Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

monikadzido1986 (offline)

28-03-2010 09:26:43

Witam mamusie wszystkie pięknie wyglądacie!


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

28-03-2010 09:40:17

Natalia dobrze że już jesteś w domku. Mam nadzieję że będziesz się czuła coraz lepiej, bo szyjka może przestanie się skracać i jeszcze poużywasz słonecznych dnismiling smiley
Co do tego opalania, to ja tam długo nie siedziałam na tym słonku, ale trochę też trzeba żeby dzieciątko miało dużo wit. Dsmiling smiley A z plamami nie będę raczej miała problemu, bo przy tabletkach antykoncepcyjnych jest tak samo a ja zawsze się normalnie na słonku wylegiwałam i było okgrinning smiley A poza tym na twarz stosuję kremik Perfecta Mama z daxa zapobiegający powstawaniu plam w ciąży.
Co do fotelików, to mąż ostatnio znalazł na jakiejś stronie promocję i tam maxi cosi city jest za niewiele ponad 300 zł, bo czytałam że lepiej nie kupować używanych, bo mogą już nie być takie bezpieczne, bo tworzywo z którego są wykonane utlenia się i słabnie.
haniaagata wyglądasz naprawdę fajnie i nie dołuj się już nigdy więcejsmiling smiley
A moja mała wczoraj od 3 nad ranem buszowała i nie pozwoliła mi spać a ja musiałam iść do szkoły... Cały dzień myślałam że zasnę... Na szczęście dziś jest lepiejsmiling smiley Ale dzidzia się dużo ogólnie ostatnio rusza a moje samopoczucie niezminnie dobre więc bardzo się cieszęgrinning smiley
Pozdrawiam Brzuszki i miłej niedzielki! A ja do szkoły zaraz spadam....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

28-03-2010 09:56:21

Szczecin
Hej Kobietki! U nas już lepiejsmiling smiley I jak na razie nie pada, więc może wybiorę sie na krótki spacer. Jutro mam wizytę u lekarza i dowiem się co i jak z rozwarciem( ale myśle, że będzie dobrze) Też uzywałam tego kremu na przebarwienia daxa, ale jakoś mi nie służył na cerę, więc stoi na półce w łazience.
Miłej niedzieli dla wszystkich brzuszkówciąża






sweetmeg (offline)

28-03-2010 11:46:33

Kraków
Cześć Wam!
Dziś od rana mały tak fika, że mam góry i doliny winking smiley Fantastyczne uczucie jak wypina "jakąś część ciała" grinning smiley Dzisiaj od rana mój mąż rozmawiał z synkiem tongue sticking out smiley
natalia1645 dobrze, że już wróciłaś i wszystko w miarę dobrzesmiling smiley
eliziatko nie zanudzasz nas swoimi problemami....! Po to jest to forum, żeby się wygadaćsmiling smiley Jestem dobrej myśli, na pewno wszystko się ułoży. A teraz z mężem będziecie się czuli jak po ślubie smiling smiley
Wczoraj u nas pogoda była znośna słonko świeciło chociaż wiał zimny wiatr... ale na spacerku byliśmy z mężem smiling smiley Dziś jest beznadziejnie... pochmurno i trochę chłodno... patrzyć jak zaraz będzie coś padać sad smiley
Lista zakupów wciąż rośnie he he he Teraz zaczynamy się rozglądać za fotelikiem smiling smiley Jest jeszcze tyle rzeczy do kupienia... haniaagata ja chyba znowu zacznę grać w totka winking smiley Mój mąż ostatnio zaczął coś obstawiać w STS ... jak na razie bez skutku ale jestem dobrej myśli winking smiley Śmieje się, bo jak przychodzi z kuponem to mówi, że to pewniaki, a potem mu jeden mecz nie wejdzie i klapa grinning smiley
GOYA jeśli chodzi o kasę z ubezpieczenia to obydwoje z mężem ją dostaniecie smiling smiley

Miłej niedzieli!

