TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

jadzia85 (offline)

03-08-2010 10:57:27

Tychy
Witam Brzuchatkismiling smiley
Poszaleliśmy sobie wczoraj, bo moje Kochanie zrobiło mi niespodziankę i przyjechał na prawie cały dzień i został na noc grinning smiley A miał w pracy siedzieć. Zrobiliśmy sobie grilla i siedzieliśmy do późnej nocy smiling smiley Szkoda, że już musiał jechać...

Zaczęłam się zastanawiać, czy da się przeoczyć odchodzenie wód? Można tego nie zauważyć? Skąd będę wiedzieć, że to TO? Terminy już coraz bliżej i chyba zaczynam lekko się stresować, że coś nie zauważę i nie zdążę dotrzeć do szpitala...

Fantazja fajniusią już masz tą Kruszynkę. Pewnie nie możesz się już doczekać kiedy będzie z Wami po tej stronie brzuszka winking smiley A co do znaku zodiaku - lwy są bardzo władcze, uparte i często mają trudny charakter, bardzo lubią dominować i źle znoszą sprzeciwy. Panny są opiekuńcze, także uparte (ale chyba mniej ślepo), bardzo ambitne i często przesadnie perfekcjonistyczne, za to ze sporym poczuciem humoru smiling smiley Ja tam zdecydowanie wolę, żeby Jakubek był panną winking smiley Tak z przymrużeniem oka [ [link widoczny po zalogowaniu] ] oraz [ [link widoczny po zalogowaniu] ]grinning smiley
Beata1207 bardzo fajne są niektóre propozycje "Pomysł na...". Mnie osobiście bardzo się podobają różne zapiekanki - np z ziemniaczków i mielonego smiling smiley
OAsiulka zgrabniutki brzusio ciąża
marzena2401 a może powinnaś to skonsultować z lekarzem?
ewkanr2 zaglądaj tu często a nie będziesz się tak nudzić smiling smiley

Kurcze, dużo dziewczyn się nie odzywa... Ciekawe co u Czarnej, Dominiki01, Ani0303 i innych? Długo się już nie odzywają...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gabi0611 (offline)

03-08-2010 11:06:23

witam brzucholkismiling smiley

mam dla was informację od Ewelci
''WITAJCIE KOCHANE. RANO ZROBILI MI BADANIA I CZEKAM NA WYNIKI MAJĄ BYĆ POPOŁUDNIU. CZUJĘ SIĘ LEPIEJ, CHOĆ NADAL MAM BÓLE BRZUCHA ALE SKURCZE USTAŁY.
BEATA1988JESZCZE MAŁA POSIEDZI U MNIE W BRZUSZKUsmiling smiley
JOLAMI NO WŁAŚNIE JUŻ NIE OTWIERAM I NIE ZAMYKAM FORUM, ALE MOŻE JUTRO TO SIĘ ZMIENIsmiling smiley
MAM NADZIEJĘ ŻE WYJDĘ DO DOMKU. OD WCZORAJ LEŻĘ SAMA NA SALI, BYŁA JEDNA DZIEWCZYNA ALE TYLKO 1 GODZINĘ, BO WŁAŚNIE URODZIŁA SYNKA . CO CHWILĘ WIDZĘ MALEŃSTWA BO LEŻĘ W SALI OBOK PORODÓWKI. POZDRAWIAM WSZYSTKICH


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-03 11:13 przez gabi0611.

mamaasia (offline)

03-08-2010 11:26:24

gabi ooo czyżby sie cos zapowiadalogrinning smileygrinning smiley:bebe:
fantazja no Beata napisala ,ze jest panna i tak jej dobrze z oczu patrzy na zdjeciach to pewnie bedzie dobry znakgrinning smiley bo moj Adrian tez ma byc pannagrinning smiley
ewkanr2 odpalac kapa i ogladac jakis filmy ..ja tez tak robie ogladam spie znow ogladamgrinning smiley wychoze tylko do sklepu po piciu i na plac zabaw ale to doslownie 20 metrow mamsmiling smiley Nic sie nie martw bedzie dobrzesmiling smiley www.seans24.pl lub www.kinotv.pl -polecam
beataS ale mozesz sobie kupic to zwykle musujace z wodatongue sticking out smiley to akurat lekarz pozwala mi pic na uczuleniesmiling smiley
marzena no mnie tez cos trzepie wewnetrzniesad smiley w nocy jak sie przebudze to puzniej oddycham jakbym po zawale byla i wydaje mi sie ,ze powietrza nie moge zlapac..
fantazja kolejny malusiu brzuszek a moj jak mamy slonicygrinning smiley
gabi pozdrow elewine i moze sie nam dziewczyna rozpakuje( on raczej cc bedzie miala) albo ja troszke potrzymaja zeby bylo pelne 36 tc.smiling smiley


<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>

kokate (offline)

03-08-2010 12:22:41

Płock
Hej kochane.
Mnie cały czas ta głowa boli...musiałam apap wziąć....
beata1988 fajnie że masz obiadek z głowy, mi też dziś brakuje natchnienia...a Hania już ze mną, cały sierpień a potem do przedszkola. do złobka chodziła na Czwartaków, bardzo fajny żłobek, a do przedszkola dostała się na Szarych Szeregów smiling smiley
fantazja i oasiulka macie śliczne zgrabniusie brzuszki. ja juz swojego nie wstawiam, pixeli by zabrakło hehe....taki wielki jest.
Mnie dopada już ciążowe zniecierpliwienie, chcę już mieć to za sobą!!
Ja dziś też odbieram wyniki badań a jutro do lekarza.
Pozdrowienia dla ewelci, jakoś tak pusto bez niej, ale może przynajmniej troszkę odpocznie, bo przecież biegała non stop i nigdy nie miała okazji poleżeć....niech mocno zaciska nogi i nie rodzi jeszcze!! smiling smiley
a moja Madzia od wczoraj non stop się wścieka, może ją też ta pogoda ruszyła...
buziaki kochane papa.




