mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

kasiaa84a (offline)

27-01-2013 22:12:29

Kraków
Hej dziewczynki.
Obiecałam że odezwę się po wizycie więc się odzywam. Wizyta moja nie wniosła nic nowego ponieważ jeszcze za wcześnie na usg żeby dzidzię zobaczyć, w piątek za to robiłam bete jeszcze raz i była 627 a dzisiaj kolejna 1095 więc idzie ku dobremu. Oby tak dalej. We wtorek mam zrobić jeszcze raz bete i zadzwonić do gina z wynikiem, myśle że wtedy koło końca tygodnia każe dopiero przyjść na usg. Dzidziuś jeszcze jest malutki ale dzielny i rośnie sobie powoli smiling smiley Fajnie Aguś że też się odezwałaś i przypomniałaś sobie o forum. Może znowu zagości tu troche ruchu i werwy? smiling smiley
Pozdrawiam wszystkie! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

01-02-2013 09:41:00

Łódź
Witajciesmiling smiley
KAsiu wielkie GRATULACJE dla Ciebiesmiling smileySuper, żę wam sie udało, beta pięknie Ci przyrasta, a jak po wizycie u gina wszystko ok?Widziałaś już bijace serduszko?
Anek Tobie jeszcze raz gratuluję, Ciebie sama wypatrzyłam na forum wrześnióweczek ha hasmiling smileyNa którego września masz dokładnie termin?Chyba jakoś na początek?Kiedy kolejna wizyta u lekarza?
No to cieżaróweczki zasypałąm pytaniami, sama niedawno byłam to jestem całą w emocjachMr. Green
Aguś super że zajrzałaś, mogło by to nasze forum troche choć ożyć, ale może je rozruszamysmiling smileyAguś pokaż nam swojego synka aktualnie, napewno bardzo urósł smiling smiley
Coś Ewluk też nam tu nie zagląda,zaraz ją 'pogonię', napiszę na fb do niejthe finger smiley
A tu moja Orianka aktualniesmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

iza11 (offline)

01-02-2013 13:02:42

Koło
Cześć Dziewczynki smiling smiley
Batusia Maniurka GRATULACJE
Batusia sliczne masz dziewczyny ale chyba do siebie nie podobne smiling smileyz tego co pamietam Orianka to cały tata ależ ona się zmieniła.
Anek Kasiu i Wam gratuluję Fasolek i życzę spokojnych 9 miesięcy smiling smiley
a ja nadal sie toczę ale juz niedługo .... . teoretycznie termin mam na 2 marca ale Zosia to już spora dziewczynka (we wtorek ważyła 2800g )więc mam cicha nadzieję że szybciej postanowi wyjść .
ogólnie to mam wrażenie ze w ciąży jestem już ze 2 lata i niestety przechodzę ją znacznie gorzej niż z Maryśką . od samego poczatku mdłości i wymioty takie że odwodniona trafiłam do szpitala i niestety nie skończyły się po pierwszym trymestrze sad smiley a teraz doszła jeszcze masakryczna zgaga..... jeżeli wierzyć w zabobony to Maryśka urodziła się z włosami a zgagę miałam może ze dwa razy , więc Zośka to włosy ma chyba do kostek smiling smiley
nas szczęście oprócz moich dolegliwości zołądkowych wszystko jest ok i nawet do porodu podchodzę spokojnie ....bardziej boje się tego jak będzie po powrocie do domu i reakcji Marysi. Dziewczyny a jaka była u Was reakcja starszego rodzeństwa ?
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 13:03 przez iza11.

kasiaa84a (offline)

01-02-2013 13:40:09

Kraków
hej dziewuszki smiling smiley
Batusia masz śliczne trzy łobuzy smiling smiley Jeśli o mnie chodzi to byłam w środę na usg, i maluszek już był tzn zadomowił się i rośnie sobie pomalutku. Serduszko jeszcze nie było bo za wcześnie. Kolejną wizytę mam 16.02 i wtedy będziemy słuchać serduszka bo już powinno bić. Jakoś w 7 tygodniu chyba zaczyna więc pewnie w przyszłym tygodniu to się stanie, szkoda że to się tak dzieje że nawet nie wiemy kiedy, powinien być jakiś znak smiling smiley Póki co na usg dzidziuś był więc narazie idzie wszystko wg planu, zobaczymy 16.02 co ciekawego będzie na wizycie. Narazie denerwuję się bo w poniedziałek mała idzie do przedszkola i stresuje się jak to będzie.. dodatkowo pradopodobnie w przyszłym tygodniu już będziemy się przeprowadzać do siebie i tak wszystko na raz spadła, jeszcze wiadomość o ciąży, no ale tak to zwykle jest że albo się nic nie dzieje albo dzieję się wszystko na raz smiling smiley Miejmy nadzieję że wszystko się poukłada.
Iza będziemy trzymać kciuki już nie długo za Ciebie i Zośkę, daj znać jak będzie się zbliżało smiling smiley
Ja idę położyć łobuza na dżemkę i może sama też skorzystam? winking smiley
Pozdrawiam Was!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwia2312 (offline)

