Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

hessa (offline)

25-03-2010 11:18:04

Żory
aj, dziewczyny, tak mnie ta babka dobiła, normalnie ryczeć mi się chce, na pocieszenie się obżarłam jak świnia...

co do L4 to ja ciągle pracuję, prowadzę własną działalność i póki co sobie radzę.

Ja filmy online też oglądam, ostatnio pochłonął mnie serial Czysta krew.

Mnie też dobijają pytania o samopoczucie a najbardziej nie znoszę jak obcy dotykają brzucha angry smiley
Moja mama dzwoni do mnie codziennie i pierwsze o co pyta to jak się czuję... mam już tego dość, jak widzę, że dzwoni to od razu ciśnienie mi się podnosi ;p

brida (offline)

25-03-2010 11:19:03

Warszawa
Asik tak jak dziewczynki wcześniej pisały po wypiciu tego przepysznego nektaru czeka się godz. smiling smiley
fuuuu niezły ulep z tego
hessa współczuję Ci, ale co zrobić, zdarzają się tacy lekarze którzy chyba minęli się ostro z powołaniem ...
Sylwuś trzymaj się i myśl tylko pozytywnie smiling smiley chyba wszystkie Sylwie to małe panikary heheh wiem to po sobie winking smiley ale pamiętaj może być tylko dobrze !!!!

buzia dla wszystkich


[link widoczny po zalogowaniu]

hessa (offline)

25-03-2010 11:20:44

Żory
AarletaA - śliczny malutki brzuszek smiling smiley i jaka fajna figurka

AarletaA (offline)

25-03-2010 11:23:00

Mojego brzucha na szczęście nikt nie dotyka zbyt często - pewnie dlatego, że jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do innej miejscowości oddalonej o 30 km od rodzinnej, tak więc stosunkowo rzadko, bo tylko w weekendy, widuję rodzinkę i znajomych. Jak oni sobie zatem mnie podotykają raz na jakiś czas to nie mam nic przeciwkosmiling smileyA pytania o to jak się czuję o dziwo mnie jeszcze nie wkurzają, ale to pewnie dlatego, że na jeszcze nie tak dawno niezbyt dobrze sie czułam i to pytanie było jak najbardziej uzasadnionesmiling smileyW sumie fajnie jak się wszyscy Tobą interesująsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Dziękuję Hessasmiling smileyFigurka jeszcze w miarę bo prawie nie zdarzyłam utyć, ale spokojnie nadrobięsmiling smileysmiling smileysmiling smileyIdą święta przecież...Na Boże Narodzenie się nie najadłam, bo miała nudności i nic mi nie podchodziło to teraz muszę się postarać wciągnąć więcejsmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-25 11:27 przez AarletaA.

Sylwia81 (offline)

25-03-2010 11:32:40

AarletaA wiesz , raz na jakiś czas to i ja daję się "pomacać" po brzucholku grinning smiley, ale na miłość Boską jak robią to obce babki tylko dlatego , że wypada jakoś zareagować w kolejce , to już przesada winking smiley . A pytania same w sobie , nawet te ciągle powtarzające się , są potrzebne i mile widziane , ale też czasem tylko , a nie każda rozmowa , z każdą osobą , zaczyna się od pytania " jak się czujesz , jak tam dzidziuś " i niektórzy dodają jeszcze " oby tylko się zdrowe urodziło, bo to najważniejsze" Takie pytania mnie doprowadzają do szału .... no bo to brzmi tak ,.....ehhh same wiecie jak smiling smiley ....

anetaaa (offline)

25-03-2010 11:36:45

Radom
Witam Was Brzuchatki,

nareszcie mamy wiosne, na dworze piekne słoneczko smiling smiley

co do zakupów dla Maleństwa to my juz poczynilismy pierwsze kroki heheh
ja szaleje w sklepach bardzo często, moja siostra i siostra mojego narzeczonego również buszują po ciuszkach.

chciałam sie Was poradzic- od kilku dni strasznie swędzi mnie całe ciało...nie używałam nowych kosmetyków itp. wydaje mi sie ze skóre mi rozrywa sad smiley sad smiley może nadchodzą rozstępy??smiling smiley nie wiem sama co o tym myslec...czy któras z Was ma cos takiego?

co do zwolnienia to ja jestem na l4 od 19 marca.

Pozdrawiam,
Anetaaa


[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

25-03-2010 11:41:03

Kraków

Sylwia81 (offline)

25-03-2010 11:44:47

anetaaa ja też tak miałam . Ale samo przeszło jakoś .... nie wiem czym to było spowodowane , na szczęście przeszło , ale to było okropieństwo smiling smiley, jak zaczęłam się drapać to nie mogłam przestać .... aż miałam porysowane paznokciami całe ciało , i najczęściej wieczorem mnie łapało

AarletaA (offline)

25-03-2010 11:44:57

Nie no to mnie na szczęście omijają takie dowody "sympatii"smiling smileyI obce babiska też mnie nie obmacują więc daję radę, ale kto wie co mnie czeka jak tylko mój brzusio stanie się bardziej widoczny...

Anetaaa to swędzenie to objaw tego, że rozciąga Ci się skóra. Niekoniecznie od razu muszą pojawić Ci się rozstępy. Mnie tez juz zaczyna swędzić na brzuszku .Pamiętam jak moja siostra w ciąży dostawała szału od tego, bo miała ochotę się cały czas drapać. Ja smaruje się rano i wieczorem kremem przeciw rozstępom oraz również doraźnie w ciągu dnia jak bardzo swędzi.

Asik dziekuję. Twój brzusio jest bardzo ładny. Mój taki dziwny w kształcie jak naraziesmiling smileyAle brzuch brzuchowi nierównysmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-25 11:48 przez AarletaA.

Sylwia81 (offline)

25-03-2010 11:53:07

AarletaA ślicznie wyglądasz na tych foteczkach smiling smiley , pięknie Ci z ciążą smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.