Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

Justysia84 (offline)

22-08-2012 15:44:09

A moja nie chce się z nocnikiem przeprosić i jużtongue sticking out smiley Czaaasem zawoła, ale to tak raz na kilka tygodnitongue sticking out smiley Nie i już:/
Haniu mamy bujaczek z chicco ale młody w nim krótko wytrzymuje przeważnie... czasem jak jest ok, to potrafi dłużej, ale tak to 15-20 minut. Już teraz to i tak lepiej, najgorszy był 2 miesiąc.... ale nocami odstawia szopki niezłe...
Zabawek tych z serduszkiem ani nic takiego mu nie kupiłam, bo nie sądzę żeby działały. On jest za cwany. Na Madzię działała moja noszona bluzka położona obok. Na małego podziałała raz, później już wiedział że to ściemawinking smiley
Co do płci to mała ma z górkismiling smiley U małego widzi siusiaka, ze mną czasem się kąpie więc wie, ze mamy to samo i nie pytasmiling smiley A do tego ogląda krecika, a tam uświadamiają aż za bardzotongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

23-08-2012 14:41:53

Kraków
Cześć!

paulasmile synuś uroczy!
Wogóle wszystkie dzieciaczki są takie kochane..!

haniaagata podziwiam cię za te przetwory... Mnie to się nie chce :/ ja to chyba za wygodna jestem winking smiley Może kiedyś tongue sticking out smiley

A my nocnikujemy pełną parą! Jestem taka zadowolona grinning smiley Filip zawoła jak jesteśmy w domu i nie ma z tym problemu. Wczoraj nawet biegał bez majtusiów i sam usiadł na nocnik i zrobił. O! A my w szoku byliśmy i jeszcze wziął nocnik i szedł do kibelka żeby wylać siki (bo zawsze tak robi-pozwalam mu spuszczać wodę i ma radochę winking smiley )
Pampersy mamy tylko do spania ale ostatnio są suche, bo młody robi si przed spaniem nawet mu nie muszę przypominać, sam od siebie. Może dwa razy go wysadzałam ale później tłumaczyłam i chyba załapał o co chodzi smiling smiley
Jeszcze mamy problem z sikaniem na polu ale to chyba kwestia czasu winking smiley

Ja czuję się dobrze. Mały w brzuchu buszuje. Wierci się niesamowicie smiling smiley Raz na czas cierpię na bezsenność w nocy ale jakoś daje radę winking smiley

Ogólnie mamy piękną pogodę, więc korzystamy smiling smiley

Dziękuje za komplementy smiling smiley


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

Vilemko (offline)

24-08-2012 15:03:38

Sosnowiec
witam
Katka no faktycznie to są te zalecane a nie obowiązkowe szczepienia i dlatego nas nie wezwali smiling smiley hihi ale to się szybko zapomina, ja też nie szczepiłam na rota i pneumo z tych samych powodów co TY a i też z tego samego powodu 6 w 1 obowiazkowe mniej wkłuć, teraz za chwile już będe znowu musiała Marcelka zaszczepić ale to leci, za tydzień już będzie miał miesiąc Pan przylepiec obrzartuś w przeciwieństwie do brata je dużo i się zaookrągla pięknie
my już na dobre wyrzuciliśmy pieluchy u Matiego, pięknie woła nawet na dworze jak jest, jeszcze zakładam na noc ale jak się skończy paczka to już nie będę mu ubierać zresztą i tak pielucha jest sucha jak wstaje więc wystarczy jak podłoże podkłady pod prześcieradło, co do mówienia to zrobił ogromny skok jak już nieraz pisałam, gada pięknie i z sensem ale wiem, że nie ma reguły i różnie dzieci zaczynają mówić, nawet te do których się często mówi, nie zawsze zaczynają szybciej, generalnie ponoć nie trzeba się martwić do 3 lat potem można zacząć smiling smiley ale to wiem ze słyszenia więc też nie daję 100% wiary
Haniu ale narobiłaś tych słoików, mnie to by się nie chciało bo w sumie teraz wszystko jest w zasięgu ręki zazdroszczę tylko jagód bo obiecywała sobie, że zrobie dla dzieci jagódki i maliny na zimę ale jakoś nie wyszło jednak chyba jeszcze zdążę
ja dziś ciut odciążona bo Mati u teściów więc tylko Precelek został a on jak śpi i nie marudzi to jest całkiem słodkim bobaskiem i jak nie ma jego brata, który go ciągle łaskocze po stópkach albo trzyma za rączkę albo krzyczy o własnie sięobudził papa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

