TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

beata1988 (offline)

02-06-2010 14:16:54

płock
jestem trochę plany mi się pozmieniały, nie zdążyliśmy pojechać dla małej po zakupy ale zrobimy to w piątek. Teraz wpadłam do domku zrobić blok bo jutro wyjeżdzamy na działkę do znajomego na cały weekend tylko własnie w pt od rana będziemy w Płocku bo musimy pozałatwiać sprawy związane z moją pracą i firmą ale po południu wracamy znowu na działeczkę i ja się będę uczyła na świeżym powietrzusmiling smiley
Czarnaodgoń te złe myśli od siebie!!!! kobieta w ciąży jest piękna!!!!!!!!!!! ja się tak czuję przynajmniej tzn. czuję się taka promienna i w ogóle smiling smiley
Gabija nie lubię sypanej kawki więc piję dziennie jedną rozpuszczalną kopiko smiling smiley to raczej napój kawowy a nie kawasmiling smiley
Ewkanr2rób imprezkę smiling smiley co do pisania pracy rozumiem Cię doskonale ja własnie jestem w trakcie załatwiania spraw i w piątek muszę zdać pracę bo 14go się bronię a Ty którego ??? co do tej podusi- rogala to zakupiłam sobie taką już teraz do spania i myślę, że do karmienia będzie również świetna
Ewelabo dzisiaj taki dzień jest chyba, że nic się nie chce...u nas też super ciepło jest ale wiatrzysko i niebo zachmurzone i deszczyk co chwilę spadnie ale taki fajny, ciepły smiling smiley
Fantazjato najlepszego dla Męża smiling smiley i co mu dobrego robisz??? a jakaś imprezka się szykuje??czy spędzacie je we troje..?przepraszam we czworo... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

02-06-2010 14:31:54

Kraśnik
Witam brzuchatki!Jakoś żyje.Gardło nadal boli(chociaż jest dużo lepiej),z nosa cieknie i strasznie boli głowasad smiley.Na domiar złego dziś na 7.00 miałam remanent w pracy(obecnie jestem na zwolnieniu,ale normalnie jestem tzw.cecetka i sprzedaję butki w CCC) i teraz ledwo żyje.Cieszę się bardzo,że jestem już w domciu i będę mogła się w końcu wziąć za obiadek,a zaplanowałam sobie szaszłyki z piersi kurczaka z ananasem i rozmarynem(z grilla oczywiście).Do tego mozarelle z pomidorami,oliwkami i octem balsamicznym...Jak dla mnie pycha...ciekawe tylko co ten mój na to powie bo od wczoraj jakiś nadąsany chodzi:harm_wit_mom:.
Czarna pomysl lepiej o czymś przyjemnym,a nie tak pesymistycznie.Z Tobiaszkiem na pewno wszystko będzie ok i nie ma się co zamartwiać na zapas.A co do tej Twojej drugiej myśli odnośnie brzydoty i grubości to ja co 5min o tym myślę i zastanawiam się,czy kiedyś wrócę do mojej poprzedniej wersji...
Co do kawy to pijam codziennie,z tym że rozpuszczalną.Odrzuciło mnie w ciąży od parzonej a kiedyś nie wyobrażałam sobie bez niej życiasmiling smiley
Idę coś porobię bo wyszło słoneczko i nastroiło mnie jakoś optymistycznie.Miłego dnia dziewczynki!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

02-06-2010 15:50:55

Dziwnów
Czarna mam nadzieję, że dotarły do Ciebie słowa dziewczyn!! Błagam, rób wszystko, aby nie mieć takich czarnych myśli jak te z pępowiną!
Z Tobim na pewno wszystko jest i będzie w porządku! A z brzuszkiem wszystkie wyglądamy pięknie!
Mijając jakąkolwiek kobietę w ciąży jeszcze nigdy o żadnej nie pomyślałam w sposób negatywny.
Każdy kto na Ciebie patrzy na pewno myśli, że w brzuszku nosisz prawdziwy Skarb! A na spacer z pieskiem masz chodzić dumnie z podniesioną głową i uśmiechem na buzismiling smiley
Po porodzie wszystkie wrócimy do poprzedniego wyglądu.
Tatusiu Tobiaszka!
Idź z tą swoją kobietą do tej szkoły rodzenia.
Po pierwsze będzie jej raźniej (szczególnie na pierwszych zajęciach), po drugie bo Cię o to prosi, po trzecie, żebyś nie panikował na porodówce, a po czwarte, abyś podszedł pewniej do przewinięcia czy kąpieli synka.
Tobiaszek Ci to wynagrodzismiling smiley
Aaa! Nie zapomnij o rozpieszczaniu i całowaniu swej kobietki tu i tam, aby humor jej się poprawiłsmiling smiley

Ewkanr2 jak nie masz problemów ze snem i chcesz taką poduchę tylko do karmienia piersią to lepiej kupić mniejszą.
O taką:
[link widoczny po zalogowaniu]

Jadzia ja po prawdziwej kawce też dostaję ADHDradość

Oka no to mi niezłego smaka narobiłaś. Wszystko to co napisałaś, że robisz na obiadek UWIELBIAM!

