październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

ulinka (offline)

30-04-2010 07:42:27

Gdynia
AnnaT Zależy czy maszyna do usg ma taką możliwość.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

30-04-2010 10:09:55

Grudziądz
Dzień dobry w ten słoneczny piątek smiling smiley
Jak tam samopoczucie?
Kiciana śliczny Dzidziuś, AnnaT jeśli chodzisz prywatnie to raczej nie powinno być problemu,bo oni zawsze mają lepsze sprzęty niż NFZ. Ja teraz jak pójdę prywatnie też bym chciała, żeby mi nagrał płytke smiling smiley
Byłam dzisiaj rano u gina i dzięki Bogu wszystko jest ok, wyniki bardzo dobre, tylko żurawinke muszę jeść cały czas no i brać duphaston, ale jest OKsmiling smiley Znowu dostałam zwolnienie na miesiąc, więc nadal będę leniuchowaćsmiling smiley

No i witamy nową Mamuśkęsmiling smiley Dużo zdrówka pemkad

Kiciania (offline)

30-04-2010 13:36:20

pemkad witamyyyyyyy smiling smiley))


AnnaT każda kobieta odczuwa to chyba inaczej, ja akurat czuję takie delikatne puknie poniżej pępka, po prawej stronie, cały czas w tym samym miejscu, pukanie jest bardziej wyczuwalne jak się położę na wznak, albo jak np. zjem coś słodkiego smiling smiley)
a jeśli chodzi o nagranie USG na płytkę, to myślę że jeśli pójdziesz prywatnie to nie będzie problemu, ja np. mam nagranie z tego USG które miałam w środę, oczywiście oglądam codziennie po parę razy smiling smiley




goniek (offline)

30-04-2010 13:47:56

mazowieckie
Cześć dziewczynysmiling smiley
Mam pytanie ,strasznie boli mnie kręgosłup? byłam u lekarza z naszym bąbelkiem jest wszystko oksmiling smiley ja przytyłam nie cały kilogram ,brzucha jeszcze nie widać,a ból jest taki ,że są dni ,że chodzić nie mogę -lekarz nie wie dlaczego ,może któraś z was tak ma albo coś słyszała na ten temat bo mi ból promieniuję do jednej nogisad smiley przez to ledwie co w pracy daje radę,a ja ogólnie twarda babka jestem i nie chce zwolnieniasmiling smiley bo tak to czuję się świetnie i jak siedze w domu to się nudzęsmiling smiley i czekam może samo przejdziesmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 13:57 przez goniek.

AnnaT (offline)

30-04-2010 15:49:23

GONIEK idź do lekarza internisty i powiedz mu o tym, bo to może być "rwa-kulszowa" a to strasznie boli, mój brat przy tym chodzić nie mógł tak bolało.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Kiciania (offline)

30-04-2010 16:50:44

goniek ja mam dokładnie to samo, z tym że mnie nie boli cały czas, tylko np. jak długo siedzę w jednej pozycji, albo jak dużo chodzę i poźniej usiądę to wstać nie mogę, ani ruszyć nogą - tak boli. Mój lekarz powiedział, że to macica może uciskać i dlatego tak jest, ja mam dodatkowo jeszcze skoliozę lędźwiową, więc mój kręgosłup się szybciej męczy... sad smiley

... ale mój Bąbelek szaleje, jak chodzę to nie czuję, ale tylko usiądę i nie jestem w stanie nic zrobić bo skupiam się na jego pukaniu grinning smiley Przepiękne uczuciesmiling smiley




demolka82 (offline)

30-04-2010 21:58:02

Zielona Góra
Hej babeczki jesli chodzi o nagranie usg to ja np. nie mialam z tym problemu, mam nagranie z 3D REWELACJA!!!!

Mi z nowu nie kregoslup a nogi dokuczaja ale tak paskudnie ze szok. Wczoraj bylam na zakupach w markecie i myslalam ze nie wyrobie, az mi lzy do oczu podchodzily. Musze koniecznie zglosic to gin, mam nadzieje ze cos poradzi.

Witam nowa mamuskesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Sandruska (offline)

01-05-2010 10:28:04

hejsmiling smiley mi naszczescie nic nie dokucza ale po tej Amnio to ze dwa dni brzuch bolal, na szczescie juz przeszło, mame kolezanki to bolal ponad tydzien;/. u Mojej ginekolog jest możliwość nagrywania bez problemu jeśli się pieniążki pokaże, przy następnym usg właśnie bede chciała również nagranie.

Ale się dziś pogoda popsułasad smiley cały czas słoneczko bylo takie że aż mi nóżki opaliło a dziś lejesad smiley aż sie humor pogarsza.

Miłego dnia kobietkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

goniek (offline)

01-05-2010 14:17:39

mazowieckie
Częśćsmiling smiley Kiciania ,ty masz rację ,że o tym nie pomyślałąm przewracjący oczami pewnie to ta macica uciska na ten nerw kulszwy i to tak jestsad smiley Dzięki ,ale przy kolejnej wizycie a idę w piątek, powiem ginowi o tym, ponieważ ból nasila sie ,może on coś wymyśli.
Miłego Weekendu kochane Wam życzę i niech wyjdzie słonko, bo maszym brzuszkom przyda się taka energiasmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MONIKAP77 (offline)

01-05-2010 16:16:03

POZNAŃ
CZEŚĆ JESTEM MAMĄ 5 LATKA I TERAZ JESTEM W 17 TYGODNIU CIĄŻY MAM TERMIN NA 13 PAŻDZIERNIK.JEŚLI CHCESZ POGADAĆ ZAPRASZAM NA MOJE GG 13093822.POZDRAWIAM MONIKA :-)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.