TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

aneczka83 (offline)

21-08-2011 09:21:54

Poznań
Dzień dobry

TYŚKA NASZ PIERWSZY ROCZNIACZKU! ZDRÓWKA,UŚMIECHU urodzinowe baloniki

PATKA TOBIE RÓWNIEŻ W DNIU URODZIN DUŻO ZDROWIA,ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA, SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH RADOSNYCH DNI


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
MOJE NAJDROŻSZE SKARBY


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gabi0611 (offline)

21-08-2011 10:12:36

patka-Z okazji urodzin życzę Ci miłości tóra jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia które pozwala przetrwać najgorsze, pracy która pomaga żyć, uśmiechów bliskich i nieznajomych które pozwalają lżej oddychać i szczęścia które niejednokrotnie ocala nam życie...


dziękuję w imieniu Tysiolka za życzonka

dzisiaj w nocy czułam pierwsze ruchy mojego dzidziolka grinning smiley i to nie jakieś łaskotanie czy szmeranie, do dziś myślałam że to nie możliwe i wręcz się z tego śmiałam, ostatnio nawet czytałam na jakimś forum jak dziewczyna opisywała że w 11 tygodniu czuje ruchy i to pierworódka było to dla mnie naprawdę śmieszne, teraz chylę czoła grinning smiley
muszę się jeszcze pochwalić postępami Tysiolka, wczoraj postawiła swoje trzy pierwsze, samodzielne kroki hot smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-21 12:09 przez gabi0611.

Dominika01 (offline)

21-08-2011 13:20:47

Konin
Witam się piękną niedzielą smiling smiley

Ale się rozpisałyście smiling smiley My po weselu ale przed poprawinami smiling smiley Synuś był dzielny biegał do oczepin później oczepiny przespał i znowu biegał smiling smiley a moja mama pojechała z nim po 1 do domu a my wróciliśmy o 4. Ale najbardziej mnie zdziwiło że synuś spał tak pięknie i aż do 10 smiling smiley i teraz znowu śpi smiling smiley A wszyscy byli nim azuroczeni smiling smiley a zdjęć nie wstawię bo nie mam żadnych dopiero będe sobie łatwić od znajomych smiling smiley A teraz Was troszkę poczytam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Dominika01 (offline)

21-08-2011 14:15:25

Konin
100 Lat dla Tyśki już pierwsze roczniaki jak super smiling smiley

Maxim my chyba terz nic nie kupimy w sumie o tak dużo dostanie na roczek smiling smiley Gabi do swojego pokoju niedługo trafi fajnie smiling smiley a mój nawet całej nocy niechce przespać bez jedzenia sad smiley dwa razy je sad smiley

Dzięki za miłe komentarze do zdjęć ale jak on czasem mine strzeli to wysiadam smiling smiley

Aneczka zdrówka dla Norbercika smiling smiley ale widzę że też taki ruchliwy jak Wiktor smiling smiley

Joaska Wiktor od dawna już je nasze jedzenie ale na szczęście nic mu nie jest smiling smiley

Aster Gratki dla Leusi za ząbki smiling smiley Skoro Lea tak lubi motoory to zapraszam do nas mój mąż ma brat koledzy więc Wiktor jest obcykny z motorami i też się za nimi ogląda i mówi "tata" smiling smiley

Patka 100 LAT smiling smiley fajnie że już wyszłaś smiling smiley Już tłumaczyłam dlaczego ale napisze jeszcze raz smiling smiley ponieważ mamy tylko jeden pokój a u nas są trzy rodziny brat z żoną i dwójką dzieci oliwka 5 lat i Ksawery 4 m-c (on ma dwa pokoje) Rodzice i jeszcze jeden brat no i MY .

BeataS moż to dlatego że właśnie jeszcze nie umie chodzić smiling smiley

Odnośnie jeszcze jedzenia to ja jestem jakaś rygorystyczna bo nie daje mu ani frytek ani chipsów a tym bardziej czekolady chce aby jak najdłużej tych żeczy niejadł

Patka śuper masz córeczke smiling smiley jak to czytałam to aż mi się łezka zakręciła smiling smiley A teściowa szkoda słów sad smiley

Aneczka super fotki smiling smiley

Przepraszam jak nie odniosę się do wszystkich postów smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mery16 (offline)

21-08-2011 18:20:41

Pobiedziska
Witam Kochane stale obiecuję sobie że tym razem będę tu regularnie i nic mi z tego nie wychodzi ale myślami jestem każdego dnia z Wami po prostu brak mi czasu sad smiley Michaś rośnie jak i jak na razie tylko raczkuje ,z chodzeniem cisza tylko przy meblach albo jak się czegoś lub kogoś chwyci ,ząbki w obecności 5 szt i tyle
Wszystkim roczniaczkom życzę samych mega szczęśliwych dni i kolejnych wspaniałych urodzin
Gabi-kochana gratuleje trzymam kciuki
Wszystkim nowo zamężnym mamusią -składam ogromne gratulacje i życzę masę szczęścia
Patka-dla Ciebie dużo cierpliwości i zdrówka już nie długo będziesz w domku i uściskasz córcie
Ewelcia-kochana ty już tyle przeszłaś uciekaj kochana wiesz dobrze że sama świetnie dasz sobię radę a to że kolejny związek legł w gruzach -Ty wiesz najlepiej że zrobiłaś wszystko co było możliwe .Powodzenia
Dandil-oglądałam filmik z waszego spotkania naprawdę masz do tego talent ,super thumbs up

Co do waszego spotkania to ogromnie Wam zazdroszczę ale mam nadzieję że w przyszłym roku się już spotkamy .Przepraszam jeśli którąś z Was ominęłam ale przy moich mega zaległościach to nie trudne ,Pozdrawiam Was serdecznie



patka1818 (offline)

