mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Margaret (offline)

05-08-2010 08:28:48

Łódź
Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich dzielnych mam :-) Ja od wczoraj mam jakies bóle podbrzusza , kręgosłupa i krocza. Nawet miałam nadzieje na jakies skórcze w nocy ale niestety tylko parę razy stwardniał mi brzuch i to tyle. Teraz jak mały się przekręcił poród może zacząć się lada dzień. Choć ani ja ani lekarz nie mógł uwierzyć na USG ,że główka jest na dole ;-) Podobno musze mieć sporo wód płodowych, że Oliwier tak sie przekręca. Więc do porodu może fiknąć jeszcze koziołka . Juz sama nie wiem co lepsze sn czy cc. Troche boje się rozejścia blizny po pierwszym cc podczas porodu sn. Przecież wszystko sie może zdarzyć , ale tę decyzję pozostawiam lekarzom.

_Aleksandra_6 (offline)

05-08-2010 08:33:35

Jastrzębie Zdrój
czesc Mamusie te świeże i te przyszłe hihigrinning smiley

Ankis Musze jeszcze raz pogratulować Twoje Maleństwo jest PRZEŚLICZNE nie umiałam się napatrzeć z mężem smiling smileygrinning smiley

jestem tylko ciekawa która miała szaloną noc? smiling smiley hot smileyhot smileyhot smileyhot smiley

a ja jutro mam wizyte po 4ro tygodniowej przerwie, ginek miał urlopa więc mam szanse że się trafi na moim porodziehot smiley
i cieszę się jak dziudziuś , bo się w końcu wszystkiego sie dowiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-05 08:37 przez _Aleksandra_6.

ariena (offline)

05-08-2010 08:37:40

hej Dziewczynki smiling smiley

wchodzę na forum z nadzieją, że kolejne dzieciaczki są już na świecie, a tu cisza tongue sticking out smiley.

nockę miałam nieciekawą, strasznie bolał mnie brzuch, przekręcałam się z boku na bok, a wstanie do toalety było niemożliwe do zrealizowania w pojedynkę tongue sticking out smiley. teraz czuję jak mała się przekręca - jakby robiła kołowrotek na główce, wierci mi dziurę w miednicy chyba, poza tym jak jej nóżki miałam po prawej stronie, to teraz mam bezpośrednio pod mostkiem. i znowu mi brzuch twardnieje jak diament... może się znowu rozkręci tongue sticking out smiley.

idę zrobić herbatkę i śniadanko smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-05 08:38 przez ariena.

_Aleksandra_6 (offline)

05-08-2010 08:41:01

Jastrzębie Zdrój
moje maleństwo na dwóch ostatnich usg było obrócone w dół , więc dobrze, ale właśnie też się obawiam bo tak sie wierciło strasznie w niektórych momentach że pewno już jest nazot u góry,,,,,, ale sobie powtarzam że weszło to i wyjść musi smiling smiley

Ankis jak będziesz miała chwilkę czasu to opowiedz jak tam u Ciebie było na porodzie i jak teraz jest ? tylko zaznacz tekst na czerwono jak będziesz opowiadała zdarzenia na porodówce, to Ewluk się nie będzie złościć bo nie ma ochoty czytać drastycznych scen


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-05 08:49 przez _Aleksandra_6.

kasiaa84a (offline)

05-08-2010 09:14:18

Kraków
dzień doberek smiling smiley
Ja spałam super, pierwsze co jak wstałam to odpalam kompa a tu żadnego dzieciaczka smiling smiley przystopowały troszkę i bardzo dobrze bo gdyby dalej szły wczorajszym tempem to około 10.08 byłybyśmy wszystkie rozpakowane grinning smiley
Pogoda dziś całkiem przyjemna z wiaterkiem i jakimiś 20 stopniami. Dziś ma przyjechać mój pojazd dla niunki smiling smiley czekam na niego jak dziecko na zabawkę smiling smiley a tak to nie wiem co będę robić... muszę wybrać się do apteki z moją listą pokupić to to to tamto dla dzidzi.
A póki co idę na śniadanko! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anek30 (offline)

05-08-2010 10:05:34

Jelenia Góra
Cześć kuleczki!!!
Te noc mnie wykończą... już całkowicie nie potrafię się przekręcić...
Ewluk zapomniałam wczoraj napisać, że ja też chcę takie ciasto... no takiego smaka nam narobiłaś że hej... nie chcesz się podzielić wypiekiem to dawaj chociaż przepis...
Ankis śliczna ta Twoja królewna...
A mnie dzisiaj znowu nosi, ciekawe na jak długo... idę pozrywam ogórki, może chociaż jeden słoik zakiszę...
Ciekawe co tam u maniurki...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anek30 (offline)

05-08-2010 10:05:54

Jelenia Góra
Cześć kuleczki!!!
Te noce mnie wykończą... już całkowicie nie potrafię się przekręcić...
Ewluk zapomniałam wczoraj napisać, że ja też chcę takie ciasto... no takiego smaka nam narobiłaś że hej... nie chcesz się podzielić wypiekiem to dawaj chociaż przepis...
Ankis śliczna ta Twoja królewna...
A mnie dzisiaj znowu nosi, ciekawe na jak długo... idę pozrywam ogórki, może chociaż jeden słoik zakiszę...
Ciekawe co tam u maniurki...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

skrzacik (offline)

05-08-2010 10:05:59

Bielsko-Biała
Hej Sierpnióweczkismiling smiley
Ja noc miałam przespaną, tylko raz w nocy na siku się obudziłam- wyczyntongue sticking out smiley
u mnie narazie żadnych oznak zbliżającego się porodu, czasem tylko brzuch mnie w dole boli ale to tylko jak za duzo się poruszam... eh jak ja bym już też chciała...

zajrze później bo teraz musze isc na poczte i do apteki...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

05-08-2010 10:08:57

Kwidzyn
Witajcie brzuszkismiling smiley Wróciłam hot smiley Dziękuje wam za pamieć i troską o mnie,jesteście kochanesmiling smiley Przepraszam ale za wami nie można zadążyć aby wszystko przeczytać i odpisać.Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom urodzinowe baloniki Wasze dzieciaczki sa śliczne i przesłodkie :bebe:


[link widoczny po zalogowaniu]

30aga (offline)

05-08-2010 10:10:51

Lublin
witajcie !
faktycznie po wczorajszych wydarzeniach dzisiaj cisza....
dobrze niech wrócą mamy ze szpitala i kolejne dopiero zaczną rodzić, bo nas tu na forum zabraknie winking smiley jutro Batusia może rozkręci następny etap porodów grinning smiley a jak juz wszystkie urodzimy to tempo na frum na pewno się zwolni, bo już tyle czasu na przesiadywanie przed kompem mieć nie bedziemy sierpniówki sad smiley
a w lublinie dzis znowu przyjemny chłodek... wczoraj popadało i na działkę już nie dojechałam. dzis też może być deszczyk, no zobaczymy....
uciekam, trzymajcie się brzuchole winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.