TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

JolaMi (offline)

28-07-2010 10:29:26

Tychy
Witam i przyłączam sie do tego, że nam się nie dogodzi znów leje. Ale nareszcie w miarę nocka przespana.
Ankamasta duży ten Twój synuś. Dobrze, że szyjka ok. Odpoczywaj dalej.
Jadziu dokładnie ja też łapię sie tylko tych dobrych myśli. Przyczyn i konsekwencji małowodzia narazie nie przyjmuję do wiadomości chociaz się naczytałam. Dlatego mam znów wizytę za tydzień. Maluszek musi być stale kontrolowany i sprawdzany czy ma dalej szanse się rozwijać w brzuszku.
Ale narazie o tym nie myślę. I o powikłaniach również.
Oka typowe zmęczenie ciążą. A faceci cóż oni pewnych spraw nie rozumieją. Nie potrafią w prosty sposób okazać. Dopóki się coś nie dzieje chcą udawać twardych. I pewnie tak jest z twoim. Na swój sposób to przeżywa ale pewnie Tobie nie chce tego okazać. Dlatego my kobiety rozumiemy się lepiej.
Więc nosek do góry i precz ze wstrętnymi myślami. Będzie ok.
joaśka to pewnie już siara jednym zaczyna lecieć wcześniej innym dopiero po porodzie. Są różne opinie jedni twierdzą, że im później tym lepiej bo wartości odżywcze są najlepsze na początku. Ale pewnie jak w większości na nic nie ma reguły. Każdej organizm jest inny.
ewela zwolnij. i mierz ciśnienie. Nóżki aż tak puchnąc bez przyczyny nie powinny. No ale jak Ty cały dzień biegasz i nie dasz im odpocząć.

Miłego dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

TylkoTy (offline)

28-07-2010 11:14:02

witajcie smiling smiley
Dziewczyny mam kilka pyt. :
jaką sól fozjolog. planujecie stosowac do noska?? Ja myslalam kupic Sterimar ale nie wiem która (z Mn czy z Cu), miedz działa bakteriobójczo a z manganem polecają w szczególności dla alergików to może na jesien byłaby dobra??? No nie wiem sama, a moze proponujecie jakąś zupełnie inna np. quixx??

Powiedzcie tez, jaki krem do buźki będziecie używały ??

Beata1207- napisz proszę, jak dokładnie nazywa się herbatka która zakupiłas i jakiej firmy. Tez słyszałam o jej własciwościach, jak bede w aptece to zamierzam kupic.

aha- jakiego środka będziecie używały do przemywania oczu??

Trzymajcie się dzielnie brzuszki małe i duże smiling smiley Pogoda sprzyja wypoczynkowi wiec dbajcie o siebie smiling smiley smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-28 11:19 przez TylkoTy.

marzena2401 (offline)

28-07-2010 11:14:24

tychy
hejkochane ankamasta ale masz juz sporego smyka hehehe witam nowe wrzesnioweczki ale nas juz jest duzo;-] w grupie razniej ja piore wlasnie koszule i powoli szykuje torbe do szpitala 10 zapinam ja do konca 13 ma mi krazek zciagnac i troszke sie obawiam jakby mnie ruszylo zeby miec wszystko na ostatni guzik dopiete moje maluszki wlasnie pozasypialy to mam chwilke do siebie;-]]]]


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

28-07-2010 11:15:41

Witam się z rana.
U nas już od kilku godzin leje. A ja się w końcu jako tako wyspałam. Po tym szpitalu byłam tak niedodziałana że miałam problem się dzisiaj dobudzić.

Beata1988 w sobotę zaczął mi się 33 tc.

Joaśka to chyba siara. Mi pojawiło się to w szpitalu i położna powiedziała, że to całkiem normalna sprawa, że hormony dają znać o sobie i nie mam nic z tym robić. I wydaje mi się że to dobry znak na naturalne karmienie

BeataS (offline)

28-07-2010 11:18:13

TylkoTy ja przy następnej wizycie u gina zamierzam podpytać położną co radzi i raczej będę się opierać na jej zdaniu. No chyba że mnie podkusi wcześniej coś kupić to po prostu zapytam w aptece co polecają.

joaska82 (offline)

28-07-2010 11:22:11

Tak właśnie myślałam, że to siara jest tego co prawda strasznie mało takie kropelki wielkości główki szpilki ale zawsze coś smiling smiley