27-08-2012 08:54:36

Kraków
Cześć dziewczyny!

Jak samopoczucie? Czy u Was też taka beznadziejna deszczowa pogoda :/ ? U nas w Krakowie niestety tak sad smiley
Ale jakoś próbujemy sobie dobrze zorganizować czas smiling smiley

Piszę żeby się pochwalić, że pampers tylko do spania nocnego grinning smiley Bo drzemka południowa jest sucha smiling smiley
A od piątku jesteśmy też bez smoczka... Filip gdzieś położył i nie mamy pojęcia gdzie jest... przeszukaliśmy cały dom, nawet kosz na śmieci i nie ma... Nie mam pojęcia gdzie on go wcisnął i przez sobotę i pół niedzieli był mały płacz i rozpacz ale teraz już wszystko dobrze. Dużo mu tłumaczyliśmy i jest już ok grinning smiley grinning smiley Jestem niesamowicie zadowolona smiling smiley A i zdarza mu się obudzić w nocy i wysikać do nocnika smiling smiley

Mamy już wszystko dla nowego dzidziusia. Wczoraj kupiliśmy w Ikea wanienkę i łóżeczko smiling smiley Miało być turystyczne ale w sumie rozmyśliliśmy się i kupiliśmy drewniane-może i lepsze :p


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

01-09-2012 23:06:24

Hello smiling smiley

Wpadłam tylko powiedziec, ze zyjemy smiling smiley
Od tygodnia jestem z Laura u mamy w Italii. Niestety jechalysmy autobusem od piatku 8rano do soboty godz 13... Ogolnie dobrze zniosla podroz tylko ostatnie 4 godziny sie bardzo meczyla. Ja bylam padnieta, bo musialam niezle ja zabawiac (patrzenie co sie dzieje za szyba w ogole ja nie interesowalo)

Kacper nadal powazny, zbuntowany i niedostepny. Ogladalam dzis filmiki jak mial roczek... Taki slodziak ciagle tylko sie smial sad smiley A teraz... nawet przytulac sie rzadko pozwala. Byl taki szczesliwy dopoki nie urodzila sie Laura. Lubi ja ogolnie i bawia sie razem tylko On stal sie bardzo zamknietym dzieckiem, nieufnym... A przeciez to Laura powinna czuc sie odrzucona, bo tak sie staralismy, zeby on sie nie czul.

Nadal nie chce mowic, ciagle jest obrazony i uzaleznil sie od laptopa i gier mini mini.


Co do Laury to przedwczoraj postawila pierwsze kroczki smiling smiley Rozwija sie zupelnie inaczej niz Kacper. Mnie bola plecy od prowadzania jej i noszenia na rekach. mowi mama tata baba am mam i czesto mowi "Kaaaa" tak jakby straszyla, ale za cholere nie wiem o co chodzismiling smiley

Teraz (pomijajac majowy pobyt w szpitalu) to drugi raz kiedy sie do siebie zblizylysmy, bo mozemy pobyc same. Zawsze byl Kacper, nawet jak gdzies szlam i matka F brala jedno dziecko to brala ja a ja Kacpra. A w szpitalu i tu jestesmy tylko my. Zaczelam ja akceptowac nawet sie nia cieszyc...
Obiecalam sobie, ze jesli do roczku nic sie nie zmieni to ide do psychologa, bo bylam prawie pewna, ze to depresja poporodowa, ale juz jest duzo lepiej. Zaczelam ja kochac, ale nie tak jak wczesniej, tylko dlatego, ze to moje dziecko, tylko tak po prostu Kochac smiling smiley

