mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

ewluk (offline)

29-07-2010 20:04:30

Gliwice
no stelaż i kółka u mnietongue sticking out smiley na kij mi kółka bez stelaża...Kaśka!
ojoj Batusia, on ma tam chyba malutko miejsca...bidula jeszcze tydzień sie męczyć musi...


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 20:05 przez ewluk.

ariena (offline)

29-07-2010 20:16:44

a ja wróciłam z mini wycieczki, trochę samochodem, trochę pieszo (schody!!!!!!!), i dalej czuję jak mnie ciągnie w dół, ukłucia, twardnienia, no i ciężko chodzić. coraz częściej mam za to takie zrywy skurczone, ale jeszcze nie są na cały brzuch, tylko tak miejscowo. może w nocy się rozkręci (ponoć takie rzeczy lubią się w nocy rozkręcać tongue sticking out smiley).

Batusia - 6 sierpnia - ja chyba nie dotrzymam tongue sticking out smiley. ale fajnie, że się nic nie zmieniło. wychodzi na to, że początek sierpnia będzie obfity, oj obfity grinning smiley. a córuni chyba nie pasowało to bezczelne podglądanie tongue sticking out smiley. mojej dziś też nie pasowało tongue sticking out smiley. i zgodzę się, że teraz to fajnie widać płeć - dzisiaj lekarz mi pokazał malutką cipcię w 4D grinning smiley. jak to określiła położna: "Piękny listek laurowy." grinning smiley

właśnie zjadłam winogrona, niestety ananasa nie mieli w sklepie sad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Margaret (offline)

29-07-2010 20:23:44

Łódź
Cze dziewczynki
Ja znów byłam w szpitalu . Wczoraj mnie wypuścili. Kolejny atak kolki, ordynator chciał robić mi już cesarkę ale powiedziałam ,że dla dobra małego wytrzymam jeszcze tydzień lub dwa . Bo w czasie ataku dziecko czuje tylko dyskomfort a ja straszny ból. Pozostali lekarze radzili mi jeszcze poczekać , oszczędzać się i dużo płynów przyjmować. Mam nadzieję, że będzie ok . Nie dałam rady przeczytać waszych postów więc nie wiem czy już, jakaś dzidzia jest na świecie ?? Jak możecie to proszę info .

ewluk (offline)

29-07-2010 20:25:07

Gliwice
Oj Margaret, bidna jesteśsad smiley
nie ma jeszcze żadnego sierpniątka,ale pare sie już do drogi szykujesmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

29-07-2010 20:32:54

Łódź
Ewluk nie on tylko ona taka małą poprawka,ale wiesz dla mnie ma znaczenie,sama rozumieszMr. Green Fakt ma już tam w brzuchu przyciasnawo,ciągle się wyciąga i przeciąga.
Margaret współczuję ,strasznie męczy cię ta kolkasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

ewluk (offline)

29-07-2010 20:46:33

Gliwice
Batusia rozumiem rozumiem, ja tez wszystkich poprawiamsmiling smiley ale na pisząc "on" miałam na mysli "dzidziuś"smiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

29-07-2010 21:05:37

dobra Brzuszki smiling smiley

ja uciekam się położyć, może akcja rozkręci się w nocy, albo w pozycji horyzontalnej smiling smiley.

może jutro będzie porodówka smiling smiley.

dobranoc Kochane :*


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

29-07-2010 21:13:01

Kwidzyn
Batusia super że wizyta była oksmiling smiley A Orianka duża dziewczynkawinking smiley Za tydzień będziesz miała maleńką przy sobie,supersmiling smiley A minkę śliczna maleńka zrobiłasmiling smiley Kasia super że ktg u ciebie oksmiling smiley Margaret współczuję kolek,trzymaj się kochanasmiling smiley A my dziś z synkiem po spacerze pojechalismy do moich rodziców i dopiero niedawno wróciliśmy,zaraz ide wykapać synka i go położę spać :sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 21:20 przez Ewelcia.

Sylwia2312 (offline)

29-07-2010 21:46:38

Racibórz
No Was zostawić na chwilę , tyle stron do nadrobieniasmiling smiley
Ja popołudniu wybrałam sie z Tomusiem nad wodę-znajomi tam urlopują, polezałam na świeżym powietrzu, zjadłam kiełbaskę z grila i ogólnie było miłosmiling smiley
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt, Margaret współczuje kolek-mam nadzieję że nie będą Cię juz tak bardzo męczyć.
Widzę że żadnych nowych wieści od Maniurki i Angeliki nie było....
Miłego wieczoru mamuski i spokojnej nocysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

29-07-2010 22:13:18

Kraków
ja dziewuszki też idę spać. Do juterka!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.