TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

Czarna2049 (offline)

19-05-2010 15:18:09

Katowice
Witajcie Kobietki smiling smiley
U mnie tez nie pada,ale jest pochmurno i zimno sad smiley
Wlasnie dostalam goraca herbatke owocowa i czekam na obiadek smiling smiley moj wymyslil frytki bo ma na nie ochote - ja zreszta tez tongue sticking out smiley zawsze moge jesc frytki z ketchupem grinning smiley
Moj rano przywiozl mi ksiazke,ktora zamowilam u jego siostry w Swiecie Ksiazki pt."Witaj na swiecie" pierwszy rok zycia dziecka. Zaraz sie za nia zabralam i powiem Wam,ze jest godna polecenia smiling smiley oczywiscie dla tych mam,ktore tak jak ja,bede nia po raz pierwszy tongue sticking out smiley Bardzo opisowa,kolorowa i jest miejsce na rozne wpisy i zdjecia - ale na zdjecia to od tesciowej dostaniemy ksiege na fotki - juz ja nawet wybralismy winking smiley

JolaMi swietna masz znajoma,tak jak mowia dziewczyny smiling smiley zachowala sie wzorowo i naprawde cuda sie zdarzaja smiling smiley

Beata1988 musimy dac sobie rade smiling smiley ja mam niby tylko "zerowki" ale chcialabym je pozaliczac,potem miec luzy winking smiley Ale obrona to cos zupelnie innego... Trzeba sie zaprzec w sobie i uczyc a potem cieszyc sie dyplomem smiling smiley

mamaasia wozek strasznie mi sie podoba wiec pewnie taki wezmiemy,moj na poczatku psioczyl ale potem sie przekonal bo wozek jest bardzo lekki i to byla moja karta przetargowa tongue sticking out smiley Poza tym wozek jest sliczny tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

19-05-2010 15:37:30

Dziwnów
Ania84- wiesz co? Myślę, że te 3 łyki wody nie zmieniły wyniku, tym bardziej, że glukozę rozpuszcza się w wodzie (chyba, że ma znaczenie czy to woda mineralna czy przegotowana). Jeżeli większość lekarzy zezwala na mieszanie z cytryną to tym bardziej chyba te 3 łyki nie zaszkodziły.

majuniag rzeczywiście długo Cię nie było, pewnie jeszcze nadrabiasz zaległoścismiling smiley

mamaasia dobre to z tymi kafelkamiwinking smiley Jak tu nie słuchać takiego pomocnikawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-19 15:49 przez fantazja84.

BeataS (offline)

19-05-2010 16:23:28

Czarna - napewno dasz rade na obronie. Ja też przez to przechodziłam (co prawda tylko licencjat) i też się bałam ale poszło gładko. A jeśli sama pisałaś pracę to tym bardziej obronisz się bardzo dobrze bo napewno coś ci w główce zostało.

Mamaasia - mam nadzieję że moja córcia też tak będzie mi podpowiadała przy wyborze wyposażenia do mieszkania winking smiley i chyba jest to całkiem możliwe bo jak byłam u dentysty to "protestowała", kopała ile się dało smiling smiley Coś w tym musi być

fantazja84 (offline)

19-05-2010 16:58:56

Dziwnów
mamaasia- właśnie chciałam ściągnąć film, który niedawno polecałaś: "Przypadek 39" i się zorientowałam, że już go oglądałam jak zobaczyłam, że gra tam Rene Zellweger. Mi też się bardzo podobałsmiling smiley Jak obejrzysz jeszcze jakiś fajny film godny polecenia to daj znać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mamaasia (offline)

19-05-2010 17:22:08

fantazja oj ogladalam jeden (juz szukam tytulu--nie to byly dwa)http://www.filmweb.pl/f420136/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie,2008 a to drugi [link widoczny po zalogowaniu]
ania84 dla ciebie tez mam linka do tego programu dla mamsmiling smiley www.aktywnamama.eu
BeataS no powiem ci,ze szaleństo bylo tongue sticking out smiley (jakie to dzieci sa pomocne hehe)


<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>

beata1988 (offline)

19-05-2010 17:33:53

płock
Mamasiapomocnik superancki smiling smiley ja właśnie tańczę w kuchni i Zuzia też bryka smiling smiley
Majuniagdziękuję bardzo za życzonka i witaj ponownie na pokładzie smiling smiley
Fantazjamoja położna powiedziała żebym sobie wcisnęła pare kropelek cytrynki smiling smiley
Czarnano pewnie że damy radę smiling smiley niebawem sie biorę za robotę smiling smiley czyli który wózeczek wybieracie ???
Ja właśnie skończyłam obiadek, dzisiaj kurczak z ryżem w sosie słodko kwaśnym i pomidorówka i jeszcze sobie ugotowałam młodą kapustkę z młodą cebulką i koperkiem pychotka własnie wcinam smiling smiley chcecie ??? chętnie się podzielę smiling smiley
W ogóle dzisiaj oglądałam szafę Zuzkową i to dziecko ma chyba więcej ubranek niż ja smiling smiley myślę, że nie wszystko zdążę jej założyć no ale tak do ok 3 miesiąca z ubrankami mam spokój ewentualnie jeszcze musimy dokupić cienkie pajace do spania i wsio bo szafa pęka w szwach


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

19-05-2010 17:42:34

Dziwnów
mamaasia- "Chłopca w pasiastej piżamie" też oglądałam- smutny, ale świetny, a tą "Sierotę" właśnie ściągamsmiling smiley Widzę, że masz podobny gustsmiling smiley
A Ty oglądałaś może "Wyspa tajemnic"? Jak nie to polecamsmiling smiley

Beata1988- no to szalejesz z tymi ubrankamiwinking smiley Zresztą z tym jedzonkiem teżwinking smiley Chyba też jutro ugotuję sobie tą młodą kapustkęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewela01 (offline)

19-05-2010 18:22:33

Kwidzyn
mamaasia ja tez nie słyszałam o czymś takim jak,,aktywna mama,, tez pójdę się dowiedzieć o tymwinking smiley Zaraz idę z synkiem po mojego m bo przyjeżdża z pracy.Potem idziemy na jakieś zakupki.Codziennie kupujemy arbuza,mój m tez ma zachcianki bo dzwonił przed chwilką czy jest arbuz w domu bo ma ochotę winking smiley A oglądałyście dziewczyny film:,, ZAPOWIEDZ,,z Nicolas Cage?


[link widoczny po zalogowaniu]

kokate (offline)

19-05-2010 18:48:35

Płock
Hej Kobiety smiling smiley
ja oglądałam Zapowiedź, bardzo mi się podobał, choć z reguły w ciąży unikam takich filmów, bo ja taki mały tchórz jestem smiling smiley
a te filmy to za free ściągacie? i to legalne jest? a skąd najlepiej ściągać?

ja dziś miałam spotkanko z moimi koleżankami z pracy, które są w ciąży, jest nas 4 smiling smiley !

ja jutro na obiadek planuja gołąbki takie bez zawijania, z kapustą w srodku. Uwielbiam je....polecam.




[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

19-05-2010 19:02:20

Dziwnów
Ewela mi "Zapowiedź" się podobał, ale nie nazwałabym tego filmu rewelacją, ale obejrzeć można.

Kokate, te gołąbki nazywają się chyba meksykańskiesmiling smiley Pychasmiling smiley
Ja filmy za darmo ściągam z tej strony [link widoczny po zalogowaniu]. Najlepsze wersje to RMVB, a jaką mają ocenę wcześniej sprawdzam na tej stronie:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.