Pozdrawiam(y)!


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

manolka (offline)

28-03-2010 13:02:27

witajcie dziewczyny!
widze, ze wy juz powoli kompletujecie wyprawke dla maluszkowsmiling smiley ja mam kilka ubranek i pieluchy, troche przystopowalam jak poszlam do szpitala... ale juz po swietach zabieramy sie za malowanie i ozdabianie scian w pokoju dziecka. juz sie nie moge doczekac smiling smiley na razie caly czas mamy inne pomysly na to co chcielibysmy zeby tam bylo ( w sensie na scianach, bo moj tato ma malowac rozne postaci z bajek itp - zobaczymy co nam z tego wyjdzie). moj maz wczoraj kupil 2 lampki wiszace, jedna w ksztalcie kwiatuszka a druga ksiezyca. takze po swietach bierzemy sie ostro do pracy, trzeba bedzie kupic mebelki i lozeczko, wiec juz bedzie widac ze pojawi sie dzidziussmiling smiley
fajnie macie, ze mozecie cieszyc sie pogoda, wychodzic na spacery ( choc popsula sie pogoda ale bedzie coraz cieplej ), ja oczywiscie nie moge wysiedziec w domu i czasami wyjde, ale pozniej musze to odlezec niestetysmiling smiley juz mnie plecy zaczynaja bolec jak troche posiedze, juz mnie uciska pod piersiami takze teraz bedzie juz chyba coraz gorzej, ale da sie przezycsmiling smiley najwazniejsze ze maluszek daje o sobie znac i to czesto. ja jeszcze robie sobie zastrzyki w brzuch i po kazdym takim zastrzyku czekam az sie poruszy, bo gdzies tam jest obawa czy czasami malej jakas krzywda sie nie stalasmiling smiley wydaje mi sie ze ta igla nie ma prawa siegnac do dziecka, no ale same rozumiecie, gdzies tam zawsze glupie mysli chodza po glowie:smiling smiley
fajnie, ze wszystkie w miare sie czujecie, zadna nie lezy w szpitalu. no coz, teraz to kazdej bedzie cos dolegalo, takze chyba musimy sie do tego przyzwyczaicsmiling smiley
aaaaa, ja tez nie lubie jak moj maz wychodzi z kolegami na piwo; jak tylko slysze karetke to mysle ze mu se cos stalosmiling smiley, przychodzi pochmielony i wtedy chce sie przytulac a ja 'po pijaku' nie lubie sie przytulacsmiling smiley i strasznie chrapiesmiling smiley ogolnie ostatnio strasznie chrapie a ja mam problemy z zasnieciem, bo po calym dniu lezenia, wieczorem to juz nie wiem jak sie ulozyc, mam problemy z zaparciami to mnie tylek boli (choc osttanio zaczelam pic activie i chyba pomaga. to znaczy cos pomaga tylko nie wiem co bo kilka rzeczy stosowalam na raz, a to woda na czczo, a to woda z miodem i ccytryna , a to len mielony-ochyda, bleeetongue sticking out smiley )...... i stracilam wateksmiling smiley
tak to u mnie wyglada.... hehhe
trzymajcie sie cieplutko


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

28-03-2010 15:05:25

hej mamusiesmiling smiley
jak tam brzuszki?? troche sie wam pozale, eh chyba za szybko mnie wypuscili z tego szpitala, noc byla straszna, skurcze bole brzucha, cos czuje ze moj maluszek chce wychodzicsad smiley niewiem czemu mam takie uczucie ze juz dlugo w brzuszku nie wytrzyma, tak jak by mnie mialo rozsadzic za momentsad smiley do tego czuje sie jak w innym swiecie po tych lekach, jak na haju hehe chociaz wyszlam na chwile na swieze powietrze to jest mi ciut lepiej. Mam nadzieje ze uda mi sie tego maluszkach jeszcze choc troche w tym brzuszku ponosic, teraz wiem ze kazdy dzien wiecej, to szansa na to zeby maluszek byl wiekszy i silniejszy. Zrobie wszystko zeby tylko bylo dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

