TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

JolaMi (offline)

15-04-2010 12:15:58

Tychy
Dominika gratuluję Wiktorka. Mam w rodzince takiego małego 2 letniego Wikusia łobuziak straszny.
Gabi ja narazie upajam się tym siedzeniem w domciu. Ale tu masz rację boję sie co będzie dalej. Czekam aż będzie cieplutko to się gdzieś wyjdzie. Na szczęście mam olbrzymi balkon i mieszkam w bloku ale takim 2 piętrowym w zacisznej dzielnicy. Mam sąsiadkę, która też siedzie w domciu bo ma taką malutką roczną Michalinkę.
OAsiulka letni okład na głowę. I leżeć. Jeśli nie pomoże to chyba bez apapu się nie obejdzie.
Również podobno też położyć liść z białej kapusty na czoło troszkę go zbić tłuczkiem. Kapusta wyciąga. W którą stronę masz różnicę z Gabi na suwaczku?
Na kiedy masz termin? Ja mam też 1 dzień różnicy między Gabi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

15-04-2010 12:21:21

Zielona Góra
Cytuj
JolaMi
OAsiulka letni okład na głowę. I leżeć. Jeśli nie pomoże to chyba bez apapu się nie obejdzie.
Również podobno też położyć liść z białej kapusty na czoło troszkę go zbić tłuczkiem. Kapusta wyciąga. W którą stronę masz różnicę z Gabi na suwaczku?
Na kiedy masz termin? Ja mam też 1 dzień różnicy między Gabi.

JolaMi - dziękuję za poradę winking smiley
ja mam termin na 23 września tongue sticking out smiley na suwaczku mam, że zostało mi 161 dni winking smiley tylko mój suwaczek inaczej niż Wasze liczy tygodnie ciąży, dziś mam -17 tyg., jutro będzie -17 tyg. 1 dzień, a u Ciebie jutro będzie -17 tyg. 6 dni... nie wiem dlaczego tak bo pozostałych dni do porodu mamy prawie tyle samo.
A Ty na kiedy masz termin? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mery16 (offline)

15-04-2010 12:29:50

Pobiedziska
Hej dziewczyny !!![/b

Dominika-super gratuluję synusiachłopiec w łóżeczku fajnie że już wiecie.
Ania 84-kochana nic się nie martw wszystko będzie dobrze tylko za dużo się nie martw a z grupą to trochę dziwne.

dołanczam foty mojego brzusia miałam dziś chwilkę i sobie zrobiłam bo mężuś późno wróci i nici z jego sesji




JolaMi (offline)

15-04-2010 12:30:44

Tychy
Ja mam termin na 25.09 i też twierdzę, że jakoś dziwnie liczy jakby ciut więcej. A najciekawsze, że jak już któryś tydzień się zmienia to na początku pokazuje znów 16 a potem znów przeskakuje na niby prawidłowy. Ale chyba wg mnie to będzie jeszcze później. No chociaż przy drugim dziecku różnie bywa. Teraz rodziła koleżanka też 12 lat różnicy urodziła parę dni wcześniej. Rodziła szwagierka też ciut wcześniej. Córcię urodziłam po terminie. Ale to już potem nie ma znaczenia byle przejść szczęśliwie do końca.
A tak wogóle co do bólu głowy mierzyłaś ciśnienie?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

15-04-2010 12:38:18

Zielona Góra
JolaMi - czyli widzisz termin mamy prawie identyczny a suwaczki pokazują inaczej tongue sticking out smiley wydaje mi się właśnie, ze to Twój żle pokazuje ;P ale nieważne, najważniejsze żeby urodzić zdrowego dzidziusia smiling smiley ja tez urodzę wcześniej kilka dni - mam takie przeczucie smiling smiley
a co do ciśnienia to mierze prawie codziennie i mam dobre tzn. nieco niższe niż norma, ale mój gin. powiedział, że w ciąży się obniża tongue sticking out smiley zawsze miałam książkowe, a teraz mam ciut niższe tongue sticking out smiley

mery16 - super, ze wrzuciłaś fotki smiling smiley super brzusio winking smiley lubię patrzeć na te Nasze ciążowe brzuszki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-15 12:38 przez OAsiulka.

gabi0611 (offline)

15-04-2010 12:44:27

jeszcze raz przewałkuję ten temat mój i Joli suwaczek pokazuje aktualny tydzień i llość dni czyli że jestem w 17 tygodniu i 6 dniu ciąży a na suwaczkach z baby-boom jest ukończony tydzień czyli że skończone 16 tygodni i ilość dni kolejnego tygodnia, a w sumie na jedno wychodzi..... ALE NAMIESZAŁAM, ALE MYŚLĘ ŻE ZROZUMIECIE O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI


MERY- śliczny brzusio i też już pokaźny


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-15 12:51 przez gabi0611.

