TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

aneczka83 (offline)

22-04-2011 11:33:29

Poznań
Cześć dziewczyny

WSZYSTKIM MALUCHOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,ZDRÓWKA,UŚMIECHU I SAMYCH RADOSNYCH DNI



Macie racje z tym ubieraniem,niektórzy rodzice przesadzają a później dziwią się,że dzieci chorują. Ja mimo,że jestem przewrażliwiona po przejściach z Piotrkiem to teraz wrzucam na luz i też puszczam młodego ubranego tak jak my chodzimy.

KOCHANE ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZYMY,BY BYŁY RODZINNE RADOSNE


A to indywidualne życzenia dla Was od mojego męża: MIĘKKICH JAJ I TWARDEJ KIEŁBASY smiling smiley

BUZIACZKI
PAPA


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
MOJE NAJDROŻSZE SKARBY


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

22-04-2011 11:37:53

Aneczka83 fajne życzenia tongue sticking out smiley mąż jajcarz tongue sticking out smiley

oka82 (offline)

22-04-2011 11:42:37

Kraśnik
Joaska absolutnie nie chodziło mi o to,ze może Ty przegrzewasz Oliwkę,nic z tych rzeczy a co do uszek to może załóż tą z odkrytymi uszkami a drugą weź w razie co i jak Cię tylko coś zaniepokoi to zmienisz na cieplejszą(ja mam zawsze ze sobą "tą drugą"winking smiley.
Aneczka dzięki za życzonka a mąż ma poczucie humorkugrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

22-04-2011 11:48:24

Oka a ja nawet tego tak nie odebrałam tylko piszę, ze staram się nie przegrzewać aczkolwiek boję się też nie rozletniać ale wczoraj było tak gorąco, ze ja się pociłam więc i małej dałam troszkę lżejsze ubranka. Oliwia raczej nie jest z tych pocących się bo drobniutka jest ale zawsze jej lżej będzie.
A tak w ogóle to za sandałkami jakimiś musimy się rozejrzeć mam nadzieję, że w tesco jakieś fajne będa bo kiedyś udało mi się super kupić dla chrześniaka i to za 20zł chyba.


Maxim co do bucików dałam 20zł za nie. Przepraszam ale teraz mi się przypomniało, ze pytałaś smiling smiley

Moja myszka śpi tak smacznie a ja czekam aż wstanie bo papu i na spacer spadamy.

Oka jeszcze mi się przypomniało tą aukcję jak wiesz wygrałam i projektor jest super w stanie idealnym z bateriami a że licytowałam takiego ślimaka jeszcze a nie udało mi się, to pani nam kaczuszkę z tej samej firmy dorzuciła gratis !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-22 11:51 przez joaska82.

elizabeth78 (offline)

22-04-2011 11:59:59

Trójmiasto
Wybaczcie Kochane, ale w zawirowaniu życiowym tylko z życzonkami wpadam:

Wesołych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia oraz wszelkiej
pomyślności i radości na każdy dzień
WESOŁEGO ALLELUJA!


I jeszcze informacja, na którą czekaliśmy, ale która znów pozbawiła nas spokoju...
Dostaliśmy wezwanie z Kubusiem do szpitala na 1.05. 2-go ma mieć zabieg. Na razie drobny, bo tylko będą oglądać przez sondę serducho, sprawdzać ciśnienie krwi, oglądać naczynia, co pozwoli na dalsze decyzje już co do operacji (też najprawdopodobniej w maju). Niestety zabieg pod narkozą i jak każdy obarczony ryzykiem, więc już stresa załapałam okrutnego. Żałuję, że z tą decyzją zadzwonili do nas przed świętami, a nie po ... święta już nie będą takie radosne, bo po prostu się boję co dalej. Weekend majowy też już zaplanowaliśmy, ale to akurat mniej ważne. Kuba najważniejszy.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

maxim16 (offline)

22-04-2011 14:31:00

Łomianki / Warszawa
Witam wszystkich smiling smiley

przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt dla Was i waszych rodzin smiling smiley tworzenie pisanek

