TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

BeataS (offline)

01-05-2011 21:29:18

JolaMi jak opisujesz Michasia to tak jakbym patrzyła na mojego Szymka, wszystko na opak robi smiling smiley Moja mama się śmieje że będziemy mieli co biegać jak zacznie chodzić bo już teraz jest strasznie ruchliwy. Swoją drogą to jak w ciąży jeszcze byłam to nie był grzecznym dzieckiemsmiling smiley
Maxim ja ci nie poradzę ale też muszę pomyśleć o zabezpieczeniach szafek bo jak zacznie chodzić to wszystko przejrzy winking smiley

Uciekam spać. Dobranoc.

misia0805 (offline)

01-05-2011 22:07:18

Wrocław-Pietrowice Małe
Dobrej nocki kobietkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

Ewelcia (offline)

01-05-2011 22:08:25

Kwidzyn
Witam

Michalku,Adasiu i Kacperku Wszystkiego dobrego z okazji ukończenia kolejnego miesiaca urodzinowe baloniki

No i tobie cherry: Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu.Zyczę dużo szczęścia i milości :jemiola:

Codziennie zaglądam do was i czytam ale zawsze jak zaczne pisać to musze zaraz konczyć....wybaczcie
Nadia zaczeła stawać przy meblach,i od paru dni chodzi sobie boczkiem przy nich dlatego duzo czasu poswiecam przy pilnowaniu jej,na podłodze jak ja posadzę to buch i gdzieś staje a to przy meblach,a to przy lożku lub ławie a jak w łózeczku jest to tylko tańczy...trzyma sie szczebelek i skacze tak ze o malo co nie wypadnie,normalnie żywe srebro z tej mojej córci Mr. Green
W czwartek dopiero idę do pracy,ale fajniewinking smileywinking smiley
Śliczne wszystkie dzieciaczki i jakie robia postępy winking smileywinking smiley
My chodzik też mamy,ale zadno uzywany jest,najczęściej jak cos robiąę a mala raczkuje pod nogami to wtedy ja wkladam do chodzika
Witamina D3 zazywamy a mamy Devikap
Beata1988 Zosia wyglądala przepieknie w dniu chrztuwinking smiley
Lecę spać bo juz pozno,dobranocwinking smiley

Bierzemy udzial w konkursie,poprosimy o glosikiwinking smiley

[ebobas.pl]
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-01 23:08 przez Ewelcia.

Ewelcia (offline)

02-05-2011 08:13:32

Kwidzyn
Witam


Madziu wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 8 miesiąca buziak od dziecka

Własnie mala poszla spać,wstała dziś o 6-15,zjadla chlebka i wypiła mleczko,pobawila sie no i zasnęla.
A Nocka ok,ani jednej pobudki nie było.
Jak mala sie obudzi to idziemy na zakupy,a potem w poludnie jedziemy po Jasiawinking smileywinking smiley
Idę troszke ogarnac mieszkaniewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 08:17 przez Ewelcia.

beata1988 (offline)

02-05-2011 08:20:39

płock
Dzień dobry ja na moment bo zbierać się trzeba, pogoda się popsuła strasznie ale my się nie poddajemy i na cały dzień wybywamy na działkę w razie w jest domek ocieplany więc nie ma tragedii smiling smiley
wczorajszy dzionek spędziliśmy miło i sympatycznie smiling smiley byliśmy na kręglach a później w kinie na "Jestem Bogiem" i za rękę pospacerowaliśmy jak za dawnych czasów (no bo teraz trzeba wózek pchać grinning smiley ) smiling smiley super było no i kocham tego mojego Męża okroooopnie grinning smiley

Właśnie opuściłyśmy się coś w życzeniach a więc składam serdeczne życzenia te zaległe i dzisiejsze MAdziulku Kochana :*

Cheeeery boże przecież Ty już Mężatką jesteś smiling smiley jak Ci z tym ?smiling smiley wpadaj szybko młoda damo i zdjęcia pokaż smiling smiley

Co do skoczka i chodzika mam zdanie takie jak JolaMi wszystko z umiarem a krzywda się nie stanie ... Zosia akurat chodzika nie ma i nie kupujemy bo już miejsca brak poza tym poczekamy aż sama ruszy z kopyta smiling smiley a ze skoczka korzystamy z umiarem i wspaniale nam z tym smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

02-05-2011 08:56:48

Kraśnik
Heloł wszystkimsmiling smiley
U nas też za oknem szaro buro i ponuro aż się nic nie chce...a najgorsze że tatuś zabrał nam wózek do pracy bo został w bagażnikusad smileyWięc jesteśmy uwiązani w domu...
Madziulku wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia kolejnego miesiączkaurodzinowe baloniki
Dziewczynki mam pewien problem otóż Kac chyba nie za bardzo chce raczkować, jak już "wybiera się na jakąś wędrówkę" to bardzo chce wyprostować nóżki i podnosi rączki do góry jakby chciał się czegoś przytrzymać.A że straszny z Niego nerwus to drze się przy tym niemiłosiernie bo przecież nic mu z tych prób nie chce wyjść.Troszkę się tego obawiam bo gdzieś czytałam,że pominięcie etapu raczkowania daje w przyszłości niezbyt dobre skutki(powoduje dysleksje np.) i teraz nie wiem co z tym fantem zobić....
Idę teraz poprasować bo się troszkę nazbierałogrinning smileyZajrzę później miłego dnia i słoneczka przede wszystkimsmiling smiley
Dodam jeszcze mojego Kabanostregrinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

