Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

Sympatyczna (offline)

16-07-2010 14:58:15

WITAMY NADIĘ !!!!!!!

MAGDA083 URODZIŁA O 11.00, CÓRKA MA 3800 G I 58 CM

OBIE PANIE POZDRAWIAJĄ FORUMOWE CIOCIE smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-16 14:58 przez Sympatyczna.

magdusia_m79 (offline)

16-07-2010 14:59:22

Łódź
Witajcie ja również nadal się męczę upały straszne do tego mega dół. Już chcę urodzić!!! Spuchły mi dłonie aż bolą. Na szczęście nogi ok. Brzuchol się napina ciągnie mnie strasznie do dołu i okropnie kłuje jak chodzę. Niedługo zwariuję od tego czekania!!! Wszystko mnie wkurza a mała wierci się jak nigdy. Trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane mamuśki (siebie też) żeby te męczarnie skończyły się jak najszybciej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magdusia_m79 (offline)

16-07-2010 15:00:52

Łódź

AarletaA (offline)

16-07-2010 15:16:16

Hej!

Moniu wreszcie sie doczekałas kochana! I trzeba było tak sie martwic?Wielkie gratulacje!Szybkiego powrotu do domu i udanego cyckowania!Cudna jest ta Twoja Emilka!

Aniu witajcie w domku!smiling smiley
Niespodzianko bardzo mi przykro z powodu śmierci babcisad smiley Mała jest prześliczna!Gratuluje miesiaca!

A mój Skarb kochany ma dziś tydzieńsmiling smileyDziś była u nas drugi raz położna i okazuje sie ze Arek rosnie jak na drozdzach i od poniedziałku przybrał juz 400 gsmiling smileysmiling smileysmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

16-07-2010 15:26:02

Aga ale palant z pracodawcy Twojego męża!Niech zmienia ta pracę!
Ewabeatka i inne mamusie zycze abyscie sie rozpakowały jak najszybciej!Ewka na pewno opisze swój poród jak tylko troszke wiecej czasu bedzie.
Bk230 powodzenia!
Anetaaa 3mam kciuki za ktg!
Wiola ślicznosci z tej Twej ksiezniczki!
Pauliee mój mały tez sie strasznie meczy w dzien - dobrze ze nocą chcoiaz jest ok.
Beatrix jak Ty to robisz ze przesypiasz cale nocki?Nie karmisz piersią?
Kasiu cieszcze sie ze z córeczką lepiej i mam nadzieje ze juz niedługo bedziecie mogły sie cieszyc tylko soba bez zadnych trosk!
Niespodzianko nie znam niestety sposobu na plesniawki. Ciesze sie ze z bioderkami malej wszystko ok!Ciekawe jak bedzie z moim - wizyta jednak dopiero 18.08.
Witam nową mamusię!Życzę jak najszybszego rozpakowania!
Magda083 wielkie gratulacje!Witajcie laseczki!

Te upały naprawde są dobijajace...Mam nadzieje ze w poniedziałek bedzie chłodniej!



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-16 15:35 przez AarletaA.

aga2628 (offline)

16-07-2010 16:22:23

Wrocław
Magda gratulacje! smiling smiley Arleta ciesze się że mój zięć tak ładnie rośnie smiling smiley Na synową musisz jeszcze zaczekać smiling smiley

Asik (offline)

16-07-2010 16:34:06

Kraków
Aniu witajcie z Dawidkiem w domu. Powodzenia w karmieniu i dużo zrdówka dla was.
Monia gratulacje serdeczne. Witaj Emilko!!!
Magda mega gratki. Wracajcie szybko do domku z Nadią
Pauliee, Niespodzianka u mnie też strasznie gorąco. Sama ledwo wytrzymuję i bardzo mi szkoda mojej malutkiej. Cały czas ma strasznie spoconą główkę i chce jej się pić. Mam nadzieję, że te wstrętne upały niedługo miną.
Niespodzianka wszytkiego najlepszego dla Martynki - jest ślicznasmiling smiley
Kasiu, życzą malutkiej szybkiego powrotu do domku. Ładnie już przybrała na wadzesmiling smiley
Aga dobrze, że twój mąz zmienia pracę jeśli dla takiego bęcwała pracuje. A wolne dostać musi!
Ewabeata powodzenia na badaniu.
BK230 powodzenia kochana!
Wiola ale cudo! Przepiękna jest twoja córciasmiling smiley
Evelexx Damianek rewelacja - nie można się napatrzeć na niego.
Witaj Kasiu83smiling smiley
Arleta ładnie przybiera Arkadiuszek. Ja zauważyłam, że malutka trochę się zaokrągliła - z takim apetytem to nieuniknionesmiling smiley - ale położna niestety jej nie ważyła. Na wizytę mamy iść dopiero jak skończy 3 tygodnie.

Wszystkim nierozpakowanym mamusiom życzę cierpliwości i dużo zdrówka. Trzymam kciuki z szybkie plumki dla wassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewabeata (offline)

16-07-2010 16:49:42

Magda083 gratuluję urodzenia takiej dużej córeczki !!!! Życzę szybkiego powrotu do domku i udanego karmienie piersią



Wiola08 śliczną masz córeczkę !smiling smiley
Jola doskonale Cię rozumiem w tej złości. Ja wczoraj też miałam taki humor sad smiley Może to zmiany hormonalne przedporodowesmiling smiley Podobno im bardziej kobieta się złości w ciąży tym bardziej kocha swoje dziecko, takze nie przejmuj się, już niedługo rodzimy.
Witaj Kasiu83 fajnie, że dołączyłaś, bo mało nas już zostało nierozpakowanych
Asik ale cudna ta Twoja córeczka !!! smiling smiley

Ja wczoraj miałam jakiegoś dołka przedporodowego, a teraz trochę mi się humor poprawił, bo wróciłam właśnie od fryzjerasmiling smiley Zaraz się wybieram na badanie do położnej, zobaczymy co powie ???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monia88 (offline)

16-07-2010 19:17:02

Brzeszcze
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.