TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

ewkanr2 (offline)

17-01-2011 00:42:58

BeataS nie zgodzę się z Tobą co do paru dni. Bo to nie wystarczy niestety. Mój stwierdził, że jak wróci to zacznie się wszystko na nowo, zresztą Ewelcia miała już wcześniej przykład, było dobrze parę dni i koniec dobroci. Ewelcia zacznij pracować i pokaż facetowi, że dasz sobie radę bez niego. Jak to zobaczy, to jeżeli mu zależy to zacznie się mocniej starać. Żaden facet widząc silną kobietę nie pozwoli sobie na takie jazdy, jak on Ci robił. Boją się po prostu, że skoro dajemy sobie radę bez nich to jak za mocno zagrają to zwiniemy tyłek w troki i powiemy im bye bye. Wg. mnie jak sobie pościelisz tak się wyśpisz i facet nie może się czuć jak pan i władca bo wtedy im woda sodowa do głowy uderza.
Cherry z jakiegoś konkretnego powodu masz tego doła na byłą, czy tak sobie? Bo jeśli tak sobie to szkoda nerwów, już to nieraz przechodziłam, aż w końcu zrobiłam mojemu wojnę i od tej pory JEJ imię nie pojawia się w naszym domu.
Ja wreszcie uśpiłam smyka, swoją drogą ostatnio ostro daje popalić. Nie chce mi niemal w ogóle spać. Jeść też nieszczególnie. Myślałam, że ząbki, ale lekarka stwierdziła, że to jeszcze trochę potrwa. Idę spać papatki


[ebobas.pl]]
[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

17-01-2011 08:03:01

suchorze
Hej Dziewczyny

Mam problem. Ten tydzień był dla mnie bardzo nerwowy, aż za bardzo bo straciłam pokarm i muszę Kubusia dokarmiać butlą. Robiłam juz wszystko, przystawiałam go co chwila do piersi, odciągałam dodatkowo pokarm, dużo piłam i nic, jestem załamana prosze pomóżcie. Może znacie jakies sposoby na przywrócenie laktacji.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

17-01-2011 08:39:22

płock
witam się po nawet dobrej nocy, Zosia bryka na macie ja mam chwile dla Was bo dzisiaj trochę rzeczy do zrobienia , jutro Mamuśka wraca smiling smiley)smiling smiley już się doczekać nie mogę bo się stęskniłam no i dlatego też ( co będę ukrywała grinning smiley ) , że wiezie Zosi całą torbę ubranek smiling smiley

OAsiulka- Kochana to jak najbardziej normalne Zosia to tak rzuca głową jak już zaśnie , że masakra i tak samo jak Amelka ma z tyłu łysy kwadrat smiling smiley to jednak już wprowadzacie jedzonko tak ?ja zaczęłam od jabłuszka i marchwi po łyżeczce, dwóch, trzech i pół słoiczka smiling smiley jutro próbujemy delikatnego bananka smiling smiley

Olenkawi- u nas wczoraj zasypianie trwało godzinę i w końcu padła przy cycu bo się głodna zrobiła .... ale będę silna smiling smiley

Cherry- to jak najbardziej normalne ...mnie tez często to dopada. Ba !!! mój M ma taki zawód , że ja na okrągło jakieś docinki mu robię grinning smiley wiesz w końcu jest instruktorem i różne panienki się przewijają przez nasza L grinning smiley także zawsze jak się kurs zaczyna to proszę o raport z wyglądu kursantek grinning smileygrinning smiley

Ewelcia- no tak myślałam, że w tej pieluszce smiling smiley tez uważam, że powinnaś go przetrzymać ale nie parę dni tylko przynajmniej zer 2 tygodnie....bo jak przetrzymasz go tylko parę dni to on zobaczy , że zawsze wrócisz ....no ale decyzja należy do Ciebie

Kinga- ja nie znam sad smiley ja piję dużo wody i herbatkę laktacyjną .....

Dzisiaj będzie mega długi spacer bo ma nie padać i słońce się wynurza a i temperatura bardzo zachęcająca grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

17-01-2011 09:32:43

Witam z ranka u nas nocka dobra )

OAsiulka Oliwka też tak kręci główką podczas snu i do tego czasem coś mruczy niespokojnie, ba nawet czasami mi się z krzykiem wybudzała. Mam nadzieję, że po chrzcie przejdzie.