Beata1988 super macie! Miłego długiego weekendu w miłym gronie.
My uwielbiamy sałatki, więc już zrobiłam zwykłą warzywną z majonezem, teraz zabieram się za śledziową w śmietanie z grzybkami marynowanymi i ogóreczkiem konserwowym. Wieczorem będę piekła ciasto rafaello, bo to ulubione męża. Zamarynowałam pałeczki i karkówkę i zrobię jutro z grilla z sałatką z sałaty, pomidorów, cebuli i fety.
Zaprosiłam naszych wspólnych znajomych o czym mąż nie wie, więc niespodziankę będzie miałsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Czarna2049 (offline)

02-06-2010 18:12:30

Katowice
Witam kobietki wieczorkiem smiling smiley

Juz mi przeszlo smiling smiley Mialam jakis zly dzien dzisiaj,niedawno mi przeszlo te cale burmuszenie sie... Szkoda tylko,ze i moj facet i Mimi musieli oberwac (i to zdrowo niestety sad smiley) Pogoda nadal do niczego,glowa mnie boli juz ktorys dzien z rzedu... Chcialam tyle rzeczy dzisiaj zrobic (wlosy zafarbowac,posprzatac porzadnie w mieszkanku...) i nic z tego - nie mam nastroju ani checi,wszystko pryslo.

Zazdroszcze wszystkim tym,u ktorych bylo sloneczko dzisiaj smiling smiley Moze i u mnie sie wkoncu pojawi?

Mam ochotke sobie jakies filmy poogladac ale nie wiem jeszcze co... A Wam moge polecic "maybe baby" - jakos tak inaczej sie patrzy na ten film jak sie ma maluszka pod serduszkiem confused smiley

Dzieki Fantazja moj juz przeczytal na spaniu co prawda ale jednak smiling smiley nie pytam go jeszcze o opinie... pogadam o tym wieczorkiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

02-06-2010 19:22:16

U mnie pogoda też niezaciekawa. Jakos tak szaro i pochmurno. Leń mi na szczęście przeszedł i to co na dziś zaplanowałam to zrobiłam. Tyle że z chęcią bym się teraz wyciągła na wyrku. Ale nie moge bo zajęte. Mój wrócił z delegacji chory sad smiley Dzisiaj coś go wzięło, objawy grypopodobne plus bolący ząb. No i rozłożył się na tapczanie i prawie śpi. O lekach nie chce słyszeć a o dentyście tym bardziejsad smiley

ewa2010 (offline)

02-06-2010 19:36:22

aleksandrów kujawski
Gabi- odnośnie kawy, to ja miałam odwrotnie, tzn. zawsze piłam tylko rozpuszczalna. Słyszałam, że w pierwszym trymestrze lepiej kawy nie pić.Pierwsze 4miesiące ciąży miałam nieustanne mdłości, wymioty na widok jakiegokolwiek jedzenia, nawet zapach ulubionej kawy mnie odrzucał zatem rezygnacja z jej picia tak nie bolała. Teraz piję jedną dziennie i to własnie sypaną. Naczytalam się, że jest mniej szkodliwa.Podobno rozpuszczalna to jednak sama chemia zatem przezucilam sie na filiżankę naturalnej z ekspresu. bardzo mi zasmakowała smiling smiley


ewa

jadzia85 (offline)

02-06-2010 20:38:32

Tychy
Chyba zacznę szczerze wierzyć w złośliwość przedmiotów martwych...
Pomimo nieciekawej pogody, pomimo braku chęci, mimo braku wizji twórczej znalazłam w sobie siłę i odrobinę motywacji, żeby popisać nieco swoją pracę do obrony... I co? I wielka d*** bo mój komputer najwyraźniej jest zdania, że dziś nie jest odpowiedni dzień do współpracy!!:use_hammer: Podobno prawdziwy maniak wiesza się wraz ze swoim komputerem... Może i na mnie przyszła pora??
Ps. Swoją drogą ciekawe jest to, że internet jak już się załączy to działa, a reszta jakoś nie chce??płacz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewela01 (offline)

