TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

ankamasta (offline)

19-05-2010 19:14:21

NM
Hej!
A my właśnie dziś kupiliśmy szafę dla Małego smiling smiley
Teraz trzeba będzie zacząć ją zapełniać smiling smiley
Pogoda u nas tez nie za bardzo ,cały dzień mokro i brzydko...
aa.. i mojemu M włączył się "syndrom gniazda" - remoncik zaplanował smiling smiley nowy kolor na ściany, jakiś tynki i inne cuda,a ja znou będę biegać z miotłą :cleanning:
Ale.. najważniejsze, że mu się chcetongue sticking out smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

JolaMi (offline)

19-05-2010 19:45:12

Tychy
Fantazja zarejestrowałam się na tej stronie ale przydałaby się jeszcze instrukcja obsługi jak tam pobierać filmy ?
Kokate zjadłabym też gołąbki może wrzucisz przepis na takie bo tego nie robiłam. A chyba mniej roboty.
Beata1988 mnie się też tych ubranek nazbierało po tym zakupie na allegro tej super paki. Śmieję się tylko jak jutro na wizycie okaże sie że nie ma ptaszka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Czarna2049 (offline)

19-05-2010 20:30:25

Katowice
Czesc kobietki smiling smiley
Jesli chodzi o ciekawe filmy... "paranormal activity","droga do szczescia","scherlock holmes", saga klatwy smiling smiley dla odwaznych, "kuchisake onna","2 dni w Paryzu"... jest duzo naprawde dobrych filmow smiling smiley te polecam goraco smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewela01 (offline)

19-05-2010 20:32:40

Kwidzyn
Ja ściągam filmy z tej strony: [link widoczny po zalogowaniu] Kokate można przepis na te gołąbki?smiling smiley ankamasta super,teraz powoli można ją uzupełniaćdziecko ze smoczkie - old style
Ja właśnie wcinam truskawki z cukrem i ze śmietaną....mniam,a chłopaki oglądają jakiś program o dinozaurachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

19-05-2010 20:48:10

Dziwnów
Łatwiej powiedzieć niż opisać Jolu, ale spróbujęsmiling smiley
Podstawą jest ściągnięcie z internetu tego programu [link widoczny po zalogowaniu] (chyba, że już go masz).
Jak już Ci się to uda to możesz zacząć działać.
Jak jesteś na tej stronie [link widoczny po zalogowaniu] to po lewej str. w kategoriach od razu wybierz sobie filmy RMVB.
Pojawią się przykładowe tytuły, które ktoś udostępnia.
Gdy już wybierzesz jakiś film (możesz też od razu wpisać jakiś tytuł w górnym okienku) sprawdź ile ma seed(ów) (najlepiej jak ma pow. 20)
Później wchodzisz w słowo torrentprawym guzikiem myszki, a następnie w zapisz element docelowy jako... (lewym przyciskiem myszki).
Zapamiętaj gdzie zapisuje się dany film i wciśnij zapisz.
Następnie wchodzisz w to miejsce w komputerze i w tytuł tego filmu.
Powinno pojawić się okno z napisem dodaj nowy torrent, zapisz jako i wciskasz wtedy OK.
Program, który podałam Ci na początku będziesz miała na dole w pasku i jak w niego wejdziesz to będziesz widziała ile zostało Ci jeszcze do ściągnięcia filmu.
Wydaje się to skomplikowane, ale tak naprawdę jak zrobiłabyś to ze dwa razy już byś pamiętała.
POWODZENIA!
Mam nadzieję, że wyjaśniłam w miarę jasnosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

JolaMi (offline)

19-05-2010 21:05:47

Tychy
Fantazja dzięki jak będę miała natchnienie to spróbuje a jak nie to córa napewno spróbuje.
Miłej nocki dziewczynki życzę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

19-05-2010 21:22:15

płock
JolaMito Ty zamówiłaś całą pakę na allegro tak ?? ja też o tym myślałam ale jak na razie to bez sensu bo na prawdę ubranek jest multum może jak Zuzia podrośnie.
Fantazjamy też zawsze ściągamy z torrenty.org i jesteśmy zadowoleni z tego programu. Co d o filmów to hm wiele mogłabym polecić gdybym pamięć do nich miała smiling smiley " chłopiec w pasiastej piżamie " faktycznie super, polecam "hachiko a dogs story" 2 razy oglądałam ostatnio z moją 10letnią siostrzenicą i obie ryczałyśmy smiling smiley
Kochane żegnam się, leżę już w łóżeczku dotleniona bo zliczyliśmy wieczorny spacerek z Michasiem a teraz czekamy na YCD tzn ja czekam M ogląda ze względu na mnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

19-05-2010 21:29:30

Dziwnów
Beata1988, ja też idę oglądać YCDsmiling smiley I mój mąż też ogląda ze względu na mniewinking smiley

Do jutra dziewczynkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewela01 (offline)

19-05-2010 21:57:51

Kwidzyn
Ale teraz mam zgagę po tych truskawkachmoody smiley Dziewczyny,a używacie jakieś kremy na rozstępy? Co prawda ja na razie ich nie mam ale warto je używaćsmiling smileyFantazja głosiki oddanewinking smiley Ja też brzuchatki idę spać.Dobranoc i do jutrasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

20-05-2010 07:58:55

płock
witam się jak Brzuszki spały ?? ja bardzo dobrze zresztą ostanio śpię świetnie, przesypiamy całą noc tylko na śpiocha robię wycieczki do wc ale staram się nie rozbudzać, problemy ze snem miałam na początku ciąży.... ale wczoraj się wkurzyłam na YCD bo odpadła moja faworytka . Jakie plany na dzisiaj macie Kochane??
Ewelaja nie używam żadnego kremu na rozstępy tzn. po kąpieli wcieram swój balsamik i oliwkę i nic poza tym ogólnie u mnie w rodzinie żadnej kobietce nie zostały rozstępy więc mam nadzieję, że ze mną też tak będzie smiling smiley
Zapraszam na kawusię kopiko i do tego paluchy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.