Cherry Co do dołku to zależy czy była Twojego m ma z nim kontakt bo jak nie to nie przejmuj się bo pewnie nie masz podstaw a jak mu czasem przypomina o sobie to wyeliminujesz ją szybko winking smiley

Ewelcia kurcze nie wiem co Ci doradzić. Napiszę Ci jak było z moja siostrą. Chodziła 7 lat z chłopakiem, on zaczął ją ograniczać i to bardzo więc zerwała, po pół roku wróciła ale znowu zerwała z nim bo zdarzyło mu się chimerami rzucać, teraz już nie chodzą ze sobą od pół roku ( znowu) 2 miesiące zero kontaktu, nic, potem on zaczął się starać i stara się do tej pory na nowo się spotykają ale jako znajomi, przyjaciele. On zmienił się całkowicie bo mu zależy a siostra.... ona go jeszcze przetrzyma i zobaczy wtedy czy warto wracać i budować z nim życie. Póki co stara się bardzo a ona to widzi....no i jakby nie było też jej zależy na nim. Potrzymaj m ale to kilka miesięcy jak Cię kocha i mu zależy to zrozumie swój błąd, Ty idź do pracy będziesz niezależna finansowo. On będzie się starał to wtedy wrócisz jak jeszcze będziesz chciała oczywiście na swoich warunkach i z mieszkaniem na swoim nie u teściów. Ja myślę, ze Twoja teściowa też dużo miesza i pewnie stąd te wszystkie nieporozumienia.... On jest między matką a żoną... a teraz będzie musiał wybrać z kim mieszkać. Do jego rodziców nie wracaj....tylko na swoje.

Beata1988 my też idziemy na spacerek smiling smiley

BeataS moja też teraz pierwszy raz po szczepionce gorączkowała wcześniej nie, zobaczysz czy mu to przejdzie.

Kinga nie znam sposobu na przywrócenie, a już nie masz nic a nic pokarmu? Kurcze mówisz przez stresy można go stracić.

Ewkanr2 mojej się przestawiło ale na lepsze bo teraz śpi w ciągu dnia smiling smiley Wcześniej pierwsze 3 miesiące nie spała.

Fantazja - Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin,

dużo zdrówka, szczęścia i miłości.

Pociechy z Maciejki i Lenusi
.

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 09:49 przez joaska82.

beata1988 (offline)

17-01-2011 10:02:00

płock
Raport z zasypiania smiling smiley czas:20 minut, ilość wyjmowania z łóżeczka:0, cel :wykonanygrinning smiley

U nas 7st zaraz zmykamy na dłuuuuuuuuuuugi spacer i nawet wyjmę śpiwór i koc dzisiaj wezmę ale fajnie smiling smiley
FANTAZJA
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzą Ci Beata, Zosia i Michał


Majuniag- wołam Cię smiling smiley gdzie jesteś ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

17-01-2011 10:06:48

Zielona Góra
Witajcie Mamusie smiling smiley

jeny jak ja Was lubię smiling smiley wiedziałam, ze jak zapytam o te "rzucanie się" to zaraz wszystko mi wyjaśnicie winking smiley dziękuję Wam WSZYSTKIM bardzo smiling smiley poczytałam o tych fazach snu i rzeczywiście to raczej to smiling smiley więc jestem już spokojna smiling smiley

cherry - wiesz co, zaczęłam czytać tego bloga, ale nie dałam rady... jestem zbyt wrażliwa chyba... przeczytałam pół pierwszej strony i dziękowałam Bogu, że mam zdrową córeczkę... bardzo mi żal takich dzieci i ich rodziców sad smiley sad smiley sad smiley

Ewelcia - zaczęłam wczoraj oglądać ten film, ale nie zobaczyłam do końca tongue sticking out smiley na szczęście nagrałam sobie więc dziś albo jakoś w tygodniu dokończę oglądanie tongue sticking out smiley ale rzeczywiście jest fajny smiling smiley

olenkawi i beata1988 - a właśnie Zuzia też ma takie wytarte włoski tongue sticking out smiley wygląda zabawnie bo z tyłu i z boku zostały jej tylko włoski na środku główki grinning smiley

beata1988 - wprowadzamy jedzonko bo w każdym schemacie żywienia jest, że już w 5 m-cu można wprowadzać coś smiling smiley kupiłam już łyżeczki i nawet słoiczki (jabłuszko i marchewkę) i czekamy grinning smiley za jakiś tydzień, dwa podamy smiling smiley

a to fantazja ma dziś ur? smiling smiley więc wszystkiego, co najpiękniejsze Kochana!!! smiling smiley uśmiechu ciągłego i każdego dnia udanego!!! smiling smiley

jejku, u mnie dziś taka piękna pogoda, a ja nie mam jak iść na spacerek sad smiley tak się źle czuję... z nosa mi leci, zatoki mnie bolą i to tak bolą, ze nawet jak pudrowałam się to każdy dotyk pędzelka to ból... oj sad smiley zaraz zorganizuję może babcię (mamę mą) żeby poszła z Zuzią na spacerek grinning smiley

milutkiego dnia smiling smiley

acha, zapomniałam napisać - Zuzia jak wczoraj zasnęła po 19 to wstała dziś rano przed 7 smiling smiley ani razu nie obudziła się na jedzonko smiling smiley pięknie spała smiling smiley to już drugi raz coś takiego nam się zdarzyło bo kiedyś zasnęła ok 23 i wstała ok 8 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 10:15 przez OAsiulka.

