TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

Ania37 (offline)

10-09-2011 22:50:01

Ruda Śląska
hej dziewczyny ja tak na szybkiego bo jak zwykle czasu brak
wszystkim kolejnym roczniakom duuuuuuuuuzo zdrowka i szczescia kochane dzieciaczki
no i dzieki za odpowiedzi na temat wody kupilam soczki kubus pley i wode z takim fajnym dziupkiem ze nie leci tylko jak sie pociagnie wy wiecie o czym mowie prawda i Olcia pije ze hej
prawde mowiac nie pomyslałabym ze moze juz to pic jeszcze raz dzieki kobitki
zmykam spaciu słodkich snow

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokate (offline)

10-09-2011 23:11:00

Płock
Hej Mamusie!

u nas brak czasu na wszystko!! Madzia chodzi do żłobka, niestety płacze sad smiley i chyba to jeszcze z miesiąc potrwa zanim się przyzwyczai...Hania z radością wróciła do swojego starego przedszkola smiling smiley

Maxim moja też rano wstaje, a teraz to budzi się ok 3-ej i ciężko ją uśpić...zaśnie jeszcze no ale już ja potem niewyspana...

ja jakaś przez ten żłobek zestresowana jestem, ostatnio w sercu coś mnie tam kłuje...ale postanowiłam wziąć się za siebie. Gdy dzieci będą poza domem to będę biegać, chodzić znów z kijkami a do południa planuję siłownię albo fitness. Mewcia, Beata1988 co Wy na to?

buziaki i strasznie przepraszam że nie zagląda regularnie.




[link widoczny po zalogowaniu]

lotopalanka (offline)

10-09-2011 23:45:38

szczecin
oooooo, ale tu się dzieje ..... wyczytałam wszystko od deski do deski i tak :

Wszystkiego co najlepsze i najsłodsze dla naszych
kochanych ROCZNIAKÓW !!!


Po drugie... tyle się u Was dzieje, że w sumie nie wiem co i komu odpisac i niestety nie mogę obiecac, że będę w najbliższym czasie na bierząco, bo nie dam rady sad smiley ale cóż, tak już musi byc sad smiley

U mojego dziecka nic nowego, jak nie było ząbków tak nie ma sad smiley poza tym jest istnym diabełkiem o anielskim uśmiechusmiling smiley Rozrabia, śmieje się i wypelnia mamusi każdą minutę, co teraz jest bardzo ważne! A oto dowód... Taką sytuację zastałam o 8 rano ( zaniepokoiłam się, że jest ta godzina, a moje dziecko jest cicho)




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-10 23:46 przez lotopalanka.

kokate (offline)

11-09-2011 07:09:16

Płock
Lotopalanka no usmiałam się po pachy grinning smiley zgłaszam to zdjęcie na konkurs !!!!

moje skarby dziś wstały o 5-ej.....no cóż co zrobić smiling smiley

miłej rodzinnej niedzieli!!! ja dziś wieczorem wybywam z koleżanką do kina na Wody Allena grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

11-09-2011 10:29:53

płock
hej ja na moment bo jak to w niedzielę czasu brak smiling smiley

Kokate- Kochana trzymam kciuki za szybką klimatyzację w grupie Madzi! Kochana jestem jak najbardziej za siłownią albo za basenem hm ?tylko problem taki , że ja mogę po południu .... ale BARDZO chętnie i idę na pewno bo stwierdziłam, że mój M ma za dużo zajęć "dodatkowych" a ja nic ... także czas się wziąć za siebie!
Nieźle Dziewczynki dzień przywitały moja na szczęście po 7 i to od 19 grinning smiley

Latopolanka- jaaaaaaaaa ale się uśmiałam grinning smileygrinning smileygrinning smiley niezła jest!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

11-09-2011 13:24:34

Witam. My dziś sami w domu bo tatuś w pracy sad smiley
Maxim my kolejne szczepienie mamy jakoś w styczniu, ale dokładnie nie wiem kiedy, z ośrodka będą dzwonić miesiąc wcześniej
Fantazja u Was każą jeszcze kłaść dzieci na wadze? U nas dzieci takie jak Szymek siadają na wadze
Gabi gratuluję postępów córci smiling smiley
Kokate ja chcę na siłownię winking smiley
Beata1988 mój też ma bardzo dużo zajęć "dodatkowych", wręcz tyle że dla mnie czasu już nie starcza sad smiley

