SAMOTNE MAMUSIE:wozek:

Wysłane przez xeniaaa 

ac1987 (offline)

07-02-2012 14:32:09

Wrocław
A tutaj taka cisza? Adziunia jak z Adą?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

08-02-2012 08:49:30

Puławy
Adziunia, to dobrze, że już lepiej. Teraz tylko pozbyć się bąbli! Biedna Ada się ocierpiałasad smiley No i Ty też, bo chyba każda z nas wie jak to jest z chorym dzieckiemsad smiley Ja zawsze sobie myślę, że chciałabym wziąc od niego całą chorobę i ból...

maminka, z P wszystko ok, wciąż żyjemy sobie jak zakochanismiling smiley z Tymkiem ma coraz lepszy kontakt wieć wszystko się układasmiling smiley

malwina, fajne zdjęcie grinning smiley

Ania, przykro, że Maja nie rozpoznaje swojego ojca, ale skoro on nie chce utrzymywać kontaktu to jest sens go " zmuszać"? Ja uznałam, ze jeśli tata Tymka nie chce się odzywać to nie, nawet lepiej i mam tylko nadzieję, że już tak zostanie.

Mamy od wczoraj telewizję grinning smiley pierwszy raz od 3 miesięcy.Tymo ma w końcu co wyłączać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

08-02-2012 08:59:12

Puławy
Ania, przykro mi z powodu śmierci dziadka Sebastianasad smiley

My na walentynki nic nie planujemy, dla mnie to komercha i tyle. Nie zamierzam tego napędzać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Happymum27 (offline)

09-02-2012 10:14:03

malwina ja używałam tych tabletek i mi nie pomogły bo nic a nic nie schudłam.W weekend byłam na szkoleniu nad zalewem koronowskim w Zaciszu, zmarzłam okropie i się przeziębiłam, wogóle jechałam z katarem, ale następnego dnia to mi ciurkiem leciało i doszedł kaszel. Masakra, teraz jest już dobrze po przeziębieniu ani śladu.Dzwoniła ostatnio babczeka z przychodni, że dawano nie widzała Krystiana na szczepieniu, to moja babcia powiedziała, że albo ana jest na wolnym albo Krystian jest nie dysponowany do szczepienia. Bo słyszałam, że nie można szczepić jak dziecko jest podziębione.

adziunia (offline)

09-02-2012 15:11:03

Czesc! U nas 101% poprawy! Ja wpadam z info,ze moja siostra jest w ciazy! Serdecznie jej gratuluje,chociaż nie ukrywam,że trochę mi przykro jest. Wiecie z jakiego powodu. A oprocz tego te ich problemy,jego zdrady i oszukiwania,itd te ich sposoby wychowawcze. I co wyszlo,ona z dwójka dzieci,chociaż narzeka na męża,a ja samotna matka,bo posłuchałan dobrych rad. Jestem załamana,chociaż powinnam sie cieszyć.

adziunia (offline)

09-02-2012 15:17:25

Dziewczyny,ja chyba sie z wami pożegnan. Mam już dosyć swojego pecha i cały czas wspominania o całej tej historii. Pa:*

ziz77 (offline)

13-02-2012 08:54:21

Puławy
Adziunia, trąba jesteś i tyle. Każda z nas sporo przeszła i każdą jeszcze czeka w życiu coś dobrego. Nie trzeba przecież roztrząsać wiecznie tego co było, nie wiesz czy byłabyś szczęśliwsza z nim, a nawet śmiem zaryzykować stwierdzenie, że nie. A tak to może znajdziesz księcia z bajki, który będzie Was traktował jak księżniczki na co w pełni zasługujecie smiling smiley Także proszę mi tu nie wydziwiać tylko pisać, bo już w ogóle przestanę wpadać!!!

maminka, proszę zdjęcie Tymka smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

malwina, to gruba impreza się szykuje grinning smiley zdrówka!!!

Ja dziś idę do szkoły:/ koniec ferii chociaż nie czuję wcale żebym wypoczęła sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

adziunia (offline)

13-02-2012 22:45:48

Pawełku,wszystkiego najlepszego z okazji 4urodzinek! Spełnienia najskrytszych marzeń,dużo zdrówka i uśmiechu każdego dnia:*:*:*:*

adziunia (offline)

13-02-2012 23:00:39

Maminka,wiem,ale jak ja mialam problemy z dawca,i w końcu sie jej zwierzyłan,to ona mi powiedziała,ze glupia jestem,że chce być z nim tylko dlatego,żeby ada miała ojca. Bo głupia jestem,że zgadzam sie na to,abym przeprowadziła sie do niego,bo będę tam służącą. Bo glupia jestem,że zgadzam sie na to,aby on nie dawał mi pieniędzy. A przeciez jej mąż nie jest lepszy od dawcy. Pamiętasz historię co pisałam?? Po co mi gadała,że jestem beznadziejna,że jestem z dawca,podczas gdy ja powiedzialam jej,żeby dała sobie spokoj z mężem,to ona mi wprost powiedziala,ze iwo musi!mieć ojca! To ada nie musi miec,tak????wiesz o co chodzi??? Wiem,że z perspektywy czasu dawca okazał sie chamem do potęgi,ale na to trzeba także patrzeć z innej perspektywy,tzn ja mieszkam z rodzicami,ktorzy co tu dużo pisać wtrącają sie we wszystko i muszą o wszystkim wiedzieć,nie są ugodowi i w ogóle szkoda gadać,a siostra mieszka sama,wiec mężu mógł sie wyprowadzać co 2dni,a nikt o tym nie wiedział,bo na ponad sto km telepatia nie działa;-) i wiesz o co chodzi,nikt im sie nie wtrąca itd a u mnie dawca musiałby przejść batalię z rodzicami. Zreszta im to ostatnio wygarnęłam,bo mama pow mi,że jej to sie dobrze układa,a ja co mam?to jej powiedzialam,że jakbym żyła jak siostra tyle km sama,bez wtrącania sie,to też by było inaczej. Eh,rozpisałam sie:-)maminka,jak lenka? Ja teraz usłyszałam,że po tej całej grzybicy,adzie mogą wyjsc zęby! Czy to prawda?

ac1987 (offline)

13-02-2012 23:22:25

Wrocław
No nareszcie Adziunia wróciła!
Co do siostry, to tylko można skomentować, że jest głupia. Ty musisz użerać się z rodzicami,a ona z mężusiem. Skoro na niego narzekała, tzn. że między nimi nie jest ok. Nie miała tylko odwagi co my, żeby odejść i ona się z nim będzie do końca życia użerać. Dobrze, że z Adą już wszystko ok. U nas Maja była przeziębiona, od dziś już poszła do żłobka. Wczoraj tak mi przywaliła butelką w usta, że mam siniaka:/ aż mi łzy poleciały. Co do prezentów, to wybrałam opcję mało romantyczną, ale praktyczną, bo narzekał, że mu od mrozu pięty popękały, więc mu kupiłam w aptece taki krem na popękane pięty. No stwierdziłam, ze jak to facet - sam takiego czegoś sobie nie kupi, tylko będzie cierpiał i narzekałtongue sticking out smiley przynajmniej tyle wiem, że mu się przyda. Trzeba było się szybciej odezwać z radamitongue sticking out smiley
Maminka no i znów dawca dał znać o sobie... Miałaś opowiedzieć co się stało, jak Adziunia się odezwie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.