21-08-2011 21:13:16

Słupsk
witam paniesmiling smiley
dziekuje serdecznie za zyczenia jestescie wszystkie wspanialesmiling smiley
dzisiaj dzien byl cudownysmiling smiley
Maz zabral mnie i Lenke do Ustki i caly dzien spedzilismy w Ustce bylo super maz tak sie mna opiekowal i pilnowal Lenki a ja tylko lezalam na lezaczku sobie oczywiscie nie zadlugo na sloncu ze wzgledu na moja swieza rane i na moj stan zdrowiasmiling smiley Kupil mi cudowne kwiatki i kleknol na srodku plazy i wreczyl mi je i pocalowal ludzie na nas tak patrzeli jak by on chcial mi sie oswiadczuc az jedna starsza pani podeszla do mnie i powiedziala mam nadzieje ze sie pani zgodzila a ja az zglupialamsmiling smiley
Jestem szczesliwa.
Nawet tesciowa z rana mnie obsciskala i wycalowala az przezylam szok...
Jestem wykonczona jutro rano sie odezwe i odpisze na wasze postysmiling smiley

BeataS (offline)

21-08-2011 22:24:09

Martynko wszystkiego najpiękniejszego z okazji pierwszych urodzinek smiling smileyurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki

Mery a może by tak spotkać się np w Gnieźnie jak byś była tam?
Patka to miałaś super urodzinki smiling smiley
Dominika tym go tłumaczę i mam nadzieję że to od tego iże to przejdzie

Ja dziś znów późno i jak zwykle tyły ze wszystkim. Zrobiliśmy sobie objazdowy dzień więc mały był mega zmęczony. Ale jak to on, po kąpaniu jak miał spać to buszował na tapczanie. I już wybił mu się 4 ząbek i idzie piątysmiling smiley
No nic, trzeba iść spać. Dobranoc.

maxim16 (offline)

22-08-2011 07:45:43

Łomianki / Warszawa
u nas jakoś powoli nic się nie dzieje chyba spokój przed burzą... nie jedziemy dziś w końcu do Łazienek bo koleżanka się potruła i nici ;/

aneczka - ależ masz dorosłego synka smiling smiley super zdjęcia smiling smiley
Gabi - tak szybko ?? ale super smiling smileysmiling smiley zazdroszczę to takie fajne uczucie smiling smiley
Dominika - moja też się budzi jeszcze ale przygotowujemy pokój bo mamy mało mebli bardzo a jak tylko zacznie przesypiać to się jej łóżko przeniesie będziemy próbować co jakiś czas pewnie
patka - ależ miałaś super dzień smiling smiley oj postarał się ten twój M postarał smiling smiley
mery - fajnie że zajrzałaś smiling smiley zaglądaj jak najczęściej smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

beata1988 (offline)

22-08-2011 08:15:49

płock
Cześć Kochane smiling smiley

Oka - i jak ten fotelik ?my co prawda zakupimy dopiero na przyszły sezon ale też właśnie tego hamaxa oglądałam bo słyszałam, że są bardzo bardzo dobre ....
Patka- naaaaaaaaaaajelpszego

Gabi- MARTYNKO KOCHANAPierwszy roczek, pierwszy kroczek, ząbków kilka... To nasza słodka dziecinka!. Na Twe pierwsze urodzinki życzenia gorące, promienne jak słońce.

Patla- super Mąż Ci urodzinki urządził

No i mamy pogodę na sam koniec wakacji ale dobre i to smiling smiley najprawdopodobniej o ile nic nie popsuje naszych planów no i pogoda się nie popsuje to z czwartku na piątek jedziemy do Karwii i zostajemy do niedzieli. Mega się cieszę bo będzie tam moja Koleżanka z córeczką z innego forum i jeszcze jedna dojedzie i jeszcze Martę z rodzinką ze sobą zabierzemy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

22-08-2011 08:37:31

Kraśnik
Witam bladym świtemsmiling smiley
Kacper biega po pokoju najedzony coś se tam gada(ostatnio nauczył się mówić elka i chodzi cały czas powtarza a że nasza cioteczka z góry to Elka to pewnie jej tak szuka, bo bidny wchodzi pod stół i elka....za zasłonki i elka no mówię Wam jakby jej szukał).
Beata fotelik super wczoraj sobie troszkę pojeździliśmy ale wiadomo na pierwszy raz nie ma co szalećsmiling smileyKac zadowolony bardzo zwłaszcza że Al nie ma bagażnika i fotelik do ramy przyczepiony więc ma fajne resorygrinning smiley.No i fajne jest to że można go położyć jak dziecko zaśnie:sleeping_baby_55:.Polecam nie ma na co czekać kupujcie...a i odnośnie spania to pisałam że fajnie by było jakby dziecko miało jeden sen....no i wyobraź sobie że od tamtej pory Kac jakby wiedział o co kaman i np.w sobe spał od 10.40 do 13.40 a wczoraj od 11.40 do 14.10grinning smileyNo oczywiście nie są to jakieś stałe pory ale już jakby się jakiś schemat rysował.....
Mery jak to się mówi solą posypaćgrinning smileyWitamy i zapraszamy do częstszego zaglądaniasmiling smiley
Patka no to widać Adi się spisałsmiling smileyJemu należy się pochwała a tobie wypada tylko pozazdrościć mega udanego dniagrinning smiley
BeataS mam nadzieję że wczorajszy dzień był udany i jesteś zadowolona i happy w końcu...a z tym spaniem my mamy podobnie...Kac już pada na twarz a jak się go położy do łóżka to jakby nagle zapominał co to sen...
Zmykam bo syn zaraz rozwali klawiaturę.....:use_hammer:


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.