02-05-2011 09:35:18

Witam z ranka smiling smiley U nas nocka okropna a to dlatego,że jakis pies ujadał i co chwile Oliwkę wybudzał w końcu tak była wyczerpana i zdenerwowana, że ostro popłakała uspokoiła się na rękach poźniej w łóżku troszkę pospała i dopiero ją odłożyłam efektem tego psa było cogodzinne wstawanie do niej, aż w końcu koło 3 wzięłam ją do łóżka i spała ze mną. Wstałyśmy przed 8 ale zaraz ją tuliłam jak zjadła żebyśmy mogły podrzemać jeszcze i tak dała mi jeszcze z pół godzinki i dopiero wstałyśmy.

Oj ja też sie opuściłam. Więc najlepszego dla naszych kochanych dzieciaczków smiling smiley

Beata1988 my też chyba na działkę pójdziemy bo m tam dalej porządkuje a my dojdziemy do niego koło południa bo zimno póki co. Domek też mamy murowany więc nie ma tragedii smiling smiley

JolaMi każdy robi po swojemu, ja trzymam sie rady naszego ortopedy Oliwia miała problemy z bioderkami więc wolę dmuchać na zimne.

Oka nie przejmuj się raczkowaniem znam dzieci które nie raczkowały i nic im nie jest więc daj mu jeszcze czasu bo to jeszcze wcześnie a raczkować moze za miesiąc będzie dopiero. Oliwia póki co dopiero siedzi pięknie sama i nie przewraca się na boki a późno to siedzenie samodzielne opanowała bo dopiero z tydzień moze 2 tyg tak ślicznie siedzi smiling smileyAle Kacperek kabanosa zajada grinning smiley

Ewelcia oj widzę, że u Ciebie wszystko się poukładało dobrze., Gratulacje dla Nadii silna dziewczynka. A wole wykorzystajcie miło z Jasiem oj fajnie tak masz do czwartku laba smiling smiley

mamaasia (offline)

02-05-2011 09:37:32

Witam sie u nas tez paskudnie nie pada ale zimnosad smiley
oka ale na tym zdjeciu duzy bobassmiling smiley co on tam wsuwa..kielbaske??smiling smiley
Moj Adrianito juz raczkuje ..musialam sie pochwalic..skonczyl 8 miesiecy i nawet stoi w lozeczkusmiling smiley
Mam pytanko czy ktoras z was kupowala wozek spacerowy
? ja kupilam mikrus Yetty i masakra w drugiej dobie pojechal do producenta..zlom..mam nadzieje,ze nowy przyjedzie..tan tyl uszkodzony juz w produkcji...krzywa raczka blokada oparcia wykrzywila sie po pierwszym uwyciu i przewraca sie kiedy maly spi w pozyjci lezacej..nie polecam tego wozka.:sad smileyangry smiley


<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>

BeataS (offline)

02-05-2011 09:49:14

Dzień dobry smiling smiley U nas też ochłodzenie ale spacerek oczywiście będzie jak tylko mały wstanie.
Ja też się opuściłam więc wszystkiego naj dla dzieciaczków.

Ewela super że się poukładało u ciebie, mam nadzieję że tak będzie zawsze smiling smiley
Oka ale pultasek z Kacpra smiling smiley Mój Szymek też nie raczkuje i tłumaczę to sobie tym że on wie kiedy zacząć, wszystko w swoim czasie
Mamaasia no proszę, w końcu zawitałaś do nas. Chcesz:whipping: za ten brak obecności u nas? Odzywaj się częściej. Wózek mam z tego typu: [link widoczny po zalogowaniu] Mały ciągle mi zjeżdża w spacerówce jak jest oparty i ciągle go poprawiam sad smiley

mamaasia (offline)

02-05-2011 10:31:30

BEATAS -aha to fajny bo ja mam taki sam po Eleonorce czyli Tako jak kiedys wspominalam..jest duzy wygodny..ale nigdzie sie ie miesci...sad smiley i juz troszke chcialam nowy zeby bylo mi lzej...i troszke zawiodlam sie na producencie..mysle,ze jakbym kupila mutsy byl za 750 to teraz bym nie byla taka wku.....angry smiley no wiesz jakatongue sticking out smiley heh..Mam dzis lenia od 6 siedze na necie ...chcialm dodac wiecej zdjec do galerii ale mi cos internet nawala wiec tylko kilka jest ale aktualne z wczoraj i z minionej srody z Krynicy..bylo boskogrinning smileygrinning smiley


<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.