OAsiulka (offline)

15-04-2010 13:02:10

Zielona Góra
gabi0611 - mój suwaczek pokazuje np. 16 tyg. 6 dni, czyli że jestem w 17 tyg. ciąży (16 pełnych tygodni + 6 dni) smiling smiley a Wasz nieco inaczej tongue sticking out smiley
ale jeśli Twój pokazuje, że jesteś w 17 tyg. ciąży + 6 dni to tak naprawdę tydzień ciąży to jest już 18...
a nieważne tongue sticking out smiley nie jest to istotne!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

15-04-2010 13:33:27

Dziwnów
Witajcie dziewczyny!
Kilka dni mnie nie było i nie wiem czy nadrobię zaległości tyle Waszych nowych wpisówsmiling smiley

Każdy brzuszek inny, ale wszystkie wspaniałe i wyjątkowe, bo niosą w sobie prawdziwy cud!
Więc ja też dorzucam zdjęcie swojego, na którym załapał się także mój synek-rozrabiaka, który wczoraj skończył dwa latkasmiling smiley
Nie wiem kiedy to zleciało?


Aniu84współczuję zabiegu, bo to zawsze dodatkowy stres, ale wszystko będzie OKthumbs up
OAsiulkajuż niebawem poczujesz takie ruchy, że będą Cię budzić w nocy i nie dadzą tak łatwo zasnąćsmiling smiley
mamaasiawspaniale, że czujesz już intensywne i pewne ruchy, bo każda kobieta nie może się ich doczekać niezależnie od tego, w której jest ciąży.
Dominikabardzo się cieszę, że znasz już płeć. Ja powinnam dowiedzieć się tego dopiero za dwa tygodnie. Nie wytrzymam! Tak w ogóle to bardzo ładne imię wybraliście dla synka.

Moja dzidziulka już nieźle daje o sobie znaćspinning smiley sticking its tongue out Uwielbiam to uczucie, ale czasami mam wrażenie jakby biegała mi po pęcherzusmiling smiley
Jak przytulam się brzuszkiem do męża to nawet on czuje kopniaczki nie dotykając brzucha rękąsmiling smiley
Zastanawiamy się cały czas nad imieniem dla maleństwa, tylko łatwiej jest jak wymyśla jedna osoba, a nie trzy! Chłopczykowi chcę dać Michał, a dziewczynce Lena.
A Wy jakie macie pomysły na imiona?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

15-04-2010 13:50:52

Zielona Góra
Witaj fantazja84 smiling smiley
piękny brzusio i przy okazji - fajowy synek smiling smiley
wiem, że niebawem będzie mi dzidzia szalała w brzuszku, ale wiesz jak to jest... pewnie tez doczekać się nie mogłaś winking smiley smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewela01 (offline)

15-04-2010 13:54:30

Kwidzyn
Witajcie dziewczyny. ania84 -wSZYSTKO BEDZIE OK,NAJWAZNIEJSZE ZE Z DZIDZIĄ JEST WSZYSTKO WPORZĄDKUsmiling smileyTrochę dziwna sytuacja z ta grupą krwi. Dominika super ze znacie płec dziecka,i że jest ok bo to jest najważniejsze.Apropo imienia,wybraliscie piękne imię dla synka OAsiulka juz wkródce poczujesz ruchy swojej dzidzi,wiem ze niemozesz sie doczekac bo sama długo czekałamsmiling smiley fantazja4 śliczny brzusio,wszystkie mamy piekne brzuszki czyż nie!? Ja dziś raniutko byłam na badaniach,przeciwciała i test glukozy.Wypiłam glukoze duszkiem bo myślałam że tak będzie najlepiej,ale niestety troszkę zwymiotowałam,ale poszłam do pielęgniarki i mi kolejną porcje dała brrrsad smiley Trochę jestem przeziębiona,mam katarek i strasznie boli mnie głowa,nie wiem czy mozna brac jakieś leki,bo z tego co wiem to raczej nie.A moze któraś z was wie co mi nie zaszkodzi wziąśc?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.