02-06-2010 21:03:01

Kwidzyn
Fantazja to faktycznie m będzie miał niespodziankę urodzinowe baloniki Wszystkiego najlepszego dla msmiling smiley A ja sobie przeglądałam kocyki i znalazłam coś fajnego [link widoczny po zalogowaniu] szkoda że cena nie jest tez fajnaangry smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

02-06-2010 21:04:22

Zielona Góra
Witajcie ponownie Brzuszki moje winking smiley

jestem dzisiaj umęczona, prawie cały dzień poza domkiem... wpadałam tylko na chwilę i jechałam dalej tongue sticking out smiley ale teraz już sobie odpoczywam smiling smiley a mąż robi mi kakao na zimno smiling smiley

sukieneczkę na wesele kupiłam taką [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley tylko ona na żywo bardziej różowa jest smiling smiley i kupowałam ją w sklepie normalnym, nie internetowym tongue sticking out smiley no i wyglądam NIECO INACZEJ niż ta szczupła modelka ze sztucznym brzuszkiem tongue sticking out smiley
a na poprawiny mam coś jakby malinową, pokażę później na fotkach smiling smiley

pisałyście coś o kawie - ja piję sobie raz dziennie kawkę, rozpuszczalną z mleczkiem smiling smiley ale chyba nie od początku ciaży... znaczy bardziej mleczko (śmietanka) z kawką smiling smiley taką słabiusią tongue sticking out smiley no albo mrożoną z expresu tongue sticking out smiley mam dobre ciśnienie więc lekarz powiedział, ze taką słabiznę mogę pić tongue sticking out smiley

Fantazja ta podusia co wkleiłaś świetna jest smiling smiley właśnie dziś patrzyłam na nią w sklepie smiling smiley koleżanka też mi ją polecała do karmienia winking smiley ta co jest do spania jest bardziej miękka, do karmienia nadaje się właśnie bardziej ta, która wkleiłaś winking smiley

jadzia85 - widać dzisiaj taki dzień, ze masz się relaksować, a nie pracę pisać grinning smiley

Czarna - co z Tobą? proszę o same pozytywne myśli smiling smiley
całe szczęście, że tak szybko Ci przeszło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

02-06-2010 21:17:27

płock
Czarnamasz szczęście, że tak szybko Ci przeszło smiling smiley Fantazja dobrze napisała wszystkie jesteśmy piękne i wszyscy na nas tak patrzą bo mamy w sobie małe Skarbeńki a nie każdy jest takim szczęściarzem smiling smiley widzę sama po sobie , że jak idę to ludzie się uśmiechają jak brzuszek widzą smiling smiley
Fantazjawiesz co ja też złego słowa na kobiety w ciąży nie mówię ale......... jak byłam z Mamuśką zapisać się do szkoły rodzenia w szpitalu to stała sobie ciężarówka taka już na końcówce ale wiesz co....ona wyglądała jak słoń albo jak dwagrinning smiley jakbym tak wyglądała to bym z domu nie wychodziła chyba no coś okropnego po prostu , chyba z 200 kilo ważyła smiling smiley i nie było pięknego ciążowego brzuszka tylko jeden wielki zwis....no to się Mąż ucieszy, że ma taką wspaniałą Żonkę smiling smiley
Ewelateż patrzyłam na te kacyki słodkie są ale faktycznie cena nie jest już taka fajna.....
OAsiulkaśliczniutka ta sukienusia będziesz na pewno pięknie wyglądała i eksponowała Zuzię smiling smiley czekamy oczywiście na fotki z wesela smiling smiley super!!!!!

A ja się Dziewczynki wkurzyłam bo jak wiecie zamówiłam najpierw wózek w kolorze czarno- białym z kołami ale napisali mi, że nie ma go na magazynie i czy chcę zmienić kolor czy czekać no i zmieniłam na pistację z czarnym z czego bardzo się ucieszyłam bo odwidział mi się ten z kołami- za bardzo pstrokaty ...no i dzisiaj kurier wpada z wózkiem ja za nożyczki się łapię cała w skowronkach, że będę śmigała wózkiem a tu zonk...przysłali jednak ten w koła i się wkurzyłam i w piątek go odsyłam bo dzisiaj już nie zdążyłam...i oni mają pokryć wszystkie koszta bo to ich błąd !!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.