TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

maxim16 (offline)

12-09-2011 08:14:20

Łomianki / Warszawa
witam się

u nas po imprezce już goście nam nie dopisali niestety praktycznie nikt nie przyszedł ale niech im będzie żal grinning smiley Gabrysia zadowolona miała ubaw pełno balonów i serpentyn grinning smileygrinning smiley Jadła torcik i wybrała sobie katechizm (taki który dosteje się jak idzie się do komunii) grinning smiley później książkę, kieliszek, różaniec, nici i długopis a kasy nawet nie tknęła grinning smileygrinning smiley
to tyle na teraz bo mała rozrabia a ja nie mam humoru bo pożarłam się dziś z M ( nasza pierwsze małżeńska kłótnia ;/ ) i mam dość później postaram się fotki wrzucić jak na razie są na fb i nk


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

fantazja84 (offline)

12-09-2011 11:01:39

Dziwnów
Witam!

BeataS Ty się nie możesz doczekać kiedy Szymek zacznie dreptać, a ja czasami tracę cierpliwość jak Lena woli samodzielnie chodzić po chodniku niż jechać w wózkuwinking smiley Zaczęło się uciekanie w swoim kierunku:/ Każdy kamyczek musi podnieść, każdy listek wziąć ze sobą, a pety na chodniku jakie są ciekawe!
Wszystko byłoby super, ale Lena zawsze zaczyna domagać się łazikowania jak gdzieś się spieszymywinking smiley Nigdy nie musiałam mieć dla niej zabawek w wózku, aby ją zając. Za to teraz zawsze mam coś przygotowanego.

Maxim już tak z rana się pokłóciliście? Godzić się szybko proszę.
Najważniejsze, że Gabi ze swoich urodzin zadowolonasmiling smiley

Patka śliczny ten Twój szkodniksmiling smiley Lena wybrała od razu tylko forsę i niczym innym nie była zainteresowanasmiling smiley

Beata1988 i ja i Leszek lubimy bardzo różne filmy. On obejrzy ze mną komedię romantyczną jak na taką będę miała ochotę, a ja z nim film science fiction. Najważniejsza dla nas fabuła.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

12-09-2011 15:48:42

Łomianki / Warszawa
u nas dziś troszkę roboty bo opróżnialiśmy pokoik Gabi przed przyjściem mebli i malowanko małe trzeba było zrobić

a tu zdjęcia niestety coś nk mi szwankuje wrzuciłam zdjęcia i mi wywaliło zostało tylko jedno nie wiem czemu i nie mogę wrzucić ich już ;/ więc wrzucam tu kilka

na rowerku
[link widoczny po zalogowaniu]

serpentyna fajna rzecz
[link widoczny po zalogowaniu]

ale fajnie
[link widoczny po zalogowaniu]

jedziemy na wycieczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

jemy torcik
[link widoczny po zalogowaniu]

dmuchanie
[link widoczny po zalogowaniu]

wybór
[link widoczny po zalogowaniu]

tort
[link widoczny po zalogowaniu]


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

fantazja84 (offline)

13-09-2011 10:21:28

Dziwnów
Ojojoj! A co tu tak pusto?? Gdzie Wy się podziewacie?

Maxim zdjęcia jak zawsze pełne radoścismiling smiley Jaki ten Wasz torcik cudnie kolorowy.

