Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

paulieee (offline)

10-12-2009 21:48:59

kraków
Witam Was dziewczynysmiling smiley z przyjemnoscia do Was dolacze, termin porodu mam na 4 lipca 2010 i bardzo sie z tego ciesze, choc codziennie odkrywam uroki ciazysmiling smiley
ostani raz jak bylam na usg to byl to tydzien 7, gdzie widzialam 4mm dzidzie i bijace serduszko,nastepne usg mam dopiero 21 grudnia,bo wtedy bede w Polsce i juz nie moge sie doczekacsmiling smiley
chcialam tylko jeszcze dodac ze ciaza jest baaardzo naturalna,a pisze o tym bo 2 miesiace przed tym jak zaszlam, pani gin zakwalifikowala nas do ICSI z powodu slabej armii i wyroku oligoasthenoteratozoospermii.
jednak udalo sie i tym wieksza jest moja radoscsmiling smiley
bardzo chetnie z wami porozmawiam i podziele sie wszelka wiedza i dolegliwosciamismiling smiley
pozdrawiam Was bardzo serdeczniesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sylaba (offline)

12-12-2009 11:39:29

Warszawa
Witamy Cię paulieee bardzo serdecznie smiling smiley
Pisz co u Ciebie i jak się czujesz... Gratuluje, że udało się Wam naturalnie, nam za pierwszym podejściem do ICSI się udało..
więc to też jest dla nas sukces po 4 latach walki.. sad smiley
Dzisiaj byłam na USG, widziałam fasolkę która ma 15mm główkę, rączki i nożki smiling smiley Niesamowite wrażenie
Mdłości utrzymują się u mnie teraz już praktycznie przez cały dzień..masakra, a do tego jeszcze przeziębienie. Katar w połączeniu z mdłościami to wybuchowa mieszkanka.. Strasznie się boję tego przeziębienia, które mnie dopadło ale lekarz powiedział, że nie powinno zaszkodzić dziecku..
Jalka2174 jak tam piątkowa wizyta u gina?

Odzywajcie się dziewczyny częściej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

12-12-2009 12:08:03

kraków
hej sylabasmiling smiley super ze sie odezwalam bo juz myslalam ze topic umarl:/
gratuluje ze udalo sie wkoncu po 4 latach! najwaznijesze to sie nie poddawac i walczyc do konca.a Ty chyba najlepiej wiesz co znaczy walczyc....a skoro to bylo ICSI to chyba sytuacja wygladala u nas podobnie..tylko u nas stal sie cudsmiling smiley bardzo sie z tego cieszymy z mezemsmiling smiley
a w ktorym jestes teraz tygodniu? ja jestem w 11, jutro zaczynam juz 12...mieszkam w UK, wiec wizyte mam dopiero 21 grudnia, bo wtedy bede w polsce..i juz nie moge sie doczekacsmiling smiley wczesniej musze zrobic jeszcze badania na toxo. ostatni raz bylam na usg w 7 tyg i dzidzius mial 4mm i serduszko bilosmiling smiley naprawde niesamowity widoksmiling smiley
tez biore duphaston, ale tylko 1 tabletke dziennie. lekarz dal profilaktycznie, bo dlugo sie staralismy.
ogolnie czuje sie niezle.raz lepiej raz gorzej..odrzucilo mnie od wielu potraw..miesa i ryb wogole nie jem bo przez gardlo mi nie przechodza..ale mam nadzieje ze mdlosci sie niedlugo skoncza, mowia ze po 12tyg juz jest lepiej..ale zobaczymysmiling smiley
pozdrawiam Wassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jolka2174 (offline)

12-12-2009 12:43:29

BYłam, serduszko jak oszalałe bije, po wzroscie fasolki Pan doktor- bardzo przemiły- stwierdził termin na 30 lipca.. dzis zaczynamy 8 tydzien..smiling smiley nastepna wizyta w 12 tygodniu po badaniach krwi moczu i glukozy- nie nawidze tego testu , no ale jakos trzeba sie przełamac.
lece teraz do tesciowki na obiadek..

