Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

hessa (offline)

16-05-2010 08:14:45

Żory
hej dziewczyny

co to może być - dziś rano w śluzie miałam strzępki krwi, taka niteczka niezbyt duża ale była, śluz też więcej ale nie wyglądał na czop choć nie wiem jak czop wygląda... hm... pobolewa lekko brzuch jak na okres, kurde, no chyba się coś nie zaczyna, jeszcze czas...

daria (offline)

16-05-2010 08:27:12

italia
Witam sie z ranca.

hessa lec do szpitala, nawet jezeli to nic powaznego bedziesz spokojniejsza


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

16-05-2010 08:35:22

Kraków
Hessa nie wiem co ci doradzić. Może chociaż zadzwoń do gina lub na oddział i zapytaj. Z opisu to wygląda jak czop, podobno może wyjść kilka tyg. przed. Lepiej się upewnij. Trzymama kciuki kochana, żeby wszystkobyło ok.smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

aga2628 (offline)

16-05-2010 09:28:03

Wrocław
Witam w ten paskudny poranek.Hessa dziewczyny mają racje.Lepiej sprawdzić co sie dzieje nawet jeśli nie było by to nic poważnego.

marta2209 (offline)

16-05-2010 09:34:44

Cześć kochane!!!!ale wstrtny dzień HESSA zmykaj do szpitala,lepiej srawdzić,i daj znać....napewno wszystko będzie ok


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka23 (offline)

16-05-2010 09:51:39

Zduńska Wola
Czesc. Tak Hessa ja tez tak sadze lepiej jedz do szpitala choc to rzadna przyjemnosc


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

16-05-2010 10:21:21

Rudzica/k Bielska-Bialej
Witam w ten kolejny okropny dzień.....mam już dość tego deszczu i tej wstrętnej pogody! Normalnie dopada mnie deprecha....sad smiley
Hessa nie będę oryginalna i jak wszystkie twierdzę że musisz gdzieś z tym pójść- najlepiej do szpitala, nie ma co!
No żaden ze mnie specjalista ale faktycznie masz jeszcze czas....
3mam kciuki kochana...oby było dobrze!

Normalnie dziewczyny już w nic się nie mieszczę... mam dość tych wszystkich ubrań.. ;-(
jadę sobie coś kupić bo zwariuję a oni wszyscy ze mną.....



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

kasia24 (offline)

16-05-2010 10:28:30

zabrze
Witam dziewczyny !

U was też taka wstrętna pogoda mam już dośc tej pogody grrr
Hessa ja też tak uważam zadzwoń lepiej do swojego gina albo jedż do szpitala niech to lepiej sprawdzą na pewno będzie wszystko dobrze.
Anetka23 fajnie że wróciłaś już do domu i twoje maleństwo dalej mieszka w twoim domku smiling smiley
Zobaczcie dziewczyny jakie słodkie kapciuszki znalazłam smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

niespodzianka19 (offline)

16-05-2010 10:52:56

Stargard Szczeciński
Witam w niedzielny poraneksmiling smiley No w sumie już nie tak rano ,ale ja jeszcze w koszuli nocnej.
Hessa Kochana tel. do gina lub wizyta w szpitala napewno Cię uspokoi.
Ja przez ta pogode robie sie nieznosna ,pozatym pomału wkurza mnie to ,ze nie mogę sobie poradzic z wieloma rzeczami . Własnie robilam sobie paznokcie u stóp, a teraz mi brakuje powietrza tak się naschylałamsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

JAWORZNO (offline)

16-05-2010 11:20:55

Jaworzno
Witam
Hessa zmykaj do szpitala i daj koniecznie znać co i jak. Będziesz spokojniejsza. Pozdrawiam serdecznie kochana.
Daria gratulację, widzę, że twój Lorenzo też już całkiem spory.
Rodeo gratuluję wczorajszych zakupów, a dzisiaj odpoczywaj kochana.
Pogoda do bani leje i leje, a mieliśmy jechać na działkę ją skosić i trochę poplewić. Można się wykończyć porzez te deszcze człowiek może w depresję wpaść. Mateuszek też jakiś mało ruchliwy od 3 dni. Nie wiem czy to normalne ale skoro go wogóle czuje to chyba dobrze nie? Wolę jak fika cały czas przynajmniej się nie denerwuję.
A dzisiaj mnie tak koleżanka wkur.. że masakra. Pierwszą ciążę poronila. W drugą zaszła 2 miesiące po tamtej. W 12 tyg. lekarz stwierdził podejrzenie Downa bo dzidzia nie miała rozwiniętej kości nosowej i czegoś jeszcze. Teraz ma 20 tydzień i wysłał ją na badanie połówkowe do innego lekarza w 4D aby stwierdzić czy diagnoza się potwierdzi i wiecie co, ta wariatka (bo już tak się o niej wyrażę) nie poszła bo stwierdziła, że jej szkoda dać 300zł. No szlak mnie trafił jak to usłyszałam. Fakt to pewnie jej chory mężunio tak zadecydował, ale jak może być coś ważniejszego niż zdrowie malucha.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.