Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

haniaagata (offline)

17-08-2010 11:20:16

Hej!!! My po wizycie u pediatry. Pojechaliśmy w sprawie tych kupek ale wcześniej przepisałam go do innego lekarza i trafiłam. Nowa p.dr zaraz kazała nam zrobic badania i niestety mał pobierana krew z pietki ja wyszłam z zabiegowego. Mąż trzymał małego bo ja prawie zemdlałam na widok przygotowanych igieł. Płakał strasznie pod koniec weszłam i ja go tuliłam uspokoił się natychmiast. Jednak matka to matka. No i mamy odstawic witamine K i D3 narazie. Witam.K już na stałe. Mały miał krew pobierana na morfologie, żelazo,aspalt i alat. Wykryła tez u niego szmery na sercu. Jest mi ciężko, a jutro jeszcze jedziemy na bioderka mam nadzieje ze tam wszystko będzie ok. Karmic mam dalej tylko piersią i niepodawac nic dodatkowo zakaz. I tak tego nierobiłam no ale teraz mam argument dla "doradzających". Mały waży już 6500g przez trzy tyg. przybrał tylko 100g ale P.dr. według siatki centylowej stwierdziła że idealnie przybiera. Powiedziała nam że tyle ile dziecko ma miesięcy po urodzeniu tyle powinno przybrac a niemniej niż ok. 700g miesięcznie. Nasz ma 2,5 miesiaca i do wagi urodzeniowej przybrał 2,4 kg czyli 6500g (liczy się do wagi urodzeniowej a nie do najmiejszej która spadła).

Ola WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUZO ZDRÓWKA,MIŁOSCI, POCIECHY Z MARTYNKI, ŻYCZĄ MAMA HANIA I MIKOŁAJ, BUZIAKI URODZINOWE DLA E-CIOCI smiling smiley
Justysia szok!
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

sweetmeg (offline)

17-08-2010 13:53:54

Kraków
Hej!
Dzieciaczki super!
ola1982 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo zdrówka, szczęścia, miłości i samych słonecznych dni! 1oo lat kochana! dziecko z balonikiem
Co się stało, że jesteś smutna? Czyżby twój mąż...?
Dobrze, że są dzieci one poprawiają humor kiedy nam smutno i źlesmiling smiley
Marrina czasem trzeba się tatusiowi podlizać tongue sticking out smiley ale Kacper ma fajnego bodziaka smiling smiley
Justysia84 Madzia uroczasmiling smiley Co do ząbków... SZOK! wielkie oczy
haniaagata dużo zdrówka dla Mikołajka! i nie daj się teściowej! a... i życzę dużo cierpliwości do męża... oni czasem fisiują!
diogneska daj znać jak po przymiarce suknismiling smiley A kiedy ma być ten Wasz wielki dzień? Mam nadzieję, że jak będziecie już po słowie, to wkleisz fotkę jak wyglądaliście smiling smiley Ja uwielbiam zdjęcia ślubne i filmy-a najbardziej początek filmu ślubnego winking smiley Ostatnio oglądałam wesele przyjaciółki-niestety nie mogliśmy na nim być-poryczałam się....
Dzięki za info odnośnie dopajania dzieciaczków. Ja daję Filipkowi wodę z glukozą, a wczoraj kupiłam herbatkę z domowego ogródka-koper, bo miałam próbeczkę i bardzo mu posmakowało więc zobaczymy. Ale oczywiście też tylko daję jak są upały smiling smiley
Mam jeszcze pytanie karmicie raz z jednej piersi raz z drugiej czy z dwóch? Bo do tej pory karmiłam Fifi raz z jednej raz z drugiej ale od wczoraj jak go odstawiłam od jednej to strasznie płakał i jak dałam mu drugą to jadł jakby tydzień nie jadł...winking smiley Patrzyłam czy mam pokarm ale był... ech... nasz mały głodomorek smiling smiley

A to nasze szczęście:




Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-17 15:17 przez sweetmeg.

haniaagata (offline)

17-08-2010 17:59:36

Justysia Madzia super, my czekamy na taki leżaczek jak masz. Miko miał dostac na chrzciny od chrzesnego i jeszcze na niego czekamy. Kiedyś juz na nim lezał i bardzo mu sie spodobały te wibracje.
sweetmeg Fifi super, ale ma fajnego irokeza.
Buziaki


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Vilemko (offline)