a czuje sie fatalnie z mdłosciami i nudnosciami sad smileysad smiley

sylaba (offline)

12-12-2009 15:32:02

Warszawa
ja dzisiaj kończe 8 tydzień, zaczynam 9.. czyli jesteś pauliee 3 tygodnie do przodu. Ja mam termin na 26 lipca..
Mnie też czekają te badania i glukoza w przyszłym tygodniu. Blech..
Co do odrzucania potraw to mam to samo..większość rzeczy mi nie smakuje.Zero apetytu. :/
Nie odczuwałaś pauliee żadnych bóli w dole brzucha? Bo ja nadal czasami czuje zwłaszcza wieczorem..

Monia co tam u Ciebie z brzuszkiem?dawno się nie odzywałas??


[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

12-12-2009 23:04:24

kraków
no sylaba wychodzi ze 3 tyg do przodusmiling smiley ja mam termin na 4 lipca, ale wiem ze mialam troche pozniej owulacje, wiec biore poprawke na ten termin i wiem ze dzidzius moze byc pozniejsmiling smiley
ja na badania ide w sobote, zeby na poniedzialek do lekarza byly gotowe..i tez glukoza morfologia no i ta toxoplazmoza, kazde takie badanie to dla mnie wielkie wyzwanie bo zle je znosze..na sama mysl ze igla siedzi w zyle od razu robi mi sie slabo..panie w labolatorium juz mnie znaja i pierwsze co robia to kubek wody przynoszasmiling smiley no ale trudno,trzeba jakos to przezycsmiling smiley
a co do tych boli to na poczatku byly straszne, nawet mowilam o tym lekarzowi na pierwszej wizycie, ale zbytnio sie tym nie zajal:/ pamietam ze 3 dni przed spodziewana miesiaczka strasznie bolal mnie brzuch, jak na okres- ktory zawsze bardzo zle przechodzilam i nawet wzielam ibuprom bo tylko on na mnie dzialal..zreszta nawet sie nie ludzilam ze sie udalo, po tylu probach..no ale okres nie przyszedlsmiling smiley jednak pozniej nie bylo lepiej..brzuch bolal strasznie..ciagle latalam do lazienki sprawdzac czy wszystko ok...to byly takie chwilowe skurcze, ale w ciagu dnia kilka razy...i tak kolo 8 tygodnia minely...pamietam ze jeszcze raz mnie obudzil ten bol w nocy, ale teraz juz nie odczuwam bolu podbrzusza, na szczescie bo to tylko strachu mi napedzalo:/
a Ciebie jeszcze mecza te bole? wiesz ja tez raczej mialam je wieczorem, ale stopniowo zanikaly, i u ciebie pewnie tez tak bedziesmiling smiley
a skad wogole jestes? bo ja z okolic krakowasmiling smiley
i kiedy masz wizyte u lekarza?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jolka2174 (offline)

13-12-2009 08:06:17

hejsmiling smiley ja wczoraj wróciłam z urodzin męza o 24.00 do domu..Okropnie robolało mnie w okolicy lewego jajnikasad smiley az sie popłakałam,okropnie sie wystraszylam.. jak sie bol bedzie utrzymywal chyba pojde do gin bo nie pamietam takich akcji przy pierwszej ciazy sad smiley
Wam kobietki życze duzo zdrówka i trzymajcie za mnie prosze kciuki w poniedzialek , poniewaz wybieram sie powiedziec szefowi o ciązysmiling smiley
buziaki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-13 08:07 przez Jolka2174.

sylaba (offline)

13-12-2009 12:16:30

Warszawa
To mnie pocieszyłaś pauliee, ze ok 8 tyg minęły.. ja właśnie skończyłam 8 tygdzień i mam nadzieje, że już nie będę odczuwać nic..ja mam czasami, głównie wieczorem takie lekkie bóle jak na okres, ale chyba teraz już coraz mniej, a może mi się tylko wydaje...:/ lekarz powiedział, że jak nie mam plamień to żebym się nie martwiła, a że jak nic bym nie czuła to też niedobrze..
Dodatkowo martwię się tym przeziębieniem, katar mi się utrzymuje już tydzień.. Same zmartwienia :/

Jolka trzymam kciuki, ja już mam to za sobą, a nie było łatwo bo mam dwóch Prezesów. Na szczęście stwierdzili, że bardzo się cieszą i że gratulują, a mi kamień spał z serca ze już jestem po...