Rozpisalam sie, ale zmykam bo mala sie kreci smiling smiley




haniaagata (offline)

02-09-2012 22:49:00

Hej dziewczyny !!!
A ja założyłam nowy wątek na forum przyszłych mamusi, co prawda z testem czekam do jutra ale to 40 dzień bez okresu więc mój organizm musiałby mi sprawic ogromny zawód, psikus . Więc wychodzi na 3 maj 2013 . Bez 24 dni 3 lata różnicy smiling smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Vilemko (offline)

03-09-2012 11:31:48

Sosnowiec
Haniu co za wieści to trzymam kciuki za Was daj znać jak już się sprawa wyjaśni smiling smiley
Katka Paulasmile co u Was u nas ciężko czasami ale ogarniamy, Marcel waży 3800 więc ładne przybrał przez ten miesiąc je bardzo ładnie i sporo, i chyba miewa kolki bo staje się marudny wieczorami i rano i ogólnie mała maruda i najchętniej by się wciąż nosił i chociaż go odkładamy to i tak mi plecy i ręce wysiadają bo się tak drze, że nie sposób go nie wziać na reće ale ogólnie jest fajny już się zaczął interesować światem dookoła niego więc czas kiedy leży i nie marudzi też się wydłuża ale za to bardzo wrażliwy na mokre pieluszki hałas i wszelakie wstrząsy, śmiejemy się, że powinni się na odwrót urodzić bo Mati co żywe srebro robi dużo zamieszania i dużo hałasu i jak on był taki maleńki to jemu nie przeszkadzał hałas smiling smiley no i stał się jeszcze bardziej maminy, wszystko z mamą sikać z mamą chociaż dom pełen ludzi do dźwigania, nawet soczek mama najlepiej, żeby podała usypiać się z mamą dziś w środku nocy obudziła mnie taka rozmowa "mama śpi ja się z tobą położe " mów mąż mój a Mati " nie możesz tu być, ja chce z moja mamą spać " hihihi no może mu to mine
oki uciekam już nie marudzę napiszcie co u Was
Justysia a u Ciebie ?
WSWP ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

03-09-2012 12:48:53

Mamy dwie kreseczki hot smiley

Płaczę z szczęścia ciąża


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Vilemko (offline)

03-09-2012 13:48:45

Sosnowiec
Haniu ogromne gratulacje bardzo, bardzo sie cieszę to dbaj o siebie terez i nie szalej czuje, że to dziewczynka hihihi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulasmile (offline)

03-09-2012 14:43:47

Sieradz
Haniaagata no co za wieścismiling smiley jeju bardzo bardzo Ci gratuluje Kochana!!!smiling smiley Dbaj o Wassmiling smiley i pisz na bieżąco co tam u Was słychaćsmiling smiley

U nas oksmiling smileyJakoś daje radesmiling smiley czasem też bywa różnie ale ogólnie nie jest źle. Oliwier grzeczny jeszcze nie słyszalam jak płaczesmiling smiley tfu tfusmiling smiley ogólnie coraz wiecej je więc jest dobrzesmiling smiley Marcel czasem zazdrosny ale na brata nie zwraca za dużo uwagi pewnie dlatego że mało go słyszysmiling smiley bo Oliś tylko stęka sobie jak narazie hehesmiling smiley A dziś byłam z Marcelem u lekarza bo w nocy i rano miał gorączke i co się okazało... angina.... załamka.. niewiem skąd mu się to przypalętało... tak się boje żeby mały nie załapał...

A co tam u reszty dziewczyn?? odezwijcie sięsmiling smiley I ciekawe co tam u adrianki..... jej dawno niebyło....

pozdrawiamysmiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]



TABELKA WRZEŚNIÓWECZEK 2012
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.