Mi dzisiaj śniło się że mój Szymek sam zaczął chodzić tak od razu - idzie trzymając się czegoś i od razu puszcza się i idzie sam bez żadnych problemów.

fantazja84 (offline)

11-09-2011 18:25:53

Dziwnów
Hejsmiling smiley
I już prawie po weekendziesad smiley Kiedy to zleciało? Niedawno wróciliśmy od rodzinki. Ale pogodę mieliśmy piękną. Większość czasu spędziliśmy na dworku słodko leniuchującsmiling smiley
Lena zasnęła nam niespodziewanie w samochodzie i jeszcze śpi:/ O której godzinie teraz pójdzie spać jak się obudzi? A może już zrobiła sobie nockę? Hmm...

Dandil pytałeś jak my dajemy radę być tak często na forum. Otóż robimy te same czynności co Ty będąc teraz w domku z Leusią, ale kobiety mają tą przewagę nad mężczyznami, że mają lepszą podzielność uwagi i świetnie sobie radzą wykonując wiele czynności jednocześniewinking smiley

BeataS oh źle się wyraziłam. Nie kładę tylko sadzam Lenę na wagęwinking smiley
Sen się niedługo spełnismiling smiley

Beata1988 sprawdziłam ten film, na którym byłaś w kinie na filmwebie i ma bardzo dobre noty. Pisałaś, że to typowy film dla bab, ale czy jest w nim coś co i mężczyznom może się spodobać?

Lotopalanka niezłe, niezłe zdjęciegrinning smiley

Kokate mam nadzieję, że Madzia szybciutko przekona się do żłobka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

11-09-2011 20:35:20

płock
Fantazja- nie wiem jakie filmy lubi Twój Leszek ale dla mnie wyjście na ten film z koleżanką to był strzał w 10 ponieważ mój M takich filmów nie lubi i na pewno by się wynudził smiling smiley także ciężko ocenić smiling smiley ale szczerze polecam- mi się bardzo bardzo podobał.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

11-09-2011 21:10:16

Fantazja już nie mogę się doczekać kiedy zacznie chodzić. Ale to jeszcze trochę potrwa bo nawet za jedną rączkę jeszcze boi się iść, nie ruszy i koniec a za dwie to gna tak że ciężko czasem nadążyć.
Kokate podkusiłaś mnie z tą siłownią. Muszę kumpelę namówić chociaż na jedno wyjście na to albo na saunę
Beata1988 Ty za to kusisz filmem. Może mi się uda kiedyś wyskoczyć

Ja do mojego przestaję już być miła, jutro nawet śniadania do pracy nie będzie miał a na obiad resztki z dzisiaj i nic poza tym. Taki mam plan.
Szymka zabrałam dzisiaj na plac zabaw, ale miał ubaw smiling smiley Oczywiście zaczepiał kogo się dałosmiling smiley Teraz słodziutko sobie śpiocha smiling smiley Kochane moje słoneczko

patka1818 (offline)

11-09-2011 21:42:05

Słupsk
witam...
dzisiaj jestesmy juz po roczku urodzinki nie trwaly dlugo Lenka dostala jak narazie wozek dla lalek i lalke reszta prezentow sie spoznia.smiling smiley
zaraz wstawie pare fotek z urodzineksmiling smiley
U nas z wrozba bylo tak Lenka narpiew wziela legitymacje szkolna i wyzucila potem wziela kieliszek i tez wyzucila potem wziela rozaniec jego chwilke potrzymala w raczkach ale po chwili tez wyzucila no i na koniec wziela 100zl i poszla w dlugasmiling smiley
A oto zdjecia:
Nasz MALY SZKODNIKsmiling smiley

Oto nasz torcik

Tesciowa z Lenka

Tutaj Ja maz i Lenka:*

Lenka dmucha swieczke udalo jej sie to ale niestety tata nie zdazyl uchwycic tegosmiling smiley

Tutaj juz swieczka zdmuchnietasmiling smiley

Ale fajny tortsmiling smiley

mamo co to jest??:*

Rozaniec to tylko zmylkasmiling smiley

A tutaj Lenka z chrzesnasmiling smiley
...
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547760, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.