarz powie smiling smiley. Jak bym miała zostać to napiszę do Was smska.

JOANNA z dziadkiem będzie dobrze smiling smiley, mój ma 99 lat i też jeszcze dobrze się trzyma,a jak Twój ma 85 to młody jeszcze jest smiling smiley

ZUZA śliczny wózeczek.

Pozdrawiamy z samego rana grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

09-09-2010 07:54:20

Zielona Góra
Ja również witam przy porannej kawce smiling smiley ja wczoraj po obiadku miałam jakieś chyba skurcze, brzuszek mi się napinał i bolało jak na okres i tak przez 15 minut to się napinał to puszczał , wzięłam kąpiel i jedną no-spę i przeszło , ale ból był taki sobie. Oczywiście moje zalecenie na dzisiaj od męża to : leżeć i nic nie robić ... chociaż taka pogoda, że rzeczywiście nawet więcej się nie da smiling smiley

hogata śliczna ta pościel smiling smiley ja na razie mam 3 komplety , ale jakby mi nie wystarczyło to się chyba skuszę na jeszcze jeden , bo widziałam, że oni również mają konto na allegro to jakby co szybciutko coś domówię smiling smiley

demolka co do wózka to był ciężki wybór, ale kurcze wczoraj weszłam na forum sierpniówek i tam jedna dziewczyna pisze, że w tako już 2 koła jej strzeliły i że poczytała w necie , że one są dość wadliwe i teraz znów się zastanawiam smiling smiley. ale one mi się tak podobają, wydaje mi się że zawsze można trafić na jakiś wadliwy sprzęt ...

Joasiu współczuję sytuacji z dziadziem, ale bądź dobrej myśli, wszystko będzie dobrze inaczej być nie może winking smiley trzymamy kciuki smiling smiley

kasiaj ja mam robione ktg co 2 tygodnie u mnie wskaźnik pokazuje najwięcej 20 smiling smiley, ale jak leżałam w szpitalu to Panie w 36 tygodniu ciąży miały skurcze dochodzące do 75 i też nic nie czuły, życzę ci mnóstwo zdrówka , głowa do góry to już końcówka smiling smiley

Aniu jeśli chodzi o Poznań to widziałam, że ciuszki takie wyjściowe przynoszą tatusiowie razem z fotelikami samochodowymi smiling smiley tutaj podaję ci adres strony szpitala na Polnej : [link widoczny po zalogowaniu]
jeżeli wiesz na jakim będziesz leżeć oddziale to może zadzwoń i się popytaj smiling smiley

Buziaki kochane i miłych dzionków :*



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

09-09-2010 09:00:55

Gdynia
Ja nospy raczej unikam bo wcale nie jest ona obojętna dla dziecka, nospa rozluźnia mięśnie i u mamy i u dziecka. Wczoraj jednak byłam zmuszona ją wziąć bo miałam regularne skurcze co 4 minuty.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.