BeataS (offline)

17-01-2011 11:25:25

Cześć dziewczyny.
Fantazja wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pociechy z dzieciurodzinowe baloniki
Ja na chwilkę bo padam. Mały w nocy ładnie spał, tylko 1 pobudka ok 1 a o 6.30 sama mu dałam jedzonko bo stwierdziłam, że skoro chory to musi coś jeść. Byłam u pediatry z nim. Złapał jakiegoś wirusa, oprócz gorączki ma czerwone gardło, które go też boli a od tego gardełka bolą go uszy sad smiley Dostał antybiotyk i osłonowe, a na gorączkę mam mu dawać Ibum lub coś takiego. Stwierdziłam, że przynajmniej raz na miesiąc będę musiała zarezerwować sobie wizytę u lekarza. Kurcze, ciągle mały mi choruje sad smiley Przecież dwa tygodnie temu byłam z nim u lekarza na uszy sad smiley

majuniag (offline)

17-01-2011 12:29:46

Gdańsk
Czołem mamuśki i dzieciaczki!

U mnie weekend minął imprezowo - świętowaliśmy moje urodzinki, wszak to już ostatnie dwudzieste - taka stara d... ze mniegrinning smiley

Odpiszę tak na szybcika, bo na razie, jak zwykle , nadrabiamsmiling smiley

Gabi przkro mi - mam nadzieję, że jednak jakoś po przemyśleniu wszystkich za i przeciw da się jednak to jakoś ułożyć.

Ewelcia może to mieszkanie u rodziców tez Ci pozwoli spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, ale uważam, że może rzeczywiście to pójście do pracy pomoże i jakoś sobie wszystko poukładasz - lepsze to, niż takie traktowanie...
I ponawiam pytanie Beaty1988 - może można Ci jakoś pomóc. Z ciuszkami u mnie będzie problem - bo raczej mam dla chłopca, ale może jakoś inaczej. Chociaż może głupio, że pytamy i powinniśmy same coś wymyślić, jak już to raz zrobiłyśmy.

cherry jesteś po prostu wielka z tymi swoimi pomysłami:joliecouette:
co do wiadomości na priv - to jestem jak najbardziej za!!
Ja nie mam problemu z podawaniem leków - Adaś nałykał się "troszkę" kropelek na kolkę - pomagał zakraplacz od Infacolu, ale i z łyżeczki chętnie piję - polecam takie płaskie z aTommy Tippe (3 od góry - te z czujnikiem temperatury- niby od 6m-ca, ale my je stosujemy z powodzeniem od poczatku - są gumowe, więc nie uszkodzi się dziąsła):
[link widoczny po zalogowaniu]
ostatnio dostaliśmy głębszą z BabyOno i wg mnie jest do bani - bo jak dziecko małe ma z niej wypić.
A jak to nie pomoże to są smoczki uspokajacze z dziurkami jak przy smoczku do karmienia (jeśli Majka ciągnie zwykłego smoka to może takim sposobem się uda) - dziś postaram się zajść na herbatkę do koleżanki, która oferowała mi coś takiego, to spr jaka firma, albo mogę od niej to wziąć i Ci podesłać.

Fantazja dziękuję za życzenia urodzinowe - co prawda postarzyłaś mnie o 2 dni, ale pamięć się liczythe finger smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 12:31 przez majuniag.

Izka28 (offline)

17-01-2011 12:30:44

Poznań-Koziegłowy
czesc dziewczyny...znowu jestem do tyłu z pisaniem ale za to z czytaniem na biezącowinking smiley

kinga1423 0800552270 jest to nr do poradni laktacyjnej..dzis miedzy 16-18 sa bezplatne porady.JEsli nie uda ci sie dodzwonic na ta infolinie to probuj tu:
Ewa Masełkowska-Stępnik
telefon: 502 376 204
Po godz. 20.00 telefon: 061 833 63 94

Jest to wspaniala pani ktora jest doradca laktacyjnym i byc moze udzieli ci wskazowek przez tel.Ja tez mialam 2 kryzysy laktacyjne-kupilam nawet mleko..ale stoi nieruszone.
Trzymam kciuki i daj znac

Ewelcia- za Ciebie tez trzymam kciuki..i wierze ze ulozy sie Tobie wszystko.Moze znalazlabys chociaz prace na pol etatu? albo w weekendy? to tez by juz cos dalo i zmienilo troszke myslenie twojego M.Zdjecia z basenu suuuper...ja tez chce na basen;((


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

17-01-2011 13:27:14

Gdańsk
Fantazja wszystkiego najlepszego, pociechy z dzieciaczków i męża, morza nieustającej miłości, uśmiechu na co dzień i siły do spełniania nie tylko planów, ale i nierealnych marzeń!!!
Ps. Tez bym chciała 27 ;P
Tak mnie zachęciłaś tymi swoimi przepisami,że chyba też zacznę gotować - muszę tylko zdobyć skądś "zdrowe" produkty.

BeataS o rany, ale Was wymęczą te choróbska Szymusia...Dużo zdrówka dla małego i siły dla mamusi!

kinga ja tylko znam sposób na pobudzenie - częste przystawianie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.