mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Batusia (offline)

29-07-2010 22:25:14

Łódź
Kurcze po badaniu ginekologicznym i tych jego uciskaniach,coś się dziwnie czuję...Dół pleców boli,brzuch od jakiegoś czasu twardy i mam od niedawna brązowawy śluz, idę spać ,mam nadzieję,że do jutra przejdzie!Dobranoc


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

Olga (offline)

29-07-2010 22:35:40

Ośniki (05-155)
Hej,

wpadłam się zameldować. Obrobiłam się w końcu i dziś skoczyłyśmy z Kamilą do Warszawy po zakupy i z wizytą do mojej babci i dziadka. U nas wszystko OK. Ja już bym strasznie chciała żeby było cieplej i tak zapowiadają więc (nie bijcie) ale się cieszę. Taka pogoda to nie dla mnie - alergia mnie od razu męczy, kolana bolą, masakra, a jak jest upał to nic mi nie dolega smiling smiley

Lecę doczytać co u Was słychać, ale czy dam dziś radę wszystko nadrobić to nie wiem.


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewa3 (offline)

29-07-2010 22:40:24

POZNAŃ
hej brzuszki ale u nas dzisiaj akcje odchodza, sledztwo kasismiling smiley pikantne dowcipy , no i wyglada na to ze nasze sierpniatka powolutku powolutku ruszaja na zewnatrz swiat podziwiacsmiling smiley
tyle akcji dawnou nas nie bylowinking smiley
dziewczynki trzymam za was mocno kciukasy, margaret podziwiam.....nie poddawaj sie
milej nocki dziewczynki.......

ps. zeby bylo wesolo od momentu jak Łukasz wrocil do domku minely mi wszystkie dolegliwosci bolowe hehe....ta nasza psychika......co daje poczucie bezpieczenstwa przy boku meza, pelneodprezenie i moge czekac na porodsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

29-07-2010 22:46:44

Kwidzyn
Batusia a moze cos sie zaczyna pytajnik Dziewczyny nadal sie nieodzywają confused smileyA ja rozmawiałam z teściową na skype,za 3 dni wracatongue sticking out smiley Ja tez brzuszki idę spać.Dobranocsmiling smileyPoprosimy o głosiki: [ebobas.pl] [ebobas.pl] [ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 22:58 przez Ewelcia.

30aga (offline)

29-07-2010 22:47:21

Lublin
Olga oj nie wiem, nie wiem.... tyle pisałysmy, bo na forum ostatnio to się trochę dzieje... i nowe koleżanki i śledztwo, no i sierpniatka zaczynaja się dobijać... grinning smiley
a ja wróciłam ze sklepu, w końcu proszek i płyn zakupiłam i robię pierwsze pranie ubranek po Kacperku.... niesamowite ile one lat przeleżały...ale się doczekały radość wszystko takie malusieńkie jak dla lalek i jak sobie pomyślę, ze mój syn kiedyś w tym "chodził" to wierzyc mi się nie chce, że był taki malutki.... ale ten czas leci a ja się starzeje.... znowu jakaś nostalgia mnie dopadła, chyba hormony zaczynają buzować... :confused:
dobrej nocki, pa

aha, Batusia córunia minkę pokazała cudną... i faktycznie ciasno już jej chyba troszkę.... ale wagowo fajnie, tez chciałabym takie ze 3,5 kg, bo Kacper prawie 4 i ciężko było.... :neutral: no i za tydzień utulisz już córeczkę w ramionach... karmienie piersią


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 22:50 przez 30aga.

Sylwia2312 (offline)

30-07-2010 06:23:01

Racibórz
Cześć Dziewczynysmiling smiley
U nas leje deszcz i to tak porządnie.
U mnie noc minęła nawet ok, tylko raz wstawałamsmiling smiley
Batusia mam nadzieję ,że dolegliwości minęły i Orianka poczeka jeszcze ten tydzieńsmiling smiley
Aga ja tez jak patrzę na te maleńkie rzeczy to nie mogę uwierzyc że moja Kamilka była kiedyś taka malutkasmiling smiley
Ewa-super ze ''lek'' zadziałał, czyli wniosek że mąż musi być w domusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

30-07-2010 07:29:57

Kwidzyn
Witajcie brzuszkismiling smiley Jak sie dzis spało? Ja nie mogłam zasnąć,mała tak się wypychała ze nie mogłam ani na jeden bok ani na drugi sie położyćsmiling smiley Do tego latałam z 3 razy do toalety.Zaraz idę po świeze bułeczki do sklepu.


[link widoczny po zalogowaniu]

polly (offline)

30-07-2010 08:10:06

Szczecin
Margaret - nie miałam pojęcia że moja kolka jest niemiła dla dziecka. Miewam prawie codziennie jak idę ulicą i musze sie zatrzymywać, a moja ginka kazala mi tylko na to brać więcej magnezu...

Batusia - co za słodziak z tej Twojej kluseczki grinning smiley no piękną minke zrobiła, pewnie jak sie urodzi to też będzie strzelać różne minki, miej zawsze przy łóżeczku aparat grinning smiley

A spało się dziś wyjątkowo dobrzesmiling smiley (tylko ) 5 razy w toalecie było.. moja mama uważa że może mam chory pęcherz że tak często w nocy latam, ale ja już do 7 razy przywykłam więc 5 x to luksus i spało sie super. Sebuś już zaczął łapać rytm, tzn. budzi się wtedy kiedy ja i przestał się budzić jak ja śpie smiling smiley bo jeszcze do niedawna on w nocy jak spałam to się wiercił i mnie budził a teraz razem się budzimy smiling smiley oby tak było po porodzie też grinning smiley

idę dzis odebrać wyniki posiewu martwie sie troche, ale to juz pewnie zwykła panika ;]

co z Maniurką??


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

30-07-2010 08:55:21

Kwidzyn
polly wyniki będą ok,trzymam kciuki thumbs up A ja śniadanko zjadłam,pranie wstawiłam i biore się za porządki :cleanning:


[link widoczny po zalogowaniu]

ewa3 (offline)

30-07-2010 09:33:27

POZNAŃ
hej dziewczyny.................
melduje sie i ja.....nocka spokojan wstalam do wc tylko raz a potem z Lilka drugi raz wiec mozna powiedziec ze pelen sukces, nawet udalo mi sie ja przekonac do powrotu do swojego lozka po siusianiu wiec moze mamy jakis przelom i odzyskamy z Łukaszem nasze łóżeczko dla siebie ( mam silne postanowienie ze do karmienia nie bede brala Lenki do łóżka.....zobaczymy jak to bedzie)
ja dzis mam wizyte .......trzymajcie kciuki za mnie.......a ja oczywiscie trzymam kciuki za was wszystkie ktore macie jakies wizyty badania lub musicie lezec w szpitalu.......
no nic dzieci wolaja o sniadanie........pora wiec na mnie zajze wieczorkiem bo plan dnia dzis napiety mamsmiling smiley
milego dnia sierpnioweczki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.