TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

beata1988 (offline)

16-05-2010 12:35:37

płock
witam się niedzielnie, ja już po szkole i został mi tylko jeszcze jeden zjazd i obrona i kooooooooniecgrinning smileygrinning smiley
u nas dzisiaj pogoda fatalna, pada, wieje i jest zimno- paskudnie. Czekam na M, zjemy obiadek- pyszną lasagne roboty mojego Michasia a później do Dziadkó ze zdjęciami a wieczorkiem planujemy kino bo co innego w taką pogodę robić... pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ania84 (offline)

16-05-2010 14:23:03

Cześć Mamuśki smiling smiley
Co do wózków:
ewela mi tez się taki bardzo podoba i widziałam go ostatnio w sklepie po 750zł. z całym zestawem czyli foteliki itp. także poszukaj jeszcze bo można taniej trafić.
beata1988 nie obraź się ale ja nie wiem jak takie coś może się podobać

fantazja bardzo fajny pomysł na rocznicę ślubu.Myślałam o wyjeździe nad morze, ale to miesiąc przed porodem więc wolę nie ryzykować tym bardziej że ode mnie jest 8 godz. jazdy.

Co do porodu:
Mój mąż powiedział że na pewno będzie przy mnie, ale nie ma ochoty patrzeć co tam się dzieje....grinning smiley i że nie będzie przecinał pępowiny bo się boi.Jeśli chodzi o mnie to nie musi smiling smiley ale przy porodzie wolę żeby był.A wszystko się okaże w ten sądny dzień grinning smiley
Siostry mąż, przez całą ciążę mówił że z nią pójdzie a przed drzwiami wydygał i nie poszedł.Więc ja się też nie nastawiam że na 100% będzie ze mną, bo potem będę wściekła.A męszczyznę też trzeba zrozumieć.Bo najgorzej jest stać przy kimś i patrzeć jak się męczy i być przy tym bezbronnym.


[link widoczny po zalogowaniu]

ania84 (offline)

16-05-2010 14:53:30

a tu znalazłam wózek wielofunkcyjny z tej samej firmy co pokazała ewela tylko bez fotelika samochodowego: cena:480zł.

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mery16 (offline)

16-05-2010 17:55:24

Pobiedziska
Witam w ten brzydki weekend niestety pogoda u mnie też nie dopisuje mieliśmy dziś jechać z naszą córcią do zoo bo we wtorek ma imieninki ale niestety pogoda do du... i nie pojechaliśmy bo niema sensu tylko byśmy się przeziębili.Więc siedzimy w domu.
Co do porodu tzw rodzinnego to polecam ,ja bardzo chciałam ale widziałam że boi się że nie da rady i pomału sam podejmował decyzję gdy co do czego to spisał się na 6 był tak dumny że aż duma mnie rozpierała nie tylko wspierał ale także dawał pić ,zwilżał usta i dawał mega oparcie jakoś tak byłam spokojna samo to że był obok.Najlepsze było to że cały czas podglądał co się dzieje a potem opowiadał wszystkim jak wychodziła główka itp,ale mega szczęśliwy był jak przecinał pępowinę ąz miło było patrzeć .Jak rozmawiał ze znajomymi to wszystkich namawiał mówi zresztą do dziś że to najpiękniejsze przeżycie i wszystkim poleca i każdego będzie namawiał .Ja też nie wyobrażam sobie porodu bez niego chyba że Bozia zdecyduje inaczej ale cóż.

Co do wózka to my kupiliśmy Jet-a i jestem z niego zadowolona ,ale każdy ma inny gust.
Pozdrawiam Was ciepło trzymajcie się !!!



ankamasta (offline)

16-05-2010 18:47:14

NM
Witam Was niedzielnie i prawie deszczowo..

Włączając się w temat - mój M absolutnie nie chce być przy porodzie, chyba jest przerażony swoją bezradnością.. trochę go rozumiem choć mam mieszane uczucia.. Nie chcę go jednak do niczego zmuszać.. zobaczymy smiling smiley
Jak soie radzicie z koszmarną pogodą?


[link widoczny po zalogowaniu]

mamaasia (offline)

16-05-2010 19:17:50

ankamasta-Przesiedzialam przed komputeram i ogladalam filmy na seans24.pl (polecam Przypadek 39-Case 39) jest lektor wiek oki..jak ktoras z was lubi takie straszne filmyszaleniec
No nie zupelnie tak sie lenilam bo zachcialo mi sie znow ciasta i znow pieklam, dzis dodalam do niego brzoskwinie na wierzch i galaretki dwietongue sticking out smileyspinning smiley sticking its tongue out i sie objadlysmy z Eluńciągrinning smiley
?Milego wieczorku....