Nas nieźle rozłożyłosad smiley Dowiedziałam się, że w przedszkolu było dwoje chorych dzieci i Maciej się zaraził, a później mnie. Dokucza nam niesamowity ból gardła i mięśni i temperatura 39 stopni, którą od wczoraj po południu cały czas zbijamysad smiley Nie pamiętam kiedy tak się czułam. Maciuś jak zwykle dzielny w swej chorobie i nie narzeka, ale ja nie mam siły na nic. Co tu zrobić, żeby Lena się nie zaraziła... Zaraz idziemy do lakarza.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

13-09-2011 14:14:12

Witam. Faktycznie niezłe pustki tutaj. Dziewczyny,gdzie się podziałyście????
Maxim najważniejsze że Gabrysia była zadowolona a brakiem gości się nie przejmuj. Ja miałam sporo ludzi bo 20 zaproszonych było i nalatałam się za wszystkie czasy, więcej obowiązków niż przyjemności.
Mam nadzieję że z m już się pogodziliście. Fotki super, widać że impr udana smiling smiley
Fantazja zdrówka dla Was. Oby Lenkę nie złapało

Mój wyjechał dziś w delegację a ja jak zwykle mam lenia. Nie lubię tez tak siedzieć w czterech ścianach bez odezwania się do kogoś kogo bym zrozumiała bo Szymka to ja nie zrozumiem winking smiley

Ania37 (offline)

13-09-2011 17:50:27

Ruda Śląska
hej dziewczyny powiedzcie mi co oznaczaja te wszystkie nici dlugopis rozaniec i td bo powiem szczeze ze tego to ja nie znam
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

13-09-2011 17:59:51

Łomianki / Warszawa
no rzeczywiście pustki ;/

u nas druga tura gości była Gabrysia dostała ręcznie robiony album na zdjęcia
przyszła też firaneczka do pokoiku małej smiling smileysmiling smiley

fantazja - dużo zdrówka dla Was oby Lenka nie złapała nic
BeataS - doskonale Cię rozumiem ja też całymi dniami sama widuje M ze 2 h rano a tak to 4 ściany i tyle


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

aneczka83 (offline)

14-09-2011 14:15:35

Poznań
Dzień dobry.
Nie było mnie od czwartku i bałam się,że znowu nazbierały mi się zaległości a tu taka cisza.

Madziu spóźnione,ale ze szczerego serduszka wszystkiego najlepszego z okazji skończenia pierwszego roczku. dużo zdrówka, uśmiechu i odważnego pokonywania przeszkód jakie Cię spotkają każdego dnia urodzinowe baloniki

Maju Pszczółko Tobie również w dniu pierwszych urodzin dużo zdrówka,uśmiechu,miłości i w ogóle wszystkiego co najlepsze urodzinowe baloniki

