Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

Asik (offline)

15-02-2011 09:36:28

Kraków
Pauliee praca twojego m zapowiada sie ciekawiesmiling smiley Oby tak dalej!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia83 (offline)

15-02-2011 09:37:40

Żory
mamusska to Ty jesteś szybka z tym obiadem. Krokieciki mniam mniamwinking smiley Ja dzisiaj chyba zrobię jakieś kotleciki z kurczaka.

pauliee to siłaczka z tej Twojej córciwinking smiley super! i w ogóle śliczna jest. Widziałam zdjęcia na NK. Już się nie mogę doczekać kiedy Alinka będzie wstawać i sama siadać. Ona taka jakaś malutka jest. Ubranka na 68 ma dobre. A jeśli chodzi o zdjęcie z czapką to tylko założyłam na chwilkęsmiling smiley Do zdjęcia. Bardzo lubię robić jej zdjęcia i tak wymyślam, a tu opaskę założę, a tu kapelusik...heh
No, niby nie obchodzimy walentynek ale M mnie zaskoczyłsmiling smiley Ja nic nie miałam dla niego. Widzę, że Wy kiedyś ładnie świętowaliściesmiling smiley

Zastanawiam się nad studiami podyplomowymi. Tylko duzo kasy 4100 zł za dwa semestry. Bardzo bym chciała. Ale trochę z kasą może być ciężko, tym bardziej, że ja na wychowawczym. M mnie wysyła. Zobaczy się.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

15-02-2011 10:35:23

Netherland
pauliee super, ze Nadinka sama siada smiling smiley mala zdalniacha :*
kasia83 no szybka musze byc, bo na 14 do pracy, a nikt mi obiadku nie zrobi.. tongue sticking out smiley Co do ubranek, ja tez zakladam 68, niektore body na 74, ale troszke sa za duze smiling smiley

Ja wczoraj na walentynki dostalam UWAGA kawalek sciany z odbitymi lapkami Aleksa i T w ksztacie serca i napis od aleksa i tomasza dla kochanej mamy ..:joliecouette: nic materialnego, ale ucieszylam sie bardzo smiling smiley Pokonczylam wszystko, teraz czekam az sie pranie skonczy robic, poki co ide do malego bo cos zasnac nie moze, chyba juz glodny..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

15-02-2011 10:37:08

ktoś prosil o ciacho?


mamusska no wlasnie tak szybko obiad?a u nas bedzie spagettismiling smiley
paulineeciekawie zapowiada sie ta praca m. Twoja corcia na prawde duza i silna,my dzis spacerowalismy po domu kroczek po kroczku i tylko kolana mnie boląsmiling smiley
kasia23 ja bym poszla wiem ze duzo kasy ale odreagowalabys i oderwala sie od codziennosci..na jakim kierunku?
WSZYSTKIEGO NAJ DLA MARTYNKI,JULKI I EMILKI!!!
A ja dzis chyba nie zrobie tego remkowego prania bo programator sie zepslulsad smiley pralka chodzi ale nic poza tym sie nie dzieje...thumbs downchociaz poprasuje.R. spi bardzo marudzil przy jedzonku,wstal juz o 5tej zjadl potem pospal ale nie dospal,zjadl o 9:30 i teraz tez spi,a leki przeciwalergiczne dostaje tylko na noc..dzis znow spalam z mezem szałsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

15-02-2011 10:55:41

Netherland
beatrix teraz tylko zupe podgrzeje, krokiety usmaze i do pracy ide smiling smiley Co innego ziemniaki, ale jak mozna odgrzac to lubie miec zrobione, tym bardziej, ze maly mi pozwolil dzis wszystko porobic smiling smiley


