Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

marlena88 (offline)

11-01-2011 12:37:08

Arleta Moja też fridy nienawidzi i nie dziwię jej się bo ja też boję się wręcz:/ Punktualny Aruś w samo południe sjestasmiling smiley

Marusia Wyśpisz się i Ty na pewno u mnie to była pierwsza noc przespana od jakiegoś miesiąca i myślę że raczej przypadkiem dobrze jej się spałogrinning smiley

Paulieee Też właśnie muszę się farbnąc i nie wiem na jaki bo wiecie co mam siwe włosy:/

Mamusska Szacunek ja mam wózek przy dwiach wyjściowych i ruszyć mi się nie chce skąd masz tyle energii?!winking smiley

Rodako Dużo zdrówka dla Was!:*

Wiecie może jak poradzić sobie z chrapką. Moja ma i w aptece pytałam czy mają coś bo ciężko mi oddycha a oni że nic nie mają żadnego syropu dla półrocznych dzieci:/

paulieee (offline)

11-01-2011 12:37:42

kraków
machta ja do tej pory robie tylko zupki dla Nadii.raz gęste raz rzadsze.żółtka jeszcze nie dawałam ale mam zamiar przy nastepnej zupce..jak ugotuje to dodam do zupki,wtedy nie powinna plućsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

11-01-2011 12:39:53

Kraków
Marlena ja bym się nie odważyła, wszędzie gdzie czytałam raczej odradza się mleko krowie w tak młodym wieku, podobno za bardzo obciąża organizm.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

machta (offline)

11-01-2011 12:40:12

Słupsk
Arleta wysłałam Ci zaproszenie na nk. Nie mogę tutaj wrzucić fotki na razie, a na nk jestsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

11-01-2011 12:41:31

Zabrze
marlena krowie mleko zadziałało? super, odważna jesteś, ze spróbowałaś winking smiley

ja się chyba zaraz zakicham i zasmarkam na śmierć, co chwilę, naprzemiennie ;D

mamusska czekamy na fotkę, farba schodzi chyba jeszcze wodą utlenioną i zmywaczem do paznokci ;P

arleta no właśnie i w takim kojcu chyba bezpieczniej posadzić dziecko, jak walnie to w siatkę z każdej strony, a nie w szczebelki winking smiley też chcemy kupić i chyba zrobimy to szybciej niż myśleliśmy. Tak, frida to jej koszmar!! Ja ją od zawsze nią meczyłam i jeszcze sie nie przyzwyczaiła ;P chyba to nie nastapi ;/

Co kombinujecie na dzień babci i dziadka??



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 12:43 przez Rodako.

AarletaA (offline)

11-01-2011 12:43:55

Machta ja daje co drugi dzien i małemu nie robi różnicy czy obiadek jest z żółtkiem czy nie.I tak wcinasmiling smileyA Ty dawałas osobno?
Pauliee ale w mleko modyfikowanym jest juz wit.D!Mimo to trzeba dawac???Kiedys któras mamuśka(nie pamietam która) pisała ze sie nie daje w kroplach skoro jest juz w mleku...Dzieki za info o szczepieniu.takze niedługo powinnam dostac wezwanie...Hm zobaczymy.
Marlenka niestety nie pomoge.A lekarza pytałas?



[link widoczny po zalogowaniu]

machta (offline)

11-01-2011 12:45:37

Słupsk
Arleta dodaję do zupki też co drugi dzień, ale on jakimś cudem wyczuwa i plujesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

11-01-2011 12:47:13

kraków
arleta no mnie tak lekarz mówił..i w sumie wiedzialam o tym o dawna..nawet jak dostałąm wypis ze szpitala to było napisane ze wit d bez wzgledu na to czy karmie piersia czy modyfikowanym, a wit k tylko przy piersi..więc ja daje..

koniec laby..mała wstałasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

11-01-2011 12:50:40

Wrocław
nożesz choliwka...skasowało się dziadostwo i a piac od nowa muszę pisacsad smiley

Kurcze, mam nadzieję że windę naprawią w przeciągu dwóch godzin, bo chciałam w końcu wyjśc z małym na spacer, a z 7 piętra dybac z wózkiem nie zamierzam...

ewabeata ślicznie wyglądaciesmiling smiley Bardzo ładna fotka! Co do Twojego M- życzę powodzenia w rozkręcaniu interesu!! A Tobie współczuję tak dużej ilości pracy!! Najlepsze życzenia spokojnych 9 miesięcy dla niani.

monia tak, kąpiel w krochmalu powinna pomóc, a jesli nie- proponuję wizyte u dermatologa lub alergologa

pauliee tylko dlaczemu dzieciaczki i ich przyzwyczajenia tak szybko się zmieniają (przynajmniej mój)tongue sticking out smiley

marlena super, że Marika tak ładnie przespała nockęsmiling smiley Ja raczej nie liczę na takie ekscesy ze strony synka- przynajmniej dopóki bede go karmiła piersią...

arleta ja też nie sądzę aby zasypali mnie ofertami, bo paniusia w urzedzie wzięła tylko moje papiery z ukończonej magisterki, studium medycznego i szkoły muzycznej- nie wzieła dokumentów z licencjata, a tam właśnie mam wykształcenie, które potrzebne mi jest do pracy (jaką chciałabym wykonywac)...powiedziała, że ma za mało miejsca do wpisywaniatongue sticking out smiley ubawiłam się przy tym...dam znac w czwartek co mi zaproponowalitongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 12:55 przez marusia.

marlena88 (offline)

11-01-2011 12:52:02

Rodako Dzięki temu że nie ma telefonu przy sobie i nie może dzwonić nie kusi go by wysyłać smsy do kobitek czy do jakiś portali erotycznych no i najważniejsze nie kuszą go, bo jak miał telefon to potrafili w jeden dzień przysłać około 20 sms z ofertami także telefony to też pułapka niestety.

Ja ogólnie nie boję się próbować jakiś nowych potraw, czy coś takiego bo uważam że teraz to w sumie to wszystko jest złe i niedobre i robi się szum medialny i wypowiadają się różni doktorzy i profesorowie na temat żywności i karmienia i w zasadzie to jakby człowiek tak się zastanowił to by z głodu umarł:/ A ja stosuję zasadę co nas nie zabije to nas wzmocni a że Małej smakuje brzuszek nie boli nic się nie dzieję to czemu nie i tak później będę jej dawała twarożek i inne takie przetwory mleczne i jeszcze mam dostęp do świeżego mleka to myślę ze nie mam czym się martwić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.