17-08-2010 18:11:48

Sosnowiec
hej
marrina ale fajne body smiling smiley rewelacja, ale nasze maluchu już nie są tak do siebie podobne
ola wszystkiego najlepszego dużo uśmiechów i zdróweczka
manolka najlepszego dla Was z okazji rocznicy i oczywiście dla Julci urodzinowe baloniki wyglądacie obie bosko zwłaszcza Julka jak tak sobie słodko śpi
diagoneska Mateuszek ja był taki bardzo malutki o się darł w niebogłosy przy kapaniu a teraz to mamy wrażenie, że krzyczy bo mu tych kąpieli brakuje i tak się relaksuje w wannie, że miło patrzeć i nawet się do nas uśmiecha
sweetmeg Filipek piękny hi hi hi golasek i te włoski rewelacja, ja daję małemu ale tylko jak jest taki dzień, że mi też się chce pić herbatkę rumiankową dawałam wodę ale mąż mnie przegadał ;(
justysia aż się wierzyć nie chce z tymi ząbkami mała przeurocza
rogalik dla Wojtusia dużo zdróweczka no faktycznie ten czas zasuwa
widzę, że dużo maluszków używa tych fotelików bujaczków od jakich producentów macie, bo ja się też przymierzam do takiego zakupu
a mój mały jakiś taki nam się wydaje nie za duży jeśli się porówna z wagą czerwcowych maluszków bo waży ledwie jakieś 5300 5500 tak nam wyszło jak sami ważymy sad smiley chyba jest najlżejszy ze wszystkich
oki uciekam trochę poodpoczywać bo mąż wrócił a mały się ululał mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam
miłego końca dnia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

17-08-2010 18:55:18

manolka-wszystkiego co najlepsze dla Julki. Super foty-wydaje mi sie do ciebie podobna.
ola-najlepszego z okazji urodzin-samych radosnych dni
sweetmeg-ale czadowy fryziksmiling smiley
marrina-swietne bodziaki,- a maluszek przystojniaczek.
justysia-nizly numer z tymi zabkami... p.s dziwne ze @ tak szybko...
vilemko-chyba moja mala najlzejsza... tydzien temu wazyla 4500 ... ale wg. pediatry prawidlowo,-chociaz mi sie wydaje ze powinna wiecej.
hania- te pobieranie krwi jest straszne... weim cos o tym, my tez za tydz. bedziemy powtarzac:/
diogeneska- podziwiam ze masz siłe na slub przy takim maluchu.


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

17-08-2010 20:25:34

Vilemko moja Madzia to jak Julcia wswp - wczoraj ją ważyłam i 4500, ale uważam że nie wygląda chudo i generalnie mieści się w normie więc jest oksmiling smiley Teraz te normy mają takie że nic dziwnego że dzieciaki później mają problemy z otyłością - w końcu tylko teraz powstają komórki tłuszczowe decydujące o późniejszej skłonności do tycia... Ja zawsze byłam "niedożywiona" zdaniem lekarzy choć jadłam bardzo dużo ale chudzielec i tyle a teraz to procentuje bo nawet jeśli przytyję to szybko chudnęsmiling smiley Więc jeśli dzieciątka dobrze się czują i prawidłowo rozwijają to nie ma co panikowaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

eliziatko (offline)

17-08-2010 22:39:23

KRAKÓW
Hej dziewczyny,
Fajne te Wasze maluszki i najlepiej po nich widać jak ten czas ucieka...
U nas dzień minął spokojnie,moje maluchy coraz bardziej do siebie się przekonują.Jutro mamy montaż kuchni,muszę się ewakuować z domu bo synek boi się bardzo wiercenia.
W poniedziałek zaczynam terapię u psychologa.Długo się wachałam czy iść na nią ale idę.Może zrozumiem dlaczego tak wszystko się w tym moim życiu komplikuje.Myślicie że dobrze robię?
Moja malutka bardzo lubi kąpiele i płacze ale jak się ją wyjmuje.
My używamy leżaczka firmy Fisher Price z wibracjami ale mamy też taki z Chicco bez wibracji (jest bardziej płaski).
Ola-wszystkiego najlepszego z okazji URODZINurodzinowe baloniki
Miłego wieczorku!


wswp (offline)

18-08-2010 08:01:28

eliziatko- moim zdaniem dobrze robisz z tym psychologiem. warto spróbowac,-a nóz widelec cos pomoze-a napewno nie zaszkodzi! a jak relacje z mezem?rozmawiacie wogle?


[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

18-08-2010 09:23:04

eliziatko ja mysle ze dobrze robisz, moze psycholog Ci pomoze i ulzy w tych problemach.
Dzieciaczki slodziutkiesmiling smiley
ja mam taki bujaczek elektryczny [link widoczny po zalogowaniu] dopiero teraz wzbudzil zainteresowanie Kacprasmiling smiley
co do wagi to moj tez do grubszych nie nalezysmiling smiley wazy 5400 ale przybiera prawidlowo.
a to moj Pysiaczek





[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

18-08-2010 10:56:01

Eliziatko moim zdaniem robisz bardzo dobrze, jeśli tylko trafisz na dobrego specjalistę to na pewno Ci pomoże. Ja zanim poznałam mojego M. to dwa lata trwałam w bardzo toksycznym związku i właśnie jak już nie miałam kompletnie siły to zaczęłam szukać pomocy i ją znalazłam. Bardzo jestem wdzięczna kobiecie do której trafiłam że pomogła mi się uporać z tym co było i podjąć decyzję o odejściu... A u Ciebie może naprawi to co jest, a jeśli nie to na pewno pomoże zrozumieć i się pozbieraćsmiling smiley
A leżaczek mam dokładnie ten sam co eliziatko z Fisher Price. Bardzo fajny jest, choć z wibracji korzystamy rzadko.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.