[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

03-08-2010 12:23:20

Dzień dobry brzuszki.
Ja właśnie po kawce. Od rana już byłam na zakupach. Zakupiliśmy płytki do kuchni. A teraz właśnie kładą się panele na podłogę w pokoju więc pokój mamy prawie z głowy, zostaną tylko do położenia listwy ale to dopiero jak będzie kasa. U nas od rana padało, a w Gnieźnie wręcz lało jak z cebra. Przynajmniej na dworze jest przyjemnie.

Beata1207 ja dzisiaj serwuję spaghetti z sosem pomidorowym - na życzenie brata. Oboje to uwielbiamy więc zniknie szybko

OAsiulka może faktycznie wezmę to wapno ale trochę później bo teraz nie chce mi się schodzić na dół. A brzuszek fajnysmiling smiley I też nie duży

Jadzia ja też już powoli zaczynam się stresować porodem i gdyby było można to z chęcią oddałabym mój brzuszek komuś innemu na czas porodu winking smiley

Mój komp coś strajkuje, zanim wykona moje jakiekolwiek polecenie to chyba 5 minut mija sad smiley Masakra, czasem mam ochotę wyrzucić go przez okno z 2 piętra winking smiley Uciekam robić obiadek. Papa

Beata1207 (offline)

03-08-2010 14:01:55

Tychy
A ja już obiad mam z głowy,mój M przywiózł krokiety i serwuje je dzisiaj z barszczykiemsmiling smiley.Marzenko trzymaj sie masz wytrzymać do 25 tak jak ci już mówiłamgrinning smiley.Ewelcia trzymaj siesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
/034/0342489b0.png?1465[/img] [/url]
[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

03-08-2010 15:38:27

OAsiulka i Fantazja macie śliczne brzusie smiling smiley

Ewela Pozdrowienia smiling smiley

A moja koleżanka właśnie poszła więc zaglądam na chwilke, zaraz coś zjem ale chyba nie bede się przejdać bo jak m wróci to może wypadniemy gdzieś do knajpki na jedzonko bo jutro mamy 3 rocznicę ślubu ale on będzie na służbie to dzisiaj gdzieś wyskoczymy smiling smiley

beata1988 (offline)

03-08-2010 16:05:43

płock
jestem smiling smiley Dzieci mojej Siostry mają 10 i 6 lat więc już nie trzeba za nimi biegać tylko tyle żeby być więc luuuuzik smiling smiley ale pogoda dała nam popali bo duchota nie do zniesienia i wałkoniliśmy się na łóżku cały czassmiling smiley
Fantazjaale Ty masz piękny ten brzuszek smiling smiley słoooooodki szkoda, że bez buźki bo na pewno pięknie wyglądasz!!!!!
Mamasiaamówisz, że mi dobrze z oczu patrzy ?? smiling smiley miło mi smiling smiley moja Niunia też panienka będzie więc fajnie, ogólnie to na prawdę dobry znak panny bardzo wrażliwe są....
Jadziamój M się nad tym właśnie zastanawiał czy np. jest możliwe, że mi odejdą wody jak siusiu będę robiła no i co wtedy grinning smileygrinning smiley wiesz później nadchodzą skurcze więc spokojnie chyba damy radę podobno porodu nie da się przeoczyć grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Kokateto jak będziesz zaperowadzała Hanię na Szarych Szeregów to akurat możemy chodzić do parku na spacerki z małymi smiling smiley
Gabipozdrów Ewelcię i niech wraca bo ktoś musi dzionek otwierać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jadzia85 (offline)

03-08-2010 16:19:04

Tychy
No to zakupy zrobione, wizyta w bibliotece odbyta, a nawet cmentarz zaliczony smiling smiley A zaraz trzeba się pozbierać na kursik prawka. Dziś dzień nieco w biegu. Nie zdążyłam jeszcze nawet kawki wypić (rano zrobionej!), a mam do niej extra ciasteczko grinning smiley

Odezwę się jak wrócę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamaasia (offline)

03-08-2010 17:39:52

Beata1988 hahaha chyba polowa naszych wrzesiaczkow to beda panny ..ja nie wiem dlaczego z fantazja to dopiero teraz zauwazylysmy tongue sticking out smileytongue sticking out smiley hehe...
Dodalam swoj bandziorek bo wszystkie tak sie ladnie chwalicie..ale nie widzialyscie jaki moj jest wielkitongue sticking out smileytongue sticking out smiley
dodalam 3 zdjecia..na tym w podpisie , Elcia mi sie wkrecila bo ona musi byc z Adriankiemtongue sticking out smileytongue sticking out smiley
jadzia jakie to ciacho masz..moze prince pologrinning smileygrinning smileygrinning smiley to ja reflektujegrinning smileygrinning smiley


<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-03 17:41 przez mamaasia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.