13-02-2013 09:19:16

Racibórz
hejsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
na początku gratulacje dla Kasi i Anek!!!!!!!!!
Iza -szczęśliwego i szybkiego rozwiązaniawinking smiley
U nas oki, Kuba łobuz straszny, mówi coraz ładniej, kłóci się z Kamilą i ogólnie to chciałby rządzić całym domemwinking smiley
Od miesiąca nie uzywamy pampersów (wreszciesmiling smiley ), jedyne co mnie jeszcze martwi to smoczek-bez którego mały cwaniak nigdzie się nie rusza- a od wrzesnia tez w planie przedszkole więc do tego czasu coś musimy wymyśleć na pozbycie się ''poćka" bo tak sobie go nazwałwinking smiley
U nas ferie więc mam łobuzów w domu- dzisiaj wyjście do dentysty- Kamila na umówioną wizytę a Kuba żeby się oswajać bo też niestety ma słabe zęby ja siostra sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Sylwia2312 (offline)

13-02-2013 09:20:57

Racibórz
muszę później zmienic zdjęciewinking smiley
Batusia ale śliczne te Twoje Aniołkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

16-02-2013 15:42:55

Gliwice
Dzieńdoberskismiling smiley;p

Ale sie Was fajnie poczytałosmiling smiley
Kasia ,Anek Gratki wielkie,trzymam kcuki ! życze wam rozwiązań na 14.09 jak mój Maćko!
Iza szybkiego bezboesnego rozwiązaniasmiling smiley
Batusia Tobie oczywiscie wielkie gratki tak cudnej 3czki,szczerze zazdroszczę maluchom szczególnie.Ori całkiem jak mój Nineksmiling smiley

U nas w porzadku,gadamy prawie zdaniami,sikamy na nocnik w nocy pampa i bubu czyt.smok musi byc koniec i kropka.
Mamy jakies 97cm i ważymy cos koło 17kg.jemy wszystko,dzień zaczynamy od owsianki czy kaszki.
Od września jestesmy zapisane do przedszkola.Zima w sumie nas oszczędza tfu tfu, dwa razy zaliczyliśmy katar.Wspomagamy sie rutinacea,tranem i owockami. W dzień drzemkujjemy po srednio 2h zęby mamy od sierpnia wszystkie.
Ogólnie jest kochana strasznie,mała sprztaczka,kucharka,praczka,.Kocha bubusia(kubus puchatek) parowki i keczupwinking smileyno i dadania(macka) nad życiewinking smiley Jak tylko sie zapytam kto dał,kto nauczył,kto pokazał a skąd wiesz odpowiedź jest jedna -Dadań.
Róznica miedzy nimi duża w wieku,ale nie żałuje,naprawde jest supersmiling smiley
Maciek juz duzy chłop zaraz ma 15 lat...ehhh zleciałowinking smiley

no zawijam obiad robic póki pimpek kima,do miłego!


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

iza11 (offline)

06-03-2013 11:48:20

Koło
Cześć Dziewczynkismiling smiley
Wpadłam na chwilę podzielić się z Wami moim szczęściem smiling smiley
Zosia poszła w ślady starszej siostry i postanowiła wyjść na świat dwa dni przed planowanym terminem .Powitałam ją 28 .02 po krótkim (4 h10min) ale bolesnym smiling smiley porodzie .Moja "kruszynka "ważyła 4100 g i miała 58 cm.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 11:49 przez iza11.

Batusia (offline)

11-03-2013 10:24:52

Łódź
Cześć Dziewczynkismiling smiley
Jakie fantastyczne wieśći Iza Gratuluję pięknej córuni, ale to duża dziewczynka!!A jak Ty sie czujesz?Jak karmienie itp, a Marysia zazdrosna czy na razie jest ok?
Ewluk Twój syn już 15 lat kończy?Nie moze być, pamietam jak niedawno pisałąś że ma 12Mr. GreenPrzystojniak rośnie, a mała wla to już nie taka mała, wzrost ma niezły,a muszę zmieżyc Ori, bo nawet teraz jak bylismy na szczepieniu to jej nie mieżyli.
Kasiu co u Ciebie, chwal się jak maluszek w brzusiu rośnie?Wszystko ok?
Anek a Ty??Twoja dzidzia chyba ciut starsza od Kasi maleństwa, to pewnei niebawem poznasz płeć smiling smiley
Oj pusto tutaj i nawet nie wiem co pisać...


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

kasiaa84a (offline)

22-04-2013 22:50:42

Kraków
hej dziewczynki smiling smiley
u nas wszystko ok. Rozrastam się... ehhh sad smiley już zapomniałam jak to jest winking smiley ale od kilku dni czuje wyraźne ruchy maleństwa i przypomniało mi się jake to przyjemne smiling smiley korzystamy w pełni z wiosny (choć w niektóre dni wydaje mi się że to lato...) więc mało czasu na siedzenie i pisanie. Płci jeszcze nie znam, lekarz mówi że za wcześnie zeby wiarygodnie stwierdzić. 22.05 mam usg 4d tam na pewno się już dowiem i to sprzet taki ze i 100% pewności będę miała. Poza tym wszystko ok, czas leci i zkażdym dniem bliżej do drugiej dzidzi... narazie mi jakoś sobie ciężko to wyobrazić no ale jakoś to będzie...
Sciskam WAS!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.