październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

Kiciania (offline)

28-02-2010 22:40:17

ale gin mi wcale czegos takiego nie powiedział, tylko na opakowaniu tych tabletek jest napisane ze bierze się je do 12tego tygodnia to jest feminatal 800 METAFOLIN smiling smiley




siva211 (offline)

01-03-2010 08:15:04

gorzów wlkp
na tamtych tak pisze ale ja biore feminatal N i to jest na cał ciaze i karmienie piersia .u nas pogoda sie zepsuła leje i wieje .fufu nie lubie takiej pogody .


[link widoczny po zalogowaniu]

Guska (offline)

01-03-2010 11:03:46

Kiciania - uczucie jak sie usłyszy serduszko i zobaczy jest niesamowite smiling smiley Myślałam, że sie rozpłynę.:wozek:
Jeżeli chodzi o młości i nudności to zależy od dnia, raz mam tak że nie mogę otworzyć lodówki bo mnie odrzuca a drugim razem jest ok jem z apetytem.
Ja biorę Duphaston 3*1 ponieważ plamiłam, plamienia juz ustały ale nadal mam brac, później zmniejszy mi gin dawkę + kwas foliowy. o witaminach narazie nic nie mówił poniewaz dopiero dzisiaj byłąm na krwi i zobaczy jak wyniki i dopiero coś przepisze. ja uznaję tylko Elevit poniewaz jest to jedyny LEK , a nie suplement diety jak inne.....

Kiciania (offline)

01-03-2010 12:20:03

Dostałam probkę tego ELEVITU od mojego gina ale okazało się, że jest przeterminowana smiling smiley Na szczęście nie wzięłam ani jednej bo mam obsesje na punkcie dat ważności i zawsze zanim coś wezmę najpierw sprawdzam smiling smiley jak skonczę feminatal to kupię sobie ten elevit, a foliku chyba juz nie bede brała bo to chyba tez tylko do 12 tyg powinno sie brac smiling smiley Co do nudności to dzisiaj mam okropny dzień, jeszcze nic nie zjadłam, wypiłam tylko kubek mięty, bo co otworze lodówkę to mnie zrywa sad smiley mam nadzieję ze po południu już będę mogła coś zjeść :confused:




Guska (offline)

01-03-2010 12:52:45

A używacie jakiś kremów przeciw rozstępom ?

HeloPoli (offline)

01-03-2010 13:09:49

Hej Ulinka!
Kiciana ja tez biorę ten Feminatal Metafolin 800 tez płaciłam 29 zl, za 30 tab, tak to jest do 12 tyg to jest nowość, mój gin powiedział żebym potem sobie kupiła inne witaminki z DHA, tez się zastanawiam czy brać jeszcze Folik, ale chyba zrezygnuję, nie ma co przesadzać.
Dziewuszki macie takie czasami klucia w podbrzuszu, ja mam z prawej strony, niby to normalne, bo wszystko w środku, rośnie, rozciąga się, ale tak sobie myślę że to takie dziwne.


[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia1984 (offline)

01-03-2010 13:27:02

Wiam dziewczyny !!!! Jeśli chodzi o kremy na rozstępy to może polecicie jakieś dobre??? Wcześniej smarowałam się balsamami i oliwkami nie miałam ani jednego rozstępu na brzuchu, a mialam wielki brzuch... a tu po porodzie dopiero się pokazały ....!!!! Rozstępy podobno indywidualna cecha, jak ma się je mieć to żadne balsamy i specyfiki nie pomogą, choć ja myślę,że napewno załagodzą. A tak na przyszłość - stosowałąm po porodzie jakiś tam balsam redukujący i powiem wam, że zmniejszyła się ich widoczność. Latem chodzę śmiało w stroju, trzeba się dobrze przyjrzeć aby je zobaczyć!!! winking smiley

Dziewczyny a czy wam też ciąża się dłuży ( no pytam te co już rodziły) ??? Mi strasznie, wydaje mi się, że to wieczność...

pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

01-03-2010 14:41:38

Gdynia
Hej HeloPolismiling smiley Bóle podbrzusza są normalne.

siva211 Nadmiar witamin jest gorszy niż niedobór. Ja w trakcie karmienia mojego synka nie brałam witamin, bo pediatra mi zabroniła i powiedziała, że w ciąży brałam za dużo witamin (a brałam tylko 1 elevit dziennie) i przez to Piotruś urodził się ze zbyt małym ciemiączkiem.

Guska Te preparaty na rozstępy to pic na wode, jak mają być rozstępy to i tak będą, jak dla mnie to szkoda kasy.

Oliwia Mi się nie dłuży, obawiam się że minie szybciej niż poprzednia ciąża.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kiciania (offline)

01-03-2010 15:06:21

Jejku, ale mam dzisiaj dzien... myslalam ze mdlosci mi przejda po 13 tak jak zwykle, a tu psikus... sad smiley wlasnie zaparzyłam sobie herbatke imbirową, mam nadzieje ze chociaz troche pomoze, choć juz sam jej zapach mnie odrzuca przewracjący oczami chyba najlepiej zrobię jak się położę:sleeping_baby_55:




Kiciania (offline)

01-03-2010 15:15:31

tylko zdążyłam wysłać post i herbatka imbirowa pogoniła mnie nad kibelek... :confused: jak długo to trwa ? sad smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.