październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

ulinka (offline)

17-05-2010 15:18:30

Gdynia
ewka1234 Ja też nie mam żadnych dolegliwości, w poprzedniej ciąży ciągle coś się działo a teraz jest super smiling smiley A ruchy to czuję tak od czasu do czasu, rzadko dość i takie bardzo delikatne.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

17-05-2010 16:44:10

Dziękuję dziewczyny za rady napewno zastosuję i zobaczę co mi pomoże smiling smiley

Ja czuję takie delikatne uderzenia ale czasem się zastanawiam czy to nie moje jelita robią mi psikusa winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

17-05-2010 18:43:48

lódz

mamunka (offline)

17-05-2010 21:18:51

Antwerpia
Hej dziewczyny!

Anna T ja tez mialam ten problem na poczatku ciazy i rzeczywiscie jablka duzo pomogly, bo dzialaja przeczyszczajaco winking smiley Teraz o czasu do czasu zlapia mnie lekkie zaparcia ale juz nie takie jak na poczatku smiling smiley

Co do ruchow dzidziusia to je czuje coraz mocniej i czesciej smiling smiley Wczoraj podziwialam lekkie gorki robiace mi sie na brzuszku kiedy maluszek kopal grinning smiley Cudowne uczucie smiling smiley

Pozdrawiam smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

mala31 (offline)

17-05-2010 21:53:07

cool smileyWitajcie dziewczyny!
Znowu dawwwno nie pisalam bo czasu malo, no i mialam tesciow przez 2 tygcool smiley dalo sie przezyc.... winking smiley
A my dzis mielismy usg polowkowe, wszystko ok, pomiary dobre,wszytsko wporzadku smiling smiley))) przytylam juz 4kg i bardzo sie wszedzie poszerzylam...biodra,uda, ramiona...kurde jak to bedzie pod koniec to nie wiem. Brzuch mam duzy jak balon, a ruchy to poczulam dawno najpierw te dotkniecia motyla, a od tygodnia mocne kopniecia...kurcze jakie to cudowne uczucie!!!!narazie hahaha bo pamietam jak mnie maly grzebnal po pecherzu czy jajnikach to az czasem podskakiwalam z bólu, no ale to pod koniec ciazy!teraz to niebainskie uczucieciąża

A tak wogole dziewczyny to nie moge sie z moim mezem dogadac juz bardzo dlugo, caly czas sie klocimy o wszystko...mam go dosc totalnie i czasem mam ochote go zostawic, ostatnio chodze i rycze i łeb mi peka przez placz.Juz normalnie nie moge..i ciagle mysle czy odejsc.Ale to najprostsze rozwiazanie...uciec od problemow, ale czy dam rade tak dlugo pociagnac to nie wiem, kocham go bardzo ale juz nie moge...sorry dziewczyny ze smece.
Trzymajcie sie kochane!!! buziaki dla wasbuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

18-05-2010 11:39:13

MALA31 szczerze mówiąc to moim zdaniem nie decyduj zbyt szybko o rozstaniu, najpierw porozmawiajcie spokojniej jeżeli się da. A przepraszam,że tak pytam ale od jakiego czasu to u Was trwa??? Dlatego pytam, bo może facet nie umie sobie poradzić z emocjami z okazji ciąży.

Np. mój M jest dla mnie bardzo cierpliwy i wogóle,ale jeżeli jego coś męczy jakieś niepewności to poprostu rozmawiamy o tym.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

goniek (offline)

18-05-2010 21:48:48

mazowieckie
Hej .Tak najwazniejsze to pogadać z facetem tylko tak na spokojnie, bez nerwów,bo czasem zrobi się coś pochopnie a potem żałuję!
Jak macie fajnie dziewczyny ,że jesteście po tym połówkowym -wszystko wiecie ja jeszcze na nie czekam i czasem taki myśli "głupie"mnie nachodzą ,ze moze coś jest nie taksad smiley
Wogóle my kobiety w ciąży to zauważyłam ,że robimy sie na wszystko wyczulone ,takie bardziej delikatne ,wrażliwe np.ja kiedyś mogłam z mężem oglądać filmy gdzie ktoś się biję a teraz nie moge bo jak na to patrze to normalnie mi słabo się robi!!!
Pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 21:49 przez goniek.

kasia25 (offline)

19-05-2010 09:26:08

Płock
Ja tez jestem jeszcze przed połówkowym.goniek nie ma się co na zapas martwić.Będzie dobrze!
Zgadzam się z Tobą ,ja jestem bardzo ostatnio płaczliwa.Na filmach płaczę jak bóbr.hehe

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]




demolka82 (offline)

19-05-2010 11:44:10

Zielona Góra
hejka
Dziewczyny mam pytanko czy ktoras z Was myslala juz o szkole rodzenia? Ja napewno chce chodzic a przynajmniej zobaczyc jak tam jest. Jak myslicie w jakim terminie sie tam wybrac?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

19-05-2010 12:20:55

Płock
demolka82 ja raczej nie będę chodziła do szkoły rodzenia.Ale podobno fajna sprawa.Mojego K ciągle nie ma więc musiałabym sama być na tych zajęciach.Dokładnie nie wiem od kiedy można uczęszczać,ale kojarzy mi się że po 20 tygodniu.Może reszta dziewczyn będzie bardziej w temacie.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.