maxim Zdjęcia jak zawsze super; słoń i kłapouchy prześliczne smiling smiley Co to za kłótnie?! Tak nie może być!
patka czekamy na wyniki badań,może to faktycznie po tym zabiegu tak się dzieje;zdjęcia z roczku świetne,ale napis na koszulce chyba nie dotyczy Lenki?
aster dziękujemy za życzenia;fajnie,że Lea już ćwiczy samodzielne jedzenie,Norbi jak zabiera się do jedzenia to precyzyjnie pilnuje rączkami,żeby czasem nic mu nie spadło i jak to na dziecko przystaje-uwielbia jeść rączkami a łyżeczka służy do trzaskania w stolik,no ale dziecko brudne to dziecko szczęśliwe smiling smiley;dobrze,że Dandil chodzi na rehabilitacje;
fantazja na zebranie ojciec Piotrka chciał przyjść,ale nie dotarł;ja też nie byłam,bo wychowawczyni Piotrka powiedziała,że wolałaby,żebym z dziećmi nie przychodziła a ja nie mam komu zostawić ich pod opieką;
Pamiętam jak Piotrek poszedł do przedszkola,do 3 latek brakowały mu 3 m-ce.Mimo,że był tam z babcią(pracuje tam w kuchni) to przez 1 tydzień codziennie rano płakał i nie chciał zostać a jak odbierałam go po pracy to przywitał się ze mną i biegł dalej się bawić.Pamiętam,że płakałam jak niemowlę i chyba bardziej przeżywałam to rozstanie. Pełen podziw dla męża, musiał się napracować przy tworzeniu serduszkowych życzeń; podpisuję się pod stwierdzeniem,że mamy podzielną uwagę i dodam,że jesteśmy chyba troszkę lepiej zorganizowane smiling smiley Kochana zdrówka Wam życzę
beata1988 fajnie,że mogłaś oderwać się od codzienności,u nas jest to raczej niemożliwe,Norbi to synuś mamusi a Rafał po 12h pracy raczej by go nie ogarnął;
BeataS to chyba dobrze,że Szymek tak lgnie do taty.Norbert też biegnie do Rafała jak ten wraca z pracy,w końcu całe dnie się nie widzą.Jednak codzienne czynności i jak się dzieje coś złego to zawsze idzie do mamy smiling smiley Kochana zobaczysz,że sen się spełni. Norbert bardzo długo nie chciał chodzić sam a teraz to go gonimi,ale na dworze woli na czterech albo za rączkę;
Dandil chyba przeczytam Twoją wypowiedź swojemu Rafałowi,bo jak facet nie pozna na własnej skórze domowych obowiązków z małym dzieckiem to chyba nie doceni;sama jestem ciekawa czy Kuba da radę z Leą. Piotrek póki co protestuje,bo Dyduś niestety przebudza się w nocy a młody to straszny śpioch i młodszy brat w jego pokoju jeszcze nie jest mu na rękę;
gabi mówiłam,że cierpliwość się opłaca,mała poczuła się na siłach,że jest gotowa i próbuje i wierz mi,że jak już załapie to nie przestanie,są dni,że Norbi dosłownie biega po mieszkaniu;
lotopalanka muszę przyznać,że masz zdolną córeczkę smiling smiley a co ważne-nie pozwala nawet na sekundę o sobie zapomnieć
smiling smiley

U nas nic się nie zmieniło.Norbert rządzi jak rządził,coraz więcej chce spędzać czas z Piotrkiem. Chyba zapamiętał rytuał z poprzedniego roku i codziennie rano już wie,że idziemy do szkoły i "tłumaczy" mi,że musimy zaprowadzić Piotrka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
MOJE NAJDROŻSZE SKARBY


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

14-09-2011 14:43:27

Łomianki / Warszawa
Majeczko spełnienia marzeń smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

BeataS (offline)

14-09-2011 22:46:34

Majeczko wszystkiego najlepszego smiling smiley

Dziewczyny, co się z Wami dzieje? Czyżby lato wróciło?winking smiley
Ania37 różaniec/książeczka od nabożeństwa oznacza że dziecko będzie osobą duchowną, kasa - będzie bogate, książka - będzie uczonym, kieliszek - wiadomo, że wiąże się z alkoholem. A nici to chyba krawcowa, długopis nie wiem, może pisarz?
Maxim a widzisz, goście jednak dotarli
Aneczk83 Szymek to aż się trzęsie z radości na widok taty. Już widzę co będzie się działo w piątek jak mój wróci z delegacji - synek o mamusi zapomni od razu winking smiley

Ja dziś się przeraziłam na słowa mojego. Stwierdził że wkurza go już ta praca bo w delegacji siedzi i z małym nie ma kontaktu. Oczywiście to uwzględniam i się nie dziwię. Ale dalej powiedział że poważnie zastanawia się nad zmianą pracy na taką na miejscu. I to też rozumiem, tyle że za tym idzie mniejsza kasa(jakiś tysiąc mniej a przy moim braku dochodów to sporo). Ja już oczywiście czarne wizje snułam że na dniach idzie składać wypowiedzenieeye popping smiley Na szczęście jeszcze trochę poczeka. Ale mówił że jakby znalazł pracę na miejscu to może ja bym gdzieś dorywczo coś znalazła żeby chociaż coś zarobić a wiadomo że jak on będzie na miejscu miał pracę zmianową to ja też mam większe szanse na coś z doskoku. I podejrzewam że tak będzie chciał zrobić tyle że ja się boję czy to wszystko wypali sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.