Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

daria (offline)

26-03-2010 20:55:53

italia
czesc dziewczyny

ja jestem po usg i u mnie wszystko w porzadku. Wydaje sie jednak, ze jestem w 23 tyg a nie w 22. mam tez zrobic usg serduszka ale tylko zebym byla bardziej spokojna.

fasulek nie przejmuj sie kochana- bedzie dobrze wiesz przeciez, ze faceci sa z marsa .......... czy jakos tak

jak mi sie uda to wstawie zdjecie mojego lorenzo tak fajnie sie ulozyl na usg

A brzuszki macie super dziewczyny.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-26 20:56 przez daria.

daria (offline)

26-03-2010 22:23:58

italia
Dodalam zdjecie Lorenzo i mojego brzuszyska do Mojej galerii.

nie wiem jak wy to robicie, caly czas dodaje tak samo raz sie uda a 10 nie. mam jeszcze inne zdjecia i chcialabym dodac, robie tak samo i nie moge. no ale zobaczcie te co udalo mi sie dodac.

dobrej nocki laseczki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

JAWORZNO (offline)

26-03-2010 23:04:08

Jaworzno
Witam Was moje drogie
Monia nie masz się co martwić, jak tętno jest to jest wszystko w pożądku. Ja rucjów nie czułam od poniedziałku do wczoraj, myślałam, że szału dostanę, a od wczoraj znowu daje o sobie znać.
Anetka23 brzusio śliczny i wcale nie wygląda na 9 miesiąc
Daria cieszę się, że u ciebie w pożadku, super widać buziaczek maluszka, a brzusio taki slodki i maluni gratulacje
Fasulek jak twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że lepiej się czujesz i że skurcze ustąpily. Daj znać kochana
Mam nadzieję, że będziecie dzisiaj dobrze spały bo ja niestety ostatniej nocy do udanych nie mogę zaliczyć. Nie dość, że usnęłam dopiero o 2 w nocy to jeszcze co pół godziny łapały mnie takie skurcze łydek, że aż brzuszek mi się od tego napinał, już nie wspominając o nogach, które wykrzywiało mi na wszystkie strony.
Śpijcie słodko buziaczki

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga2628 (offline)

27-03-2010 08:54:40

Wrocław
Witam wszystkie mamy.Ja leże unieruchomiona.Miałam małą kontuzję kolana.

anetta1012 (offline)

27-03-2010 09:26:43

Weißen ur. Gubin
Witam wszystkie mamusieciąża

Ale pogoda :confused: od wczoraj leje ....

Jejku ja kompletnie spac nie mogę , juz od 5 rano na nogach i chodzę puzno spac ciagle mam jakieś koszmary...:confused:
Chcialabym wiedzieć czy z Adriankiem wszystko jest dobrze , chłopiec w łóżeczku od wczoraj mam twardy brzuszek i jakos jest mi nie dobrze....

Monia jak tam ? lepiej się czujesz ? Jak Emilka ?

Asik (offline)

27-03-2010 09:53:05

Kraków
Cześć Dziewczyny,

Jeju ale się nie wyspałam. No i obudziłam się z płaczem, bo śnił mi się okropny koszmar, że poszłam do łazienki i zaczęły mi lecieć wody płodowe z krwią. Cała łazienka była w tej krwi brrry okropne. Strasznie się bałam o dziecko. Czy tak już będzie z tymi koszmarami? Czytałam, że to normalne w ciąży, ale się tego boję. Już bym chciała żeby był lipiec, jakby coś się zaczęło dziać, to żeby dzidziuś był gotowy, ech...

Mam nadzieję, że miałyście spokojną noc. Miłej soboty kobietkismiling smiley*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewuska29 (offline)

27-03-2010 10:07:57

rybnik
monia wszystko napewno dobrze z maluszkiem,ja tez tak miałam,zekilka dni go nie czułam a teraz fika sobie niezle.
Pewnie odpoczywa sobie i nabiera sił do dalszych fikołków.Tak ze głowa do góry,bedzie dobrze,trzymam kciuki.

Dzisiaj pogoda taka sobie wiec spacerek raczej nie wchodzi w grepłaczale dzisiaj wybieramy sie z mezem na urodziny wiec wyjde do ludzi gdzies.
Jestem na l-4 od 4 stycznia z paru powodów.Pracuje w aptece wiec kontak z ludzmi kichajacymi i chorymi mnie przeraził troche a po drugie starałam sie o maluszka 7 lat wiec strach podwojny.

życze miłej soboty i pozdrawiam wszystkie mamusie i ich brzuszki.

Postaram sie dodac zdiecie mojego synka do galeri mam nadzieje ze sie udaradość


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

brida (offline)

27-03-2010 10:08:42

Warszawa
hej
Asik no nie ty też ??? ja wstałam dziś po 7.00 i tak krzątam się od rana bez celu, ja też miałam okropny sen, tylko, że związany z moim mężem sad smiley chyba teraz jesteśmy bardziej podatne na stres sad smiley i stąd się biorą takie sny ...
tak więc dzień zaczął się kiepsko i jeszcze ta pogoda za oknem, brrrrrrrrrr

.... dziś lecę na zakupy dla małej niuni (szukam pościeli i kocyka) smiling smiley to z pewnością mi humor poprawi smiling smiley

miłego dnia mamuśki


[link widoczny po zalogowaniu]

niespodzianka19 (offline)

27-03-2010 10:10:06

Stargard Szczeciński
Witam dziewczyny!
Pogoda u mnie deszczowa, a zaplanowałam mężowi mycie okiensmiling smiley Może się jeszcze rozpogodzi.
Arleta co do białaka, to na początku ciązy wychodził mi w moczu razem z bakteriami. Lekarz stwierdział zapalenie układu moczowego, chociaż żadnych dolegliwosci typu pieczenie nie miałam. Po urosepcie wyniki się poprawiły i białko tez znikło.
Jaworzno W szkole roszenia dziewczyny mówiły o tych skurczach i powodem często był fakt,że za dużo wędlin jadły. Może u ciebie podobnie. A może poprostu mało magnezu i gorzka czekolada pomoże.
Świetne macie brzuszkismiling smiley
Wczoraj na zajęciach oglądalismy filmy z porodówi stwierdzilam,ze cc to ostatecznosc. Nie rozumiem dziewczyn które na zyczenie operacje sobie fundują. Pokazywane były tez pozycje podczas porodu i jak moze osoba towarzysząca pomoagac podczas porodu naturalnego. Stwierdziłyśmy ,ze tatusiowie jak osobisci masazysci sie zachowuja: wachluja, masujasmiling smiley
Buziolesmiling smiley i z tego co wiem to chyba liczy się ruchy dziecka ok 28 tygodnia, a do tego czasu chyba nie ma co panikowac.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka23 (offline)

27-03-2010 10:17:38

Zduńska Wola
Czesia smiling smiley To ja powiem ze ze wstalam po 9 smiling smiley a co do koszmarow to mam je prawie co noc ale sie do tego przyzwyczailam.
Daria slodziutki maluszek. Zaraz jade do mamy i ide do lasu po bazie wkoncu jutro niedziela palmowa
Niespodzianka a ty sobie wyobrarzasz ze u mnie szkola rodzenia jest dopiero od 28tyg- masakra


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-27 10:19 przez Anetka23.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.