28-03-2010 16:04:10

Hej dziewczyny!!! No ja też dziś gorzej, wczoraj świetnie upiekłam sernik i chyba przesadziłam z jego ilością i dziś no wiecie już od rana. Na dodatek po całej akcji uparłam się i poszłam z mężem do kościoła z palemkami, ale było tyle ludzi i tak duszno że prawie zemdlałam i musieliśmy wyjśc w połowie. Ale palmy poświęciłam spinning smiley sticking its tongue out. Jak wróciłam położyłam się spowrotem do łóżka i zasnełam po tej drzemce lepiej.
natalia1645 przykro mi że tak ci się dzieje jesteśmy cały czas myślami z tobą i jak coś to dzwoń do swojego gina napewno niebędzie ci miał za złe i pomoże jak będzie trzeba wrócic do szpitala to i lepiej bo będziesz pod opieką, sama leżałam to wiem jak się czułam bezbieczniej.
sweetmeg ja to ogólnie nie jestem za hazardem a lotka też uważam za niego ale w tej okoliczności no chyba będzie trzeba zacząc te wydatki to makabra a ja będe mogła tylko liczyc na becikowe u nas 1,000 zł a stwierdziliśmy że te pieniądze przeznaczamy na chrzciny. Mąż nie jest ubezpieczony dodatkowo i ja też nie i nasz błąd a jak już zaszłam w ciąże to w firmie już mnie nie chcieli bo stwierdzili że to bezsens więc w przyszłości napewno zainwestuje. Pozdrawiam(y) miłej niedzieli ciąża.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

katka (offline)

28-03-2010 17:58:44

Justysia, haniaagata i natalia witajcie z powrotemsmiling smiley Sporo wpisow mialam do nadrobienia. Powodzenia dziewczyny z dogadaniem sie z tesciami, z wracajacym mezem itp. Faktycznie lista z zakupami jest dosc obszerna, na szczescie mi sie ona sukcesywnie zmniejsza, co jakis wypad do sklepu to cos sie znow dokupuje i powoli wszystko zbiera. Za to moja mama wczoraj wymyslila, ze lozeczka i wozka absolutnie nie kupowac przed porodem. No dziwne przesady, bo sporo z Was juz je przeciez ma, a ja chcialam kupic w polowie maja, chociaz wozek, by miec fotelik samochodowy na wyjscie ze szpitala, a ze zamawiam i wozek i lozeczko przez allegro to nie moge czekac do konca, bo ona ze sie podjedzie do sklepu i przywiezie, ale ja chce z allegro, a nim to przyjdzie... W koncu zdecydowalam sie na ten wozek: [link widoczny po zalogowaniu] My bardzo malo podrozujemy samochodem, bo wszystko mamy na miejscu, a do tesciow jezdze raz na miesiac, wiec taki fotelik w zestawie wystarczy, a jak bedzie wiekszy to sie kupi jakis naprawde porzadny, bo dluzej bedzie sluzyl. Za to tez slyszalam, ze lepiej kupic nowy fotelik niz uzywany i niz po starszym rodzenstwie, bo nigdy niewiadomo z uzywanym czy nie stracil juz swoich wartosci uzytkowych, a kupiony uzywany czy czasem nie uczestnil juz w jakims wypadku przez co moze byc uszkodzony czy mniej skuteczny...
Ja z mezem tez na zadna kase z dodatkowego ubezpieczenia nie mozemy liczyc, tylko becikowe:/
Haniaagata super widoki i fajnie wygladasz, witaj w klubie z tym wzrostem, mamy tyle samosmiling smiley
Natalia 3maj sie dzielnie z malym, dobrze ze dostal ten zastrzyk na szybszy rozwoj pluc, ale badz dobrej mysli, juz tylko 2 miesiace do bezpiecznych tygodni, donoszonej ciazy, a kazda kolejna doba jest bezcenna, wiec 3mam kciuki, zeby sie Wam polepszylo.
Bylam dzis na mszy chrzcielnej obejrzec co maja dzieciatka ubrane i czy w becikach je przynosza, bo slyszalam, ze juz tak nie nosza, no i na 7. dzieci tylko
dwoje bylo w becikach. Ja juz tydzien temu kupilam ubranko na Chrzciny, bo sie nie moglam powstrzymacwinking smiley Moj maly tez wczoraj byl spokojniutki, tylko takie pojedyncze sygnaly dawal, a rozbrykal sie dopiero o 21. Za to dzis caly dzien nozki wypychawinking smiley
Juz sie nie moge doczekac jutrzejszych zajec w szkole rodzenia, bo bedzie o pologu i pielegnacji niemowlakasmiling smiley Ja z dolegliwosci ciazowych to mam jedynie powrot (jak przy poczatkach ciazy) zwiekszonej czestotliwosci chodzenia siku, a poza tym to super, oby tak zostalo jak najdluzej. Na usg ide za 1,5 tyg. i tez juz sie nie moge doczekac zobaczyc maluszka, dowiedziec sie ile wazy i jak jest ulozony, choc przy tych wariacjach to niekoniecznie to juz bedzie jego ostateczne ustawienie.
Ide na spacer. Wszystkim zycze duzo zdrowka!


