mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Sylwia2312 (offline)

18-04-2012 11:06:32

Racibórz
Cześć
Widzę że forum kompletnie ''padło''-szkodasad smiley
U nas w porzadku, Kuba zdrowy, mówi coraz więcej i łobuzuje też coraz więcejwinking smiley
Na szczęście pogoda się poprawiła to wracamy do częstszych spacerków, a ze na działce troche pracy jest więc tam spędzamy większość czasu-ku radości mojego synka-uwielbia się brudzićwinking smiley pomagając w grabieniu i kopaniusmiling smiley
W zeszłym tygodniu Kamilka była na wycieczce trzydniowej w Warszawie, wróciła zadowolona-a radosć Kuby na jej widok- bezcennysmiling smiley
Zapisałam ją już na obóz w lipcu, dwa tygodnie nad morzem, to dopiero dzieciaczki beda za sobą tęsknić....

Dziewczyny piszcie coś!!!!!!
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

18-04-2012 16:31:54

Kielce
Cześć

Sylwia strasznie się cieszę że chociaż Ciebie jeszcze tu widzę !!! Widać "scyzory" (nie obrazisz się że tak o Tobie napiszę ?) tak mają: "zawsze razem do końca" winking smiley Co do tęskonty za siostrami to widzę że nasze chłopaki też podobnie "tęsknią" winking smiley u nas taka wielka radość jest za każdym razem kiedy Julia wraca ze szkoły...nawet dzisiaj kiedy wróciliśmy do domu Alanek od progu wołał "Nana"...ale Nany - Julii nie było sad smiley

U nas też dzień głównie na spacerach spędzamy i przy okazji na zakupach ubraniwych bo albo nam coś nowego, wiosennego jest potrzebne albo dzieciom trzeba coś nowedo kupć a że m jeszcze na zwolnieniu do piątku więc korzystamy smiling smiley W sobotę byliśmy nad wodą, my tak sobie posiedzieć, a m wędki "zarzucić".Poza tym Alanek twu twu zdrowy, zaszczepiony w ubiegły piątek ostatnią dawką pneumo i na meningokoki - werszcie bo zawsze jakiś katar albo przeziębienie nam to uniemożliwiało.Oczywiście nie obyło się bez płaczu ale jakoś przeżyliśmy te dwa ukłucia.Przy okazji zważyliśmy naszego "klocka" i okazało się że waży sobie "ładnych" 13 kg i 450 g więc lekko nie mam winking smiley po 20 maja ostania Hexa 6 w 1 i spokój do 5 lat smiling smiley

Sylwia2312 (offline)

19-04-2012 10:26:40

Racibórz
hej
Anka- absolutnie się nie obrażam za ''scyzora''smiling smiley kochana ja dumna jestem że w Kielcach się urodzilam! smiling smiley
No tak reszta mamuś już chyba ma dosc forum-szkodasad smiley
Kuba też ponad 13 kg waży-jest co nosić, szczególnie to odczuwam jak wnoszę go po schodach, do mnie to na szczęście pierwsze piętro, ale obie babcie mieszkają na czwartym (bez windysad smiley), niby cwaniaczek mały chce juz sam wchodzić ale jego zapał na pierwszym piętrze zwykle się kończy i wyciaga rączki żeby go nieśćwinking smiley
Wczoraj troszke popracowalismy na działce-Kuba też- tak się ubrudził że ziemię jakims cudem miał nawet w pampersiewielkie oczy
U nas pierwszy wyjazd na ryby mój T zaplanował na weeckend majowy, taki na kilka dni, o ile pogoda dopisze, z przyczepą campingową.
Ja chciałam jechać do babci ale 6 maja Kamila ma rocznicę komuni, a wczesniej jakies próby więc musimy byc na miejscusad smiley

Biorę się za obiadek zeby mieć z głowywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 10:27 przez Sylwia2312.

ewluk (offline)

19-04-2012 13:15:41

Gliwice
Witajciesmiling smiley

wkońcu znalazłam chwilke,żeby poczytać...ale ,ze jakby prawie nie było co,to nawet znajde chwile,zeby skrobnąćsmiling smiley
U nas pracowicie,ale znajduje na szczęście czas na spacerkismiling smiley Ninek ważył miesiąc temu 13,7 więc wiem dziewczyny o czym mówicie,choc mało ja nosze bo ona wszystko i wszędzie siamasmiling smiley w poniedziałek idziemy na 2gą dawke kleszczowego to ja doktor poogląda,bo przyczepiła sie wysypka i nie chce zejść,juz prawie jej nie było i baba dała pyszną herbatke z cytrynka ni o fach,cały ninek na brzuchu w krostkach...juz mi pomysłów brakuje na co mogła sie uczulić

A tak to gada coraz więcej,biega skacze tańczy spiewa,mała orkiestrasmiling smiley Weekendu narazie nie planujemy bo nie wiadomo czy nie będziemy biura przenosic,ale to za tydzień sie okaze.

no nic,to na tyle,pozdrowionkasmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kalinka1234 (offline)

21-04-2012 20:05:01

Swarzędz
Cześćsmiling smiley
I ja wracam do pisania na forum-bo faktycznie trochę i mnie tu nie było...
U nas też wszystko ok-Kalinka zdrowa (odpukać) a pogoda wreszcie i u nas dopisała-rano padało ale już popołudniu cieplutko więc nawet wybraliśmy się do starego zoo-mało już tam zwierząt ale plac zabaw mały jest tam, prawdziwa karuzela (niestety już nieczynna była) koniki, ptaki i dzieci... Ciężko było Kalince wyjść stamtąd... - trochę się pozłościła i popłakała...
Jutro planujemy pojechać do kuzyna Kalinki-niespełna 2 miesięcznego Szymka a wcześniej wskoczymy kupić nowe buty maluszce-prawie wszystkie buty ma już za małe lub na granicy-lada moment będą ją cisnąć... więc dziś jak byłam z m. w sklepie to weszliśmy do kilku obuwniczych się zorientować w cenach-przeżyłam lekki szok-buty za ponad 100zł...wielkie oczy jedynie w ccc mieli tanie buciki-przepiękne-leciutkie i nawet za 30 zł. A Wy dziewczyny gdzie kupujecie buty swoim pociechom?