Następnie samych radości dla dzieciaczków kończących kolejny miesiąc smiling smiley

no my byliśmy na zakupach ostatnich przedświątecznych w sklepie ludzie idą i taranują innych masakra ;/ my dziś kupiliśmy Gabi w auchan ziaję do opalania i wybór dla dzieci ogromny chyba z 10 różnych firm więc polecam zajrzeć smiling smiley

zaraz biorę się za robotę bo przecież jestem w ogromnym lesie ze wszystkim sad smiley więc odpisze tylko paru osobom

beata1988 - ja stanowczo mówię nie ale niestety jestem sama w tym nawet moja mama uważa że mam jechać poza tym chce jechać z nami
joaska82 - super u nas takich nie ma a strasznie mi się podobają tongue sticking out smiley
elizabeth - jejku taka wiadomość przed świętami.. będziemy trzymać kciuki żeby było wszystko dobrze smiling smiley

wszystkie bobaski cudne są smiling smiley
uciekam do roboty


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

mery16 (offline)

22-04-2011 20:36:40

Pobiedziska
Witajcie
Martynko i Wiktorku-wszystkiego najlepszego

Michaś bardzo dziękuje za życzonka .

Z okazji nadchodzących świąt życzę Wam wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych i dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżo zdrowia.

Elu-rozumiemy Twój niepokój ,życzymy powodzenia i dużo zdrówka dla Kubuli.Oczywiście myślami będziemy z Wami.



beata1988 (offline)

22-04-2011 20:44:15

płock
wpadłam życzyć wszystkim wesołych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze , dużo jajeksmiling smiley i mokrego śmingusa smiling smileyjutro czasu bedzie brak bo w nd chrzciny ....

Joasiu- super, że kupiliście działeczkę

Oka- KAc super luzak smiling smiley

Elizabeth- wierzę, że myślami będziesz gdzieś daleko ale my będziemy z Wami :*

Co do ubierania i przegrzewania Dzieci to u nas dzisiaj ponad 20st ale lekki wiaterek i Zosia miała bodziak długi, cieniutka bawełniana bluzeka, cienkie rajstopki i na to kombinezonik z mega cienkiego dzinsu na krotki rękawek . Co do czapek ja zakładam i dopiero myślę, że latem odważę się na odkryte uszka bo bardzo się boję przewiania i późniejszych komplikacji ...
Dziewczynki których Dzieci mają komplikacje ze skórą nie polecam na prawdę kremu nivea z filtrem u nas pogorszył stan, Zosia po nim miała place takie suche i szorstkie masakrycznie i od razu po ratunek z M polecieliśmy do KAsi Kokate i mamy już biodermę z filtrem 50 do całego ciałka (BeataS prosiłaś o cenę a więc za 100 ml zapłaciłam 60 zł tylko, że ta apteka jest na prawdę tania)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

22-04-2011 21:37:57

Wpadam tylko na chwilkę bo zaraz idę spać, czas trochę odpocząć
Elizabeth musi być dobrze, nie widzę innej opcji. Będę trzymać kciuki
Beata1988 dzięki za info, jutro muszę iść do apteki i zobaczę co mi polecą

A co do czapeczek to ja narazie małemu zakładam i uszy musi mieć zakryte bo już i tak miał problemy z uszami i dwa razy przez to był na antybiotyku i nie chcę znów przez to przechodzić. Jutro może wkleję fotki małego o ile znajdę czas bo jakoś nie mogę z niczym się wyrobić. Zmykam spać, dobranoc.

kokate (offline)

22-04-2011 22:29:21

Płock
Witajcie babeczki wielkanocne smiling smiley

jejku, jak mi brakuje czasu na wszystko...wracam z pracy i tylko dzieci są ważne, no może trochę i mąż.. smiling smiley na nic więcej czasu...

Radosnych Świąt!!!! smacznych jajeczek i dużo spokoju!!!

Elu trzymajcie się mocno i pamiętaj, że to są Święta nadziei, i na pewno wszystko się uda.

beatka1988 przykro mi że tyle musiałaś zapłacić, kiedyś mogłabym dać Ci rabat, teraz niestety wszystko nam zablokowali i po ostatnich akcjach nie ma takiej opcji. Ale zawsze możesz liczyć na gratisik grinning smiley a za ten Nivea i tak Ci oddam smiling smiley ucałuj śliczną Zosieńkę i trzymam kciuki za chrzciny. My zdecydowaliśmy się na czerwiec. Kupiłam Madzi prostą skromną sukienusię w 5-10-15.

Kochane uciekam, bo coś mnie ręce bolą na zmianę pogody jakby....dobranoc.




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.