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

28-03-2010 18:47:27

lódz
czesc dziewczynki przesylam Wam super smiesznego linkasmiling smiley jest niesamowitysmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

28-03-2010 20:13:17

hej! dzieki dziewczynki za wsparcie! Dopiero dzisiaj sie z mezem pogodzilam, bo wczoraj caly dzien spał (a ja i tak mialam focha). Nad anem złapał mnie straszny skurcz w łydce, az cala zesztywnialam i sie wydarłam az maz wstał na rowne nogi i mi rozmasował,a zaraz polecial do apteki po magnez (moze cos pomoze na twardnienia tez). a swoja droga jaki magnez bierzecie? ja nie wiedzialam jaki kupic i kupil mi musujący(nie wiem czy kazdy jest bezpieczny?). A dzisiaj w ramach przeprosin ma mi zrobic dluuugi masaz obu łydeksmiling smiley bo caly czas sa spiete. Julka tez byla obrazona na tate, bo tak to kopała a jak on tylko podszedl to przestawała, nawet jak jej piosenke zaspiewal to miala to w nosietongue sticking out smiley
Kurcze poza tym mecza mnie teraz te kłucia w pochwie:/ nie wiem co to jestsad smiley czuje jakby mi mała tam napierała i jakby mi sie wszystko rozszerzało:/ ( Boze prosze, zeby to nie skracajaca sie szyjka...) wizyta w srode...,-oby dotrzymac.
natalia- a tobie nie kazali brac w domu zadnych lekow? wiekszosci kobietom daja "fenoterol"-podobno najlepszy na skurcze. Jak cie znowu dzisiaj zlapia skurcze to moze lepiej pojedz do szpitala. Ale przykro ze zaczynaja sie klopoty:/ Ja tez dzisiaj czuje jakby moja mała chciala juz wyjsc... musimy zacisnac nogi!!tongue sticking out smiley
manolka- ja sie tu ostatnio pochwalilam ze pomaga mi activia i od tego momentu chyba przestała... Ale babcia mi powiedziala zebym codziennie jadla chociaz 1 kiwi,-wczoraj i dzisiaj zjadlam po 2 i wlasnie przed chwila mi "ulżyło"...

A co do fotelika,-mysle ze jak był uzywany przez 1 dziecko nie dluzej niz rok to nic mu nie powinno"dolegac",-a w sklepie tez niewiadomo ile stoja w magazynie i czy sie nie sa jakies ulotnione. lepszy i drozszy napewno kupie pozniej jak bedzie dluzej przydatny,-bo ten pierwszy to ani sie obejrze a juz bedzie za maly:/


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.