mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Anka31 (offline)

13-04-2010 21:32:46

Kielce
tak tak Anek my w tym samym dniu rozpoczynamy studniówkę smiling smiley o widzę że mamy nowy wątek "nadciśnienie naszych m".Muszę zabrac w tej sprawie głos bo mój m też NIESTETY leczy się na nadciśnienie sad smiley Na szczęście od 2 lat systematycznie chodzi do kardiologa - był taki moment że sam się nie na żarty wsytraszył więc poszedł.Pewnie gdyby było inaczej to wyglądało by to dokładnie tak samo jak u Ewluk i Jej m.Bierze leki (magnez też oczywiście) i od pukac póki co wszystko jest ok smiling smiley

Anka31 (offline)

13-04-2010 21:41:35

Kielce
U mojego m choc też jeszcze młody (w lipcu skończy 30 - kę ) też jest to genetyczne - teściowa też się leczy na NC, teściu 5 lat temu przeszedł zawał także na mojego też to spadło sad smiley choc nie ukrywam że nadwaga którą ma również temu nie służy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-13 21:42 przez Anka31.

anek30 (offline)

13-04-2010 21:41:58

Jelenia Góra
Tak te leki na receptę.
Ja dziewczynki zmykam do spania, bo coś mnie zmogło, poczytam jeszcze m jak mama i lulu. Swoją drogą już mam dość, w telewizji ciągle te wojenne filmy, teraz "Pianista" leci. Ja rozumiem że żałoba, ale mogli by puścić, jakiś film na podstawie lektury np. potop czy pana tadeusza, a nie tylko ta wojna i woja, po co sobie przypominać to okrucieństwo.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

13-04-2010 21:58:31

Gliwice
bo to kurde,teraz takie czasy nerwowe...to jak to ciśnienie ma nie skakać...
to prawda,mogliby już coś innego puscić,a nie te smutasy...wrr


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

13-04-2010 22:06:26

Kielce
Żebyś wiedziała Eweluk ...niestety ! Dziewczyny nic już nie piszą - pewnie spac już się położyły smiling smiley chyba i ja się kładę.Dobranoc

ewluk (offline)

13-04-2010 22:41:34

Gliwice
czytam sobie te smsy od widzów w ekspresie reporterów i mam juz mieszane uczucia..."jest bohaterem bo oddał życie za Naszą Polskę" przeciez nie oddał, tylko stracił...a to bohaterski czyn? nie rozumiem...może lepiej nie rozumieć... w takim razie wszyscy są bohaterami i powinni być pochowani na Wawelu...
no nic,to takie moje przemyslenie
ja już ide do łózia bo coś męczący dzieńsmiling smiley miłych snów brzuchatki mojesmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-13 22:47 przez ewluk.

Olga (offline)

14-04-2010 09:05:14

Ośniki (05-155)
Witam dziewczynki,

cieszę się że u Was wszystko OK, szczególnie na wizytach.

Co do programu TV - chwalę sobie posiadanie programów nie tylko polskich smiling smiley

Co do Wawelu - komentować nie będę, ale z decyzją się nie zgadzam.


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

14-04-2010 09:05:21

Kraków
dzień doberek smiling smiley
widzę że dziś chyba jestem pierwsza, zjadłam śniadanko, umyłam sobie włoski (bo wczoraj wieczorem mi się nie chciało) i zasiadłam do komputera, mam jeszcze trochę pracy z wczoraj bo nie wyrobiłam się i muszę skończyć robić taki raport, później muszę nastawić pranie, a potem to może pójdę do m na firmę, dziś będzie jakaś decyzja co z autem, generalnie jesteśmy zdecydowani, tylko mój m chce zabrać to auto do salonu na serwis żeby sprawdzili od A do Z czy na pewno wszystko z nim ok, czy nie kradzione gdzieś, albo nie przebijane numery, ale myślę że w salonie wszystko mu powiedzą, no i jeśli będzie wszystko ok to wygląda na to że kupimy. Ale nie chcę się tez nastawiać bo to różnie w tym salonie może być, no zobaczymy. Dziś w nocy wstawałam 3 razy na siusiu sad smiley ehhh...
czy ktoś dziś ma wizytę? za kogo będziemy dziś kciuki trzymać? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

14-04-2010 09:42:52

Kwidzyn
Witajcie dziewczynysmiling smiley U nas dziś pochmurno.Właśnie zrobiłam sobie słabiutką kawkę,bo strasznie boli mnie głowa.Miałam dziś iść zrobic sobie wyniki,glukoze i przeciwciała ale zjadłam śniadanko bo nie wytrzymałam.Jutro pójde bo w środe mam wizytę u gina.Zaraz wybieram sie na miasto kupić sobie jakieś balerinki bo troszke mi stopa spuchłasmiling smiley Czekamy na wieści od dziewczyn które maja dziś wizyty u ginasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwia2312 (offline)

14-04-2010 09:48:11

Racibórz
Cześć Dziewczynysmiling smiley
U nas znowu padasad smiley już zaczyna mnie dołować ta pogoda, do tego w radio i tv też smutno.
Ja dzisiaj pierwszy raz w nocy źle spałam i się męczyłam, łapały mnie skurcze, jakoś było mi wyjatkowo nie wygodniesad smiley
Ewa jaki to magnez bierzesz? muszę też kupić.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.