A ja właśnie poukładałam ubranka mojej księżniczki w szafie, małe przemeblowanie zrobiłam pomyłam szafy i poukładałam ładnie smiling smiley Ale te ubranka są takie maleńki, że myślałam, że więcej miejsca zajmą a tu tak malutko, no ale jeszcze dojdzie ich sporo smiling smiley

Beata1207 (offline)

28-07-2010 11:26:49

Tychy
TylkoTy ta herbatka to liście maliny firama "Dary Natury" i kupiłam w sklepie zielarskim,popytaj sie to Ci panie powiedzą ktora kupić.Do noska kupilam roztwór wody morskiej spray do nosa firmy STERMAR baby, a do oczek jeszcze nic nie kupiłam bo tez nie wiem cosad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
/034/0342489b0.png?1465[/img] [/url]
[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

28-07-2010 11:30:43

Dziwnów
Witam dziewuszkismiling smiley
U nas przyjemne 26 stopni. Mąż poszedł z synkiem na rowerek, a ja postanowiłam do Was w końcu na dłużej zajrzećsmiling smiley

Ankamasta ten Twój synuś rzeczywiście dorodnysmiling smiley Moja Lenusia waży 2600.

Joaska82 siara w piersiach to jak najbardziej normalna reakcja organizmu w tym tygodniu ciążysmiling smiley
Jak nie masz płaskich brodawek i dzidzia będzie umiała je ładnie chwytać to na pewno karmienie dobrze Ci pójdziesmiling smiley

oka myśl pozytywnie i jak najwięcej rozmawiaj ze swoim partnerem o tym co czujesz, a wszystko będzie dobrzewinking smiley

ewela jak u Ciebie pada deszcz, a nóżki masz spuchnięte to pomyśl o poleżeniu z nóżkami w górze, a nie o jakimś kiszeniuwinking smiley

Beata1207 Tobie również życzę miłego dnia oraz słonkasmiling smiley

Jolu jak się nie mylę Ciebie jako pierwszą z nas dopadły jakieś dolegliwości związane z ciążą, ale widzę, że cały czas jesteś na bieżąco. Tak trzymać! smiling smiley

Beata1988 u teściów nad morzem mamy zamiar zostać jeszcze po porodzie. Przy dwójce dzieciaczków przyda się pomoc. W Szczecinie mieszkaliśmy w kawalerce. Gdy uda nam się ją sprzedać mamy zamiar kupić większe mieszkanko bliżej nich.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

28-07-2010 11:38:48

Dziwnów
TylkoTy do przemywania oczu używałam i będę używać tego:
[link widoczny po zalogowaniu]
a do noska tego:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cherry (offline)

28-07-2010 11:43:15

Brzeg
Witajcie Kuleczki te "stare" i "nowe" winking smiley
ja dziś rano ostatnimi cząstkami mojej silnej woli zwlekłam się z ciepłego łóżeczka i dojechałam ( w końcu ) na badaniawinking smiley
Dzień pochmurny ale w sumie lepsze to niż te masakryczne upały. Teraz już siedzę sobie w studyjku i myślę ile i czego jeszcze trzeba dokupić i aż mi się słabo robi - bo taki wybór - tyle firm i rodzajów różnych rzeczy, że głowa boli. Pokoik już mam zupełnie gotowy - czekam tylko na łóżeczkosmiling smiley
Dziewczyny czy któraś z was zamierza używać chusty do noszenia dzidzi? Bo u mnie w rodzince to już taka norma, więc pytam z czystej ciekawości. Dla zainteresowanych: [link widoczny po zalogowaniu] - wszystko od a do z na jej temat - a z moich obserwacji świetnie działa na kolki i bóle brzuszkasmiling smiley


Ankamasta normalnie jakby to rzec: chłop jak dąbsmiling smiley ciekawe ile jeszcze urośniegrinning smiley
jadzia85 uhhh mi też by się masażyk przydał - ale bez takich konsekwencji jak u Ciebie - współczuję.
oka82 ja mam podobnie - tyle, że mi dosłownie wszystko z rąk leci i się dogadać z ludźmi nie mogę... a facet to facet - jego punkt widzenia jest zupełnie inny - trzeba przeczekać te tygodnie aż nam się hormony uspokojąsmiling smiley
JolaMi ważne, że maluszek jest pod opieką lekarza i masz częstsze wizyty - wszytko się na pewno ułoży - tym bardziej, że dzidzia już duża a zostało tylko kilka tygodni.
marzena2401 no może będziesz już niedługo rozpakowanawinking smiley
BeataS szpitale męczą - to fakt - odpoczywaj teraz.

życzę miłego dzionka!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548610, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.