<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-16 19:18 przez mamaasia.

Czarna2049 (offline)

16-05-2010 21:06:27

Katowice
Witajcie smiling smiley
Dzieki za wypowiedzi na temat porodu ze swoim facetem smiling smiley Niby fajnie by bylo zeby byl przy mnie ale boje sie,ze potem moze na mnie nie patrzec juz jak na kobiete sad smiley slyszalam i czytalam o takich przypadkach,ze facet sie nagle potem brzydzi swojej kobiety i to mnie blokuje sad smiley Gratuluje za to kazdej z Was dzielnego faceta,ktory byl i pomagal ile mogl smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

16-05-2010 21:30:42

Zielona Góra
Czarna2049 - właśnie ja też tego się bałam, ze mój mąż jak zobaczy cały poród to zmieni zdanie o mnie... i dlatego umówiliśmy się, że będzie stał przy mnie z boku i tam nie zaglądał tongue sticking out smiley więc niczego nie zobaczy oprócz Zuzi i pępowiny winking smiley myślę, ze to wpłynie akurat dobrze na niego i na mnie winking smiley
i tak jak pisały dziewczyny - mąż może dać duże wsparcie winking smiley
dziś rozmawiałam z kolegą, który "rodził" tydzień temu z żoną i był bardzo zadowolony i dumny, że był z nią winking smiley i stwierdził, że dał jej duże wsparcie winking smiley
ja też wolę żeby mąż był przy mnie, potrzymał za rączkę, pogłaskał, coś powiedział tongue sticking out smiley


a ja byłam dziś z mężusiem na zakupach i oczywiście nie obeszło się bez ciuszków różowych dla Zuzi smiling smiley jakieś body, pajacyk i bluza winking smiley mam nadzieję, ze Zuzia zostanie już Zuzią smiling smiley winking smiley smiling smiley
byliśmy też na żużlu, ale nie będę zawracać Wam tym głowy bo nie wiem czy się interesujecie tongue sticking out smiley w każdym bądź razie Nasza drużyna wygrała!! smiling smiley mieliśmy derby ze znienawidzonym miastem tongue sticking out smiley Zuzia moja bardzo się cieszy i właśnie "łaskocze" mnie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

16-05-2010 22:08:05

Witajcie.
Ja przez cały weekend dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby coś napisać. Miałam urwanie głowy. Wczoraj to ledwo na nogach się trzymałam, a za to w nocy spałam jak dziecko, ani razy się nie obudziłam.
Wczoraj mój w końcu przywiózł część naszego wyposażenia dla dziecka, czyli wózek i fotelik. Zostało jeszcze łóżeczko do przewiezienia. Tylko trzeba to trochę wyczyścić bo stało jakiś czas w garażu sad smiley
A jeśli chodzi o poród rodzinny to ja bym chciała żeby mój był wtedy przy mnie. Lepiej bym się czuła, ale on powiedział że nie ma takiej opcji, że wyjdzie nawet ze szpitala jak będę rodzić bo nie chce słyszeć mojego krzyku sad smiley Pewnie się boi i nie chce wiidzieć jak się będę męczyc. Ja go rozumiem i dlatego nie będę go namawiać ale fajnie by było. Ja przynajmniej czułabym się pewniej mając koło siebie kogoś bliskiego. No ale cóż... nic na siłe.
Dzisiaj w końcu mój poczuł kopniaka naszej córci smiling smiley Nareszcie bo do tej pory jakoś się to nie udawało. Aż się zdziwił że mała tak mocno może kopnąć winking smiley
Dobra, dziewczyny, ja lecę spać. Może uda mi się zasnąć, chociaż pewnie sie trochę pomęczę bo rano idę do dentysty i nie wiem co mnie tam czeka. Mam nadzieje że tylko plombowanie ale pewnie bez leczenia kanałowego się ie obejdzie ;( Aż się boję o stan mojego portfela po takiej wizycie sad smiley
Uciekam, dobranoc wszystkim, papa

lotopalanka (offline)

16-05-2010 22:12:23

szczecin
Fantazja- napisz mi proszę gdzie rodziłaś i ile płaciłaś za ewentualne dodatkowe świadczenia- typu poród rodzinny ???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.