Mleko modyfikowane

Wysłane przez andziula_66 

andziula_66 (offline)

14-08-2020 13:14:30

Żbików
Kochane mamusie
Wiele z nas ma zagłostkę jakie mleczko wybrać dla naszych pociech, gdy niestety nie bedziemy mogły karmić, bądź nie chcemy albo przechodzimy z kp na mleko następne. Dlatego polece Wam mleczko, które już przy 4 dziecku sprawdziło nam się bez żadnych komplikacji. Mleko modyfikowane BEBILON u nas sprawdza się wspaniale smiling smiley Jest ono bogate we wszystkie potrzebne dla maluszka składniki. Nigdy po tym mleczku nie mieliśmy kolek. Często za kolki odpowiada woda z jaką przyrządzamy mleko, dlatego podawajcie je z wodą z butelek kupowanych w sklepach z certyfikatem odpowiednim dla niemowląt.
Być może jest więcej mam, które korzysta właśnie z mleka Bebilon? Podzielcie się opiniami.
Pozdrawiam

Aneczka198422 (offline)

18-08-2020 23:15:59

Lubowiec
My właśnie powróciliśmy do Bebilonu. To było pierwsze mleczko mm oprócz cyca, potem była zmiana na dwa inne mleka, ale się okazało, że pierwszy wybór jest najlepszym. Bije na głowę każde inne mleko modyfikowane. Żadnych kolek, problemów z brzuszkiem, wzdęć itp. historii. smiling smiley Córce smakuje, a i mamie też winking smiley Polecam wsypać miarkę do jogurtu np. Monte-pychotka tongue sticking out smiley

muksaka (offline)

08-09-2020 18:10:54

Warszawa
u nas też był to bebilon, gdzie to mleko kupujecie? W DOZ stacjonarnie według mnie najlepsze ceny, za puszkę AR płaciłam coś koło 32 zł z groszami
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561899, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.