Poznań i okolice smiling smiley

Wysłane przez Francesca 

Anuszka2106 (offline)

26-05-2010 13:33:09

witam :joliecouette:
ja co prawda nie z Poznania ani bliskich okolic ale wielkopolska- okolice Konina grinning smiley jeśli mnie przygarniecie chętnie popiszę z wami smiling smiley jestem świeżo upieczoną mamusią półtora miesięcznego synka chłopiec w łóżeczku
pozdrawiam

olgeee (offline)

27-05-2010 06:51:54

Silkeborg/Poznań
Anuszka witamy i przygarniamysmiling smiley
JAk patrzeę teraz na moją Amelke to nie moge uwierzyć,że tez była taka malutkasmiling smiley
Teraz niezły z niej rojberek.
Jak się czujesz w roli mamy i może napisz cos o porodzie.

Miłego dnia dziewuszki! Ja zmykam do pracy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

renatka (offline)

05-07-2010 08:28:46

S-dz
Podnoszę smiling smiley Zagląda tu ktoś jeszcze? Ja jestem ze Swarzędza,mam synka-prawie 3 letniego Bartka smiling smiley

Maya (offline)

05-07-2010 10:17:03

Witaj Renattradość;];]
I i inne dziewczynkiradość
Ja z Poznania ( Piątkowo)
i przy nadziei;];];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 11:01 przez Maya.

czarnulka (offline)

09-08-2010 11:52:26

Poznan
cześć dziewczyny smiling smiley ja też jestem z Poznania, widzę ze wszystkie już macie jakieś doświadczenie więc chętnie poczytam sobie wasze posty może czegoś się nauczę ;p ja bede miała dzidzie dopiero w styczniu 2011 (moje pierwsze dziecko) i już nie mogę się doczekać smiling smiley
cześć olgeee hehe wszędzie można spotkać znajomych ;p


Anoola83 (offline)

20-09-2010 10:03:59

Poznań
Witajcie smiling smiley
To i ja dolacze..
Troszeczke tu pusto
Jestem z Poznania (Naramowice) mam 2 miesieczna corcie, rodzilam na Polnej i nie narzekam bo opieka byla naprawde dobra, o bolach porodowych juz zapomnialam...wystarczy spojrzec na usmiech coreczki i to wszystko wynagradza winking smiley
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

czarnulka (offline)

21-09-2010 17:44:09

Poznan
Witaj Anoola83 no właśnie troche tu pustawo ;/ nikt tu już nie zagląda. Rodziłaś na Polnej??? Fajnie najważniejsze że jesteś zadowolona bo różne opinie słyszałam. Ja jeszcze nie wiem gdzie chce rodzić ;/ myślałam o Raszei, ale w sumie to nie wiem. Wydaje mi się że każdy szpital ma swoje plusy i minusy tylko najważniejsze żeby trafić na dobrych lekarzy. A Polna to był Twój wybór czy przypadek??? Pozdrawiam

Francesca (offline)

21-09-2010 19:43:16

Poznań
Zimno się zrobiło to i ruch na forum większy. Mam nadzieję, że się Was zbierze jeszcze trochę i watek poznański ożyje, po to go zakładałam dawno dawno temu żartowniś

Anoola83 - też jestem z Naramowic smiling smiley

pozdrawiam wszystkie mamy


[link widoczny po zalogowaniu]

Anoola83 (offline)

28-09-2010 13:58:11

Poznań
Czarnulka to byl moj wybor poniewaz moj lekarz prowadzacy tam pracuje ale i tak on nie odbieral mi porodu, nie mial akurat dyzuru...chcialam go oplacic ale jak podal cene to podziekowalam. Tydzien przed porodem wyladowalam na oddziale gin-polozniczym z bolaca nerka i opieka byla rewelacja...to mnie jeszcze bardziej upewnilo, ze chce tam rodzic smiling smiley
Alej jak wiadomo rozni ludzie tam pracuja i to zalezy na kogo sie trafi..
Francesca, a gdzie dokladnie?? moze kiedys na spacerek sie razem wybierzemy...bo jak narazie caly czas chodze sama..smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lena84 (offline)

01-10-2010 21:20:45

Poznań ( Okolice )
Witam
To i Ja do Was dołączeLOL Coprawda jestem z okolic Poznania, mieszkam koło Skoków, ale przez 4 lata pracowałąm w Poznaniu, a ostanimi czasy na ul.polnej w "Pati i Maks".
Jestem szczęśliwą mamą pół rocznego synka Gracjanka, bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia beż Niegożartowniś
Ja rodziłam na św. Rodziny---i bardzo polecam ten szpital, opieka przed, w czasie i po porodzie superthumbs up Jeśli będę miała rodzić po raz drugi to tylko tam.
Mam nadzieję,że ten wątek wkońcu ruszy pełną parąLOL


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.