Przez te biegunke musialam po 2 dniach pranie puscic tyle pobrudzonych ubranek..co kupka trzeba bylo przebierac..Ech..Maly pojadl i zasnal w sekunde smiling smiley Moje male grinning smiley Teraz moze jeszcze jedna kawke i na wspolnej nadrobie pewnie bardzo ciekawe rzeczy sie tam dzieja tongue sticking out smiley Ok 12 powinien dziadzia przyjsc do Aleksa :joliecouette: Dzis juz o niebo lepiej, maly zrobil tylko jedna kupke przed pobudka, potem jadl i nic, teraz znowu zjadl i kupki ani widu ani slychu, wiec moze mu przechodzi powoli. Dzis jest bardzo radosny i chetny do zabawy, bo wczorajszy dzien prawie caly przespal ..Hmm.. Mam godzine wolnego i nie wiem co ze soba zrobic tongue sticking out smiley heh Ide sie porelaksowac turlanie po kanapie




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Renata1984 (offline)

15-02-2011 13:11:11

Witam!
U nas nocka ok, żeby nie ta pobudka o 6 sad smiley
Wszystkiego najlepszego dla MARTYNKI, JULKI I EMILKI!
Monia super, że u Was już lepiej. Jednak dobrze oceniłaś chorobę.
Pauliee twoja Nadia to dopiero postępy robi, czy już raczkuje?
Asik mój m też nie jest romantyczny więc się nie martwwinking smiley, na pewno ma inne zaletysmiling smiley
mamusska to super twój m wymyślił z tym prezentem, kwiaty to kwity zwiędną, a "ściana" hihi to jest coś!

Mi się wydaje po zdjęciach, że moja Majeczka jest najmniejsza, a już zakładam jej rozmiar 74, a nawet 80 czasami. Mojej małej wyskoczyły takie krostki naokoło ust, mówią że niby od smoczka, czy to możliwe?

Prosimy o głosiki [ebobas.pl]. Dziękuję!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 13:19 przez Renata1984.

monia8323 (offline)

15-02-2011 13:35:59

Kowale
Ja zakladam Emilce ubranka 68 74.....

Renatko moze miec to od smoczka....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marlena88 (offline)

15-02-2011 13:52:37

Witajciesmiling smiley

Monia Super że już lepiejsmiling smiley!!!

Paulieee Gratulacje dla Nadinki! Silna dziewczyna Wam rośniesmiling smiley Moja też się tak łapie ubrań żeby wstaćwinking smiley Super kiedyś mieliście walentynkismiling smiley A i jeszcze bardzo mi się podoba tapeta za łóżkiem w Waszej sypialnismiling smiley Widziałam na Nkwinking smiley

Asik Pewnie uznał że święto już było wtedy w sobotę co świętowaliście, nie mniej jednak lanie się należywinking smiley Mój też zapominał już dawno nie dostałam kwiatów nawet po urodzeniu dziecka tym bardziej mnie wczoraj "zaskoczył" ( czytaj sama mu trułam że chce coś na poprawę humoruwinking smiley

Kasia83 Ja bym poszłasmiling smiley tyle samo kiedyś płaciłam za studiasmiling smiley Powiem Ci że lepiej teraz iść bo słyszałam że mają podnosić stawki za studia:/

Mamusska Ooo kurcze to Ci prezent faceci sprawili francja elegancja ja to bym się wzruszyła, mieli pomysł oj dobrze Ci z nimismiling smiley

Beatrix To tłoczno u Was w przychodni mój M jutro idzie na bilans to powiem mu żeby się wypytał mam nadzieję ze chorych dzieci nie będzie:/ Dzięki za infosmiling smiley Czy te leki antyalergicznie nie działają nasennie bo tak się zastanawiałam nad tym czy te dla dzieci też tak działają, jakich używacie? Chyba też coś o tym pomyślę. Super że odzyskaliście łóżkosmiling smiley

Renatka A zmieniałaś smoczek? Bo jak nie to chyba nie od smoczka? Sama nie wiem.

