Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

kasia24 (offline)

19-12-2009 12:51:14

zabrze
Hej jestem tu nowa dzisiaj się zalogowałam,termin porodu mam na 23 lipiec smiling smiley więc mam nadzieję że miło będzie z wami spędzić ten czas i podzielić się własnymi doświadczeniami smiling smiley Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

monia8323 (offline)

19-12-2009 13:26:43

Kowale

Jolka2174 (offline)

19-12-2009 13:42:18

cześć Kasienko smiling smiley


Monia- ehhh .. to nie Twoja wina,że masz zachcianki smiling smileysmiling smiley Ja miałam zachcianke na orzechy i ułamał mi się ząb.. wczoraj byłam u stomatologa- nie macie pojecia jak mnie okropnie bolało, ponieważ znieczulenie bez adrenaliny które praktycznie nic nie znieczuliło.. okropnie boli do dziś, poniewaz stomatolog zatruła czy cos nerwsad smiley.. ledwo jemsad smiley

ostatnio mam troszke sterowe dni, martwie sie o dzidzie, jak mdłości mineły to rózne mysli mi chodzą po głowie, czy jest wsio ok czy hormony są w odpowiedniej ilości itp.. dziś zaczynamy 9 tydziensmiling smiley za 3 niestety trzeba te badania porobic ..sad smiley((

kasia24 (offline)

19-12-2009 15:36:56

zabrze
Ja też jestem w 9 tygodniu i cały czas chodzą mi po głowie myśli czy będzie wszystko dobrze..16 byłam u ginekologa zrobił mi usg i badania powiedział że wszystko w porządku i że dzidzia dobrze się rozwija,widziałam bicie serduszka ale mimo to i tak sie martwię my kobiety chyba już tak mamy że się przejmujemysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sylaba (offline)

19-12-2009 21:13:41

Warszawa
Hej Kasia smiling smiley
Fajnie, że mamy kolejną mamusię lipcową smiling smiley

Monia współczuje choroby, ja przechodziłam jakieś grypsko 2 tygodnie temu. Powiem Ci jak się ratowałam a naprawdę miałam wątpliwości czy nie wyląduje w szpitalu. Miałam straszny bół gardła, katar do pasa, gorączkę i lewno udało mi się przejść z łóżka do łazienki bo tak byłam słaba..
Mianowicie przed wszystkim zolnienie i pierwsze 3 dni na okragło spałam, starałam się płukać gardło wodą z solą, a gdy mdłości mi nie pozwalały płukałam zaparzonym rumiankiem z dwóch torebek. Przez pierwsze dwa dni jadłam chłeb z masłem i czosniem i na to troche soli do smaku - czułam jak mi gardło wypala i to chyba mi pomogło na gardło oraz brałam oscillococcinum dwa razy dziennie pod język. Acha i smarowałam się amolem, bo bolała mnie szyja z okoliczy migdałów więc smarowałam się gdzie tylko mogłam tym amolem, równiez go wdychałam.. Jakoś przeżyłam i udało mi się pokanac infekcję bez antybiotyku. Trzymam Monia kciuki, żeby szybko Ci przeszło.

Pytałaś Jola jak tam mężowe się zachowują..Mianowicie mój jest bardzo szczęśliwy i bardzo się poprawił ostatnio smiling smiley Nie musze mu powtarzać po 150 razy, żeby wyrzucił śmieci, żeby coś przyniósł czy wyniósł..Bardzo się stara mi pomagać i dużo więcej robi w domu niż dotychczas. mam tylko nadzieję, że nie za szybko mu przejdzie ten zapał. smiling smiley Ponieważ my mieliśmy problem z zajściem bardzo długo i długo też jesteśmy małażeństwem a w sumie 9 lat razem to nasze małżeństwo było narażone na nie jedną próbę z powodu problemu, rozczarowań i stresu.. Teraz nasze relacje bardzo się poprowiły i jest tak jak było conajmniej 5 lat temu, chociaż nie ukrywam, że i przez ten ciężki czas staraliśmy sie wspierać to i tak teraz jest lepiej smiling smiley

Co do szkoły rodzenia to ja się zastanawiałam i na pewno będziemy chodzić razem z mężem. Będzie do szkoła dedykowana przez św. Zofię rzecz jasna, ale mamy jeszcze troche czasu na konkretne decyzje.

Miłej niedzieli życze paaaaa :*


[link widoczny po zalogowaniu]

monia8323 (offline)

22-12-2009 08:37:01

Kowale
Oj Sylabuś dziekuje ale ja niestety nie zwalczylam infekcjii sama, lekarz powiedzial ze lepiej wziasc antybiotyk niż dopuścić do poważniejszego wirusa ... Od wczoraj zaczęłam brac DUOMOX ginekolog tez potwierdzil ze on nie jest tak bardzo szkodliwy wiec moge go śmialo brac choc bronilam sie od niego rękami i nogami...

Kasiu ja tez sie tak zamartwiam czy jest wszystko ok ..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasia24 (offline)

22-12-2009 18:56:59

zabrze
Ja następną wizytę mam u lekarza 6 stycznia tylko muszę zrobić wszystkie badania i mam nadzieję że wszystko będzie ok smiling smiley
Jak pójdę w tym styczniu to będzie już 12-13 tygodniem ciąży więc dzidzia będzie już nieco większa niż ostatnio [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley Bardzo fajne uczucie jak widzisz swoją dzidzie na monitorku nie mogę się doczekać następnej wizyty smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sylaba (offline)

24-12-2009 09:24:06

Warszawa
Monia mi też lekarz chciał wcisnąć antybiotyk, ale ja się nie zgodziłam.. Intuicyjnie czułam, że nie powinnam w 6 czy w 7 tyg fundować sobie antybiotyku.
No nic - lekarz wie co robi smiling smiley napisz jak sie teraz czujesz..

Jeśli u mnie chodzi o objawy ciążowe to musze powiedzieć, ze mam coraz mniejsze mdłości, ale jeszcze wrażliwość na zapachy została..
Czuje się też generalnie lepiej..

Życzę Wam dziewczynki zdrowych, pogodnych, rodzinny Świąt, a do Nowego Roku pewnie jeszcze pewnie się odezwiemy się siebie, więc nie składam Wam życzeń nowo - rocznych...

Pozdrawiam świątecznie :*


[link widoczny po zalogowaniu]

monia8323 (offline)

24-12-2009 15:04:48

Kowale
Hej..
Grypa dalej sie mnie trzyma ale gorączki nie mam tylko ten kaszel i gardlo normalnie masakra .. Byłam we wtorek u lekarza i chcialam zeby zrobil mi usg ale mnie tylko zbadal i powiedzial ze macica pięknie rośnie i nie widzi potrzeby żeby teraz robić usg ..
Zrobi mi na następnej wizycie czyli 15.01 więc pozsotalo mi czekać ..Co zrobić ..

Zmęczenie mi już przeszlo ,mdlości też ..A jak u was dziewczyny jak sie czujecie???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monia8323 (offline)

24-12-2009 15:08:15

Kowale
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada. Życzę wam Zdrowych i pogodnych świąt :dzwonki:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.