Pozdrawiam smiling smiley


ewluk (offline)

22-04-2012 21:40:59

Gliwice
witam końcowo weekendowosmiling smiley

u nas w sumie pogoda weekendowa dopisała,choć jak to kawiecień plecien poprzeplatasmiling smiley ale zaliczyliśmy górę Św.Anny,bo maciek pojechał z harcerzami na rajd w piatek i wczoraj pojechaliśmy go podglądnąć,ale niestety nie udało nam sie go znaleźć;p za to pochodziliśmy,popstrykalismy fotek i nabraliśmy sił na kolejny tydzień.
dzis zaliczyliśmy wycieczke do stadiny coby Ninek zobaczył konika z bliska,o dziwi 0 respektu,od razu sie zabrała do głaskania a ja przyznam,że z dusza na ramieniu;p

Kalinka my buty kupujemy w bartku,albo ide do bartka obczaje co i jak i szukam na allegro ,zazwyczaj da sie taniej kupićwinking smiley
a jakie rozmiary kupujecie dzieciakom?


jutro na 11 idziemy sie zaszczepić na 2ga dawke kleszczowego;/ no a potem ja do roboty a czeka mnie intensywny dzionek;/
także tymczasem całuje i dobrej nocki zyczesmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

krejzula223 (offline)

24-04-2012 09:59:50

Radomsko
hej wam wszystkim smiling smiley

ale tu ciszaaa sad smiley my sie nie odzywamy bo jakos czasu brak ,,,,mam na glowie przeprowadzke i ciagle cos do roboty sie znajdzie sad smiley

u nas aczkolwiek bez zadnych zmain ,,,fifi rosnie zaczyna mowic ładnie,,,,takze wszystko ok,,,ale za to strasznie jest niegrzeczny tongue sticking out smiley ehhh ale coz zrobic ,,,,grinning smiley

no nic pozdrowionka i buziaczki dla maluszkow tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwia2312 (offline)

24-04-2012 11:06:58

Racibórz
zjadło mi posta wrrr!!!!
U nas w porządku,spacerujemy , łobuzujemy i jakos leci.
Buty w rozmiarze 21-22, przejściowe mielismy z bartka a teraz Kuba śmiga w adidasach, zaczniemy rozgladac się za sandałkami, ale muszę przyznac ze z chłopakiem to raczej i wybór mniejszy ale tez i nie musi mieć tyle butów, dla dziewczynki trzeba więcej bo inne do sukienusi inne do spodni a i sportowe jakieś się przydają-jak sobie przypomnę co miałam (zresztą mam nadal) z Kamilką to z Kubą zdecydowanie mniej problemówwinking smiley
Kuba dostał od dziadków sliczny rowerek na zajączka, ale tez niestety jeździ tylko w domu, na podwórku tylko nóżkisad smiley

Mam nadzieję że prognozy pogody na majowy weekend sie spełnią bo już marzy mi się wypoczynek na leżaczku nad wodą-zobaczymy jak z Kubą to bedzie wyglądało ale może damy radęwinking smiley
Miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

24-04-2012 13:57:00

Gliwice
witam chwilowo prackowo


wczoraj zaliczyliśmy 2 dawke kleszczowego,ale ndal na sam widok białego fartucha w Ninka wchodzi diabełek i ryczy nie z tej ziemi;p no ale jak sie juz uspokoiła to i zważyc i zmierzyc sie dała,tak więc mój mały duzy Ninek ma na wadze 14,4 i mierzy 92cm,buty mamy w rozmiarze 23...
także chyba mama małego wilkiego ludkasmiling smiley

U nas słonkowo,ale dość chłodno,po południu zapowiadają burze,więc dzis popracowy spacer mnie ominiesad smiley
Na majowy weekend sie póki co nie wybieramy,ale nie wylkuczam jakiegos spontanicznego wyjazdu

a wczoraj mnie spoetkała taaaakkkaaaa wielka niespodziankasmiling smiley otórz w skrzynce na listy znalazłam piekny portrecik Ninka,którą koleżanka namalowała ze zejęcia z FBsmiling smiley ot taka przemiła niespodziankasmiling smiley

wracam do pracki,buziakismiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Sylwia2312 (offline)

26-04-2012 09:06:14

Racibórz
Hej
No kochane za aktywność na naszym forum wiekszość powinna dostać jedyneczkiwinking smiley, nawet Anka coś ostatnio się nie pokazujesad smiley
U nas ok, piekne słonko od rana świeci więc plac zabaw napewno zaliczymysmiling smiley
Mój T już jutro jedzie nad wodę ''zarzucić'' wędki więc bedziemy tatusia odwiedzać, póki co nie planujemy zostać na noc bo raczej nocki jeszcze chłodne, ale dzień na słonku i jakis grilek czemu niesmiling smiley
Ewuś- no faktycznie super niespodziankasmiling smiley, portret Ninka!-fajna rzecz-zazdroszczęsmiling smiley, a swoją drogą duża panna z Małej Wlasmiling smiley ja Kuby juz długo nie ważyłam-muszę to zrobić, ale pewnie też waga konkretna bo po kręgosłupie czujęwinking smiley
Miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.