Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

paulieee (offline)

23-11-2010 22:09:12

kraków
ivonka u mnie w szpitalu tez kosmetyki widziałam hipp ale mleko to chyba kazdy rodzaj mieli.
zapytaj pediatrę.ja sobie teraz przypomniałam że moj włąsnie polecał bebiko lub bebilon.zresztą sama zobaczysz co będzie najodpowiedniejszesmiling smiley
my też jutro na szczepienie idziemy ale dopiero na 17smiling smiley

mamuska Twoj synek i tak jest bardzo grzeczny, fajnie Ci spi..moze to jednorazowa sytuacja, że wybił się ze snu..pewnie coś mu nie spasowało..dobrze że teraz a nie w środku nocysmiling smiley
nooo...."wscibska menda" grinning smiley

ja już umyta...a m się szoruje bo ma nadzieję hehe..ale jak tu co robić jak pokój obok salonu a wszyscy w salonie siedzą?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

seeya84 (offline)

23-11-2010 22:12:52

Zabrze
witamsmiling smiley
marlena super że twój "zmiękł" i trzymam za was kciuki
asik zdrówka życzę

mój m od 3 godzin na piwie z kolegą-zgodziłam się bo troszkę się poprawił,ale jak wróci po północy to opierdol go nie ominie:whipping: w końcu ktoś musi odprowadzić starszego rano do przedszkola,i to nie będę jaLOL
kolorowych snówsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

23-11-2010 22:13:01

Netherland
pauliee no oby jednorazowa tongue sticking out smiley jak jak??knebel w buzie albo buziol w poduche przytul i dawaj grinning smiley trza spelniac malrzenskie obowiazki tongue sticking out smiley ahahha




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-23 22:13 przez mamusska.

paulieee (offline)

23-11-2010 22:13:57

kraków
rodako a ulewa Ci po tym mleku? bo ja niby daję pól AR, pół normalnego ale i tak zdarza jej się ze wymiotuje:/ ostattnio jakoś częsciej:/ i co ma w składzie przeciw ulewaniu?? tą mączkę chleba świętojańskiego??
i czy bardzo gęste jest? bo to AR musze mieszać inaczej jest bardziej gęste niż kaszka:/

mamuska co za kopnięta baba..przecież to dziecko, powinna zrozumieć a nie jezzcze basami napierać..wariatka jakaś, desperatka chybagrinning smiley a niech ją T opierdzieli..a co..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ivonka (offline)

23-11-2010 22:16:20

Warszawa
pauleee to Wy chociaż będziecie mieli już z głowy kłucia, bo my dopiero na 18:30
ja niestety też jestem z tych mieszkających z rodzicami i doskonale znam uroki mieszkania przez ścianęsad smiley
teraz to już uciekam bo mężuś zasypia, pa!


[link widoczny po zalogowaniu]

"Dla Ciebie moje serce bije,
tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

23-11-2010 22:16:41

Netherland
pauliee no rypnieta rowno! jakby dziecko jej na zlosc robilo ! nie bedziemy z nia w ogole gadac. jak bedzie przesadzac to do wlasciciela sie przejde i tyle. a poki co bede jej robic na zlosc tongue sticking out smiley zobaczymy kto na tym gorzej wyjdzie smiling smiley ona tylko do 22 gra bo potem cisza..dlatego teraz dobrze ze maly troche poplakal tylko nie wiem czy ona w domu jest bo cos cicho u niej..a sciany mamy cieniutenkie..grinning smiley co za pech smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka23 (offline)

23-11-2010 22:16:46

Zduńska Wola
Paulinko moze grupowy?
Ale sie wnerwilam wczoraj. Ktos mi sie wkradl na gg i zrobil mi opis" szukam osoby do sexu w trojeczke"
Normalnie sie zagotowalam. Mojego M nawet w pracy sie pytali


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

23-11-2010 22:19:18

Netherland
Dobra spadam spac .. Seksu i tak dzis nie bedzie.. nie bedzie poki nie poczuje ze juz..grinning smiley hehe A rano trza wstac i nie wiadomo, jak nocka minie :**** buziole klamore pomidore :joliecouette:




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

23-11-2010 22:19:54

kraków
mamuska wiedzałam że mogę liczyć na dobrą radę od Ciebietongue sticking out smiley zatem ide..niech się chłopina cieszytongue sticking out smiley
TY przynajmniej masz tą opcje że obowiazku spełniać nie musisz..jaaaa kto wogóle takie głupoty wymyślił że człowiek się zmuszać musitongue sticking out smiley
oki uciekam, dobranoc i do juterkasmiling smiley mam nadzieje że będzie gęsciej na forumsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczkaMama (offline)

23-11-2010 22:45:49

dynia
witam serdecznie, bardzo fajne forum, mam nadzieję, że mnie również przyjmieciesmiling smiley miłych snów i spokojnej nocy z naszymi pociechami




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.