październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

siva211 (offline)

17-02-2010 16:57:24

gorzów wlkp
helopoli hhehe rzeczywiscie he ale jaja grinning smiley no cóz tak bywa czasem nie bój sie bedzie dobrze jak to twoje piersze usg to prawdopodobnie bedziesz miała dopochwowe usg ja tak miałam robione wiec lepiej sie uszykowac na to tez ze moze i takie byc .niestersuj sie niczym kochana bo to szkoda dzidzi ja wiem ze to piersze dziecko i stres jest ale nie ma czym sie stresowc naprawde bo to wspaniałe uczucie jest .pozdrawiam z zimowego gorzowa wlkp smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

urszulkak (offline)

17-02-2010 17:26:26

Wielka Brytania
Witam Was kochanesmiling smiley
Z mężem staraliśmy się dwa lata o ciąże, w zeszłym roku w klinibe leczenia niepłodności lekarz zdiagnozował u mnie PCO, brałam clomid przez dwa cykle bo bardzo żle reagowałam na ten lek. Dzisiaj jest trzeci dzień kiedy miesiączki nie ma, moje cykle są regularne.... Zrobiłam jeden test - pozytywny, powiedziałam mężowi, ale ponieważ baaardzo chcemy mieć maleństwo dla pewności zrobiłam jeszcze 4smiling smileysmiling smileysmiling smiley
W poniedziałek idziemy do lekarza - wg kalkulatora porodu termin to 24 pażdzierniksmiling smiley

Tak bardzo się cieszęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-17 17:31 przez urszulkak.

PuPu (offline)

17-02-2010 20:01:53

Jaworzno
Witam

Urszulkak widzę, że mamy zbliżone terminy według kalkulatora (i mojego ginekologa - 19/20 października br) radość

Wczoraj zorienowaliśmy się z mężem, że niedawno zarezerwowaliśmy sobie (i wpłaciliśmy zaliczkę) na wakacje pod koniec.. sierpnia .. w Sopocie.
Problem w tym, że docelowo mamy do przejechania ponad 560 km i to w półtorę miesiąca przed planowanym rozwiązaniem (a może nawet i krócej!!!) Taka podróż samochodem chyba raczej nie jest zbyt dobrym pomysłem.. Póki co udało nam się przenieść termin "wakacji" na maj.
Jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy, bo mąż był gotowy totalnie zrezygnować z wyjazdu. A ja.. nigdy nie byłam nad morzem;-)) Wiadomo, Okruszka rządzi i jak nie będę się dobrze czuć, to nici z "wakacji", ale wydaje mi się, że w połowie ciąży nie powinnam odczuwać większego dyskomfortu z takiej podróży samochodem. Sama już nie wiem - widać, że to nasze pierwsze dziecko - jeszcze nie "byliśmy" w ciąży z całymi jej urokami dolegliwości;-)))


[link widoczny po zalogowaniu]

PuPu (offline)

17-02-2010 20:05:32

Jaworzno
OOOO MAM ZAPYTANIE ... i bardzo proszę Was o odpowiedź.
Proszę powiedzcie mi czy jeżeli pracodawca dowie się o mojej ciąży w trakcie trwania mojej umowy o pracę zawartej na okres PRÓBNY to może ze mnią NIE przedłużyć umowy? Bo ktoś mi powiedział, że nie ma takiej opcji - w takiej sytuacji pracodawca musi "przechować" mnie w firmie do czasu porodu.
Jak to jest według obowiązującego prawa?

Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę
Pozdrawiamdziecko z lodem


[link widoczny po zalogowaniu]

urszulkak (offline)

17-02-2010 21:34:13

Wielka Brytania
Kochana nie wiem jak to jest w Polsce, ja teraz również mam umowę na 3 miesiące, które mijają 11 kwietnia, i do tego momentu muszę poczekać z informacją o ciąży. Ale nie wydaje mi się żeby mógł cię zwolnić. Poczytaj w necie kodeks pracy.

Co do wakacji, my z mężem zrezygnowaliśmy z wylotu do polski na rzecz wakacji gdzieś w ciepłych krajach - ale nie mogłam wymarzyć sobie lepszego powodu aby z tego zrezygnowaćsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Za to 19-20 kwietnia jedziemy do londynu. Krótka podróż i nie powinna zaszkodzić.....


[link widoczny po zalogowaniu]

Barbara29 (offline)

17-02-2010 23:14:52

Bieruń
A ja mam termin na 17. Pazdziernikasmiling smiley

urszulkak (offline)

18-02-2010 11:52:59

Wielka Brytania
Kochane, prosze powiedzcie mi, czy bóle miesiączkowe w 5 tygodniu są normalnym objawem??
W nocy aż nospe musiałam brać. Ale nie mam ani plamień ani żadnych innych niepokojących objawów.

Raaany tak długo się staraliśmy że mam stresa że coś będzie nie tak:/


[link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

18-02-2010 18:13:13

Grudziądz
Hej! Witam wszystkich! Postanowiłam się zalogować i na wstępie gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom!smiling smiley

Barbara29 (offline)

18-02-2010 18:45:01

Bieruń
najlepiej jak pójdziesz do lekarza i napisz co ci powiedziałciąża

Kiciania (offline)

18-02-2010 21:15:18

Urszulkak, podobno bóle podbrzusza takie jak przy miesiączce są normalnym objawem na początku ciąży, ale najlepiej będzie jak powiesz o tym lekarzowi. ja jakiś tydzień temu miałam takie bóle, w tej chwili miewam lekkie skurcze jajników to też jest podobno normalne... Do lekarza idę dopiero w środę za tydzień i też mu o tym powiem, bo się martwię, poza tym jeszcze nie mam jako takich objawów ciąży, na niektóre rzeczy które kiedyś uwielbiałam jeść, teraz nie mogę nawet patrzeć wielkie oczy




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.