Ja jestem z Warszawy, wizytę miałam wczoraj a następną mam w 12 tygodniu czyli za miesiąc, chyba ze będzie się coś działo... Oby nie!!!
Miłej niedzielki Wam życzę...


[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

13-12-2009 13:02:45

kraków
Witam was dziewczynkismiling smiley
spokojnie sylaba...wszystko minie...zreszta jak sama piszesz, bole sa wieczorem i coraz mniejsze i tak bedzie dalejsmiling smiley ja tez mialam te bole wlasnie wieczorem i tlumaczylam to sobie tak, ze wlasnie wtedy dzidzius sie powiekszasmiling smiley no bo z dnia na dzien jest coraz wiekszy i potrzebuje wiecej miejsca..dlatego macica sie powieksza, zrywajac wiazadla ja podtrzymujace i my to odczuwamy tym strasznym bolem! czyli poniekad ten bol jest tez oznaka ze cos sie dzieje, ze dzidzius rosniesmiling smiley wiec badz dobrej myslismiling smiley za pare dni zauwazysz ze bole zniknely i nawet nie bedziesz wiedziala kiedysmiling smiley
a to przeziebienie to rzeczywiscie meczace;/ musisz jakies domowe sposoby stosowac, bo sa podobno najlepsze, najwazniejsze zebys nie miala goraczki:/ nie martw sie, wszystko bedzie dobrzesmiling smiley

ja dzisiaj obudzilam sie rano i cud!!!! zadnych mdloscismiling smiley mam taka cicha nadzieje ze juz sie skonczylysmiling smiley w piatek lece do polski i na sama mysl ze musialabym sobie odmowic wigilijnych smakolykow mnie martwi...no ale dzisiaj dzien zaczal sie bardzo milo, wiec licze ze bedzie juz tak codzienniesmiling smiley

Jolka nie martw sie za bardzo tym szefem...wiesz ze stres nie pomaga dzidzi...na pewno wykaze sie wyrozumialoscia, tak jak u sylabysmiling smiley ale bede trzymac kciukismiling smiley
ja stety niestety nie pracuje, wiec problem szefa mnie ominalsmiling smiley
pozdrawiam was serdecznie i zycze milego leniuchowania w niedzielesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jolka2174 (offline)

14-12-2009 19:07:59

Hej dziewczyny..
przeżyłam jakoś , ale oczywiście z komplikacjami :/.. poprosiłam kadrową po oddaniu jej zaświadczenia aby nie mówiła sama szefowi, ponieważ ja chce to zrobić osobiście.. mam nad soba team leader oraz dyrektora.. chciałam aby narazie wiedział tylko dyr bo wiadomo jak to z kobietami czyli team leader, zaraz całe biuro by wiedziało a na razie chciałam dyskrecji. niestety moja kadrowa napisałą Maila do team leader, a ta poszła sama do dyra i przy zwierzchnikach powiedziałą nowine, po pol godzinie wszyscy juz prawie wiedzieli /niecałe 50 osób na firme/.. czułam się skrepowana i niezręcznie..


Na pocieszenie kupiłam sobie pierwsze jeansy ciązowe dziś po pracy smiling smileyStrasznie wywala mi brzuch jak się czegos najem,że nie mieszcze sie w swoje gatki już.. a to dopiero 8 t... w sobotę zaczniemy 3 m-c smiling smiley

A jak tam u Was mdłosci sie utrzymują sylaba??

ps. ostatecznie szefostwo było ucieszone i zmartwione ,że teraz przed komp moge jedynie 4h być a nie 8 jak do tej porysmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.