Czy Wasze dzieci też zaczęły wstawać wcześniej? moja to jak ptaki robi się ciemno chce spać, robi się jasno wstaje teraz mam pobudki o 6rano echsmiling smiley

beatrix (offline)

15-02-2011 14:16:16

marlena88 chyba tak,dzialaja nasennie a raczej uspokajająco(zeby sie nie drapal)zyrtec to juz wogole choc dostaje tylko 5kropelek na noc,ale ponoc tez zwieksza apetyt co na dzien dzisiejszy sie nie rzuca..teraz o 14stej zjadl mi tylko 130mleczka,to do niego nie podobne,moze przez katar,dlatego dzis z nim nie wyszlam juz na spacer.ta moja lekarka ma duze wziecie i doswiadczenie,stad tyle dzieci.
Obiadek juz prawie skonczony(zupe musze zaklepac)Remek kopie pilke...winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

15-02-2011 14:29:06

kraków
no my juz po obiadku,mała śpi, żurek smakowałsmiling smiley jak wstanie to dam jej reszte bo mało zjadła,wczesniej napasłam ją danonkiemsmiling smiley

asik to rzeczywiscie "romantyk" Z Twojego m,ale pewnie uznał że w sobote odbębniliście imprezke to starczy,eh ci faceci to są tacy niedomyslni:/ ciekawe jak u arletki bo ona zawsze mówila ze jej m to dopiero jest antyromantycznysmiling smiley

kasia83 no tak właśnie myślałam ze na potrzeby zdjęcia zakładasz jej czapkęsmiling smileywygląda ślicznie..zresztą wszystkie zdjęcia fajnie wychodzą,ja też mojej lubie robić zdjęcia i ma ich mnóstwo tyle tylko ze aparat średniej jakości..po Twoich zdjeciach widze ze masz jakiś fajnysmiling smiley
no fakt,Twoją Alinkę zawsze kojarzyłam z taką malutką dzidziąsmiling smileyu nas 68 dawno poszedł w odstawkę,teraz wyrasta mi z 74,a jak zamawiam ciuchy z anglii to na 9-12 bluzeczki i sweterki,a reszta na 12-18!!!!!wczoraj przyszedł płaszczyk,fajny choć troszke duzy,no ale podrosnie do niegowinking smiley
co do studiów to nie zastanawiaj się.wiem,sporo kasy.ja za semestr płacę prawie 2tys:/ a dostajesz wychowawcze? to tym bardziej idzsmiling smileyjeszcze jak m Cie namawiasmiling smileyteż jestem ciekawa kierunkusmiling smiley

mamuska zajefajny prezent!! to Cię chłopaki kochająsmiling smiley z drugiej strony podsunęłaś mi fajny pomysł na prezent dla mtongue sticking out smiley niedlugo jego urodziny,a ja pomysłu nie mam..tzn już mamgrinning smiley

beatrix hehe fajnie ze chociaz w walentynki udało Ci sie przespać z msmiling smiley widać Remek dał wam od siebie wolne,miał nosawinking smiley

renata Nadia nie raczkuje i chyba raczej nie będzie..jak ją probujemy na czworaka dać to od razu wstaje i nie chce,ale moze to i dobrze,szybciej nauczy się chodzić..
A Maja wcale nie taka mała skoro zakładasz jej 74 a nawet 80!!! duża dziewczynkasmiling smiley

marlenka dziękujesmiling smiley ten pokoik sama urządzałam i jestem w z siebie dumna..lubie takie żywe i odważne kolory.nie moge sie doczekac jak będę swój domek urządzaćsmiling smiley
a jaki Ty masz bilans??mnie po ostantim szczepieniu kazali przyjsc jak mała będzie miała 13 miesięcy.zadnych bilansów po drodze:/

no i witam w klubie wczesnego wstawania...dziś 7 rano,ale zwykle to jest 6,6:30,a czasem i 5:30:/ srodek nocy ale cóz zrobić..Nadia nigdy nie lubiła długo spać:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.