Kwietniowe Maluchy 2017.

Wysłane przez Adzioszka 

Eremf (offline)

19-12-2017 15:22:48

Strumień
Dzięki KasiaKasia88, mam nadzieję, że w końcu się nauczy porządnego jedzenia

lenako (offline)

19-12-2017 18:00:11

Kęty
IT9w8: ale masz prezent od swojego Aniołka. Super☺ Gratuluję pierwszego słowa!

KasiaKasia88 (offline)

19-12-2017 19:02:33

Leśna Droga
Cytuj
IT9w8
Kochane moja Olivia dziś zaczęła mówić MAMA . Zaczęła tez raczkowac. Chodzi i mówi cały czas mama.jestem przeszczesliwa.
Ale masz piękny prezent na święta!!! Wspaniale
smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Adzioszka (offline)

22-12-2017 23:03:47

Buk
Witajcie kochane!

KasiaKasia mam nadzieję, że Tosia przestawila się i je już więcej i że wyniki są o niebo lepsze! Trzymamy z Polusia cały czas za Was kciuki!

IT9W8 moja za to powtarza Ada i tatasmiling smileytakże mama, pewnie usłyszę trochę później, ale na wszystko przyjdzie czaswinking smiley

Eremf na spokojnie na pewno Twoja dzidzia zacznie jesc wieksze kawalki. Każde dziecko ma inaczej. Jedne je kawałki i mimo braku zębów rozgryza wszystko do miazgi a inne wola papki. Przyjdzie i na to czas smiling smiley

Ja mimo swojej dłuższej nieobecności, jak tylko mogłam to czytałam co U was.
Święta już tuż tuż więc i pełno przygotowań.
Niestety Polka dzisiaj dostała pierwszego w życiu kataru i dopiero z 20 min temu zasnęła. Podałam jej aromactiv, maść z majerankiem pod nosem i Nasivin baby. Mam nadzieję, że to katarek na zęby bo widzę że coś dzieje się przy dolnych dwojkach.
Na szczęście mimo tego apetyt jej dopisuje.

Dziewczyny...
Czy któraś z Was miała coś takiego, że okres Was się po prostu zatrzymał? Ostatni miałam 9 listopada i do tej pory cisza... pierwsza moja myśl - jestem w ciąży! Ale zrobiłam już 3 testy i każdy był negatywny! Moja ginekolog przyjmuje dopiero po nowym roku więc jeszcze dobry tydzień muszę czekać... Zmartwilam się trochę, bo jeżeli zaczną mi się dziać takie cuda z miesiaczka to mogę mieć problemy z zajściem w natespna ciaze- planujemy z mężem 3 dziecko ale jeszcze nie teraz.
Czy któraś z Was spotkała się z takim objawem?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Alina89 (offline)

22-12-2017 23:47:28

Płaza
Adzioszka, ja jestem po pierwszej miesiaczce. Moja ginekolog na ostatniej wizycie mowila zebym sie nie niepokoila gdy nastapi jakas nierugularnosc w okresie bo to wynika z poziomu progesteronu. I nieregularne miesiaczki moga trwac kilka miesiecy zanim sie wszystko 'unormuje'.

Nektarynka (offline)

23-12-2017 16:55:45

Janów Podlaski
Adzioszka, ja tak mialam po cesarce 3,5 roku temu. Dostałam okres 3 miesiące po cc a potem dwa miesiace cisza, okres i 3 miesiące cisza... lekarz twierdzi, ze to wlaśnie przez niski poziom progesteronu


[link widoczny po zalogowaniu]

Adzioszka (offline)

24-12-2017 13:34:31

Buk
Dziewczyny i Wasze rodziny!

Gdy nadejdą Święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, a Nowy Rok przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia.

Ada z mężem, Polą i Jasiem smiling smiley ♡♡


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-24 13:35 przez Adzioszka.

IT9w8 (offline)

27-12-2017 19:00:12

Słupca
Adzioszka mi się właśnie zatrzymał okres.od października dostałam dopiero teraz w grudniu.co za str był. Tez myślałam że jestem już w ciąży. Masakra jakas ale w końcu dostałam na święta. Fajny prezent okres! Mała Juz kolejne słowa mówi. Nie i baba.


Adzioszka (offline)

28-12-2017 13:16:07

Buk
Święta, święta i po świętach! A wraz z oczekiwaniem na nowy rok przyszedł okres... także jak widać również jeszcze gospodarka hormonalną się do końca nieuregulowala... ale trochę strachu sobie napedzilam...
Co tam u Was? Co u dzieciaczkow? Zadowolone z prezentów?? smiling smiley

KasiaKasia jak Tosia?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

IT9w8 (offline)

29-12-2017 20:17:28

Słupca
Witajcie.My wyjeżdżamy jutro z naszymy dzieciaczkami na sylwestra w góry. Czeka nas znowu daleka podróż ale małe juz się przyzwyczaja. Byliśmy 2razy nad morzem a teraz góry. Wiec dziewczyny życzymy wam Szczęśliwego Nowego Roku by nasze dzieciaczki były zdrowe i radosne.By nowy rok był dla nas wszystkich piękny i pełen miłych niespodzianek. Buziaki.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.