Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

gosienka (offline)

14-04-2010 16:27:25

dziękuję za miłe powitanie smiling smiley
też myślę że cycuszków lepiej nie ruszać, mi chyba jeszcze nic nie leci z nich albo nie zauważyłam
a malutka moja już chyba ma coraz mniej miejsca bo te ruchy już są inne, ale w nocy myśle, ze ma pore snu, podobno często to się pokrywa po narodzinach, więc dobrze by było, ale to się zobaczy, całe szczęście noce jak narazie przesypiam całe, zobaczymy jak długo smiling smiley
jakie dziewczynki miałyście wymiary: BPD, FL, Ac, Hc ?
moje wymiary z ostatniego USG czyli prawie 30 tydzień to:
BPD: 77 mm
FL: 59,2 mm
Ace: 252,8 mm


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

14-04-2010 16:51:23

No Justysia sama bym chyba wpadła w niezłą panike. Ja mimo tego że big biust posiadam, to narazie spokój i już ostatnio się zastanawialam kiedy mi wkońcu coś poleci. Czyli według waszej relacji mąż z rączkami też zdala? Oj powiedzcie mu to same... radość No dobra kończe bo wyjde tu na jakiegoś zbereźnika.
rogaliku to tak jak z suwaczkami mi liczą od ostatniej miesiączki czyli 1.09.2009 32 tydzień i u lekarza też a na e-bobas w kalendarzu wychodzi 33 tyd. W takim bądź razie jesteśmy w 8 miesiacu.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

haniaagata (offline)

14-04-2010 19:48:59

Dzięki Olu to już mu będzie lepiej wyjaśnic radość.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

martyna25 (offline)

14-04-2010 21:12:31

Warszawa
Witam wszystkie przyszle mamusiesmiling smiley
Mam termin na 26 maja wiec chyba moge sie smialo przyloczyc do wassmiling smiley
Moze sie troszke corunia zapomni i nie bedzie chciala wyjsc ze swojego cieplego,malego domkusmiling smiley
Pozdrawiam

haniaagata (offline)

14-04-2010 21:36:07

Witaj martyna25 no pewnie że możesz ostatnio zagladałam na wasz wątek i niektóre tam dopiero zastanawialay się nad wózkami u nas juz prawie wszystkie mamy kupione. Powiedz cos więcej o sobie a wogóle jak sie czujez? Pozdrawiam(y)


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Niuta (offline)

15-04-2010 05:48:47

Sosnowiec
Cześć kobitkismiling smiley Ja mam kolejna nie przespaną nockesad smiley i od kilku dni pojawiły się u mnie lekkie zawroty głowy sad smiley Ogólnie mam kiepski nastrój możne pogoda bo ciąglesad smiley pada


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

15-04-2010 06:52:51

lódz
Niuta nie tylko Ty cierpisz na bezsenoscsmiling smiley ja od 4 nie spie do tego jeszcze twardnienie brzucha.wogole to dzis mam wizyte u lekarza.trzymajcie kciuki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Niuta (offline)

15-04-2010 07:26:46

Sosnowiec
No to kasiaczek trzymam kciuki wszystko bezie dobrze, daj znać po...eye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

15-04-2010 09:18:14

hej mamusiesmiling smiley
kasiaczek trzymam kciuki za wizytesmiling smiley
eh pogoda narazie nie zachwycajaca, mam nadzieje ze potem wyjdzie sloneczko. Ja dzis nocka przespana, zreszta budzik musial na tabletke mnie budzicsmiling smiley
no juz ladnie polowa kwietnia, leci ten czas leci... my wczoraj bylismy u mojej dwu letniej siostrzenicy ona jest udanasmiling smiley taki smieszek i szatan zarazemsmiling smiley
jak tam wasze nastroje??? jak brzuszki??? oby nie twardnialy
pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Ulala (offline)

15-04-2010 09:43:33

Warszawa
U mnie dziś śliczne słoneczko smiling smiley Zauważyłam, że moja córcia też się inaczej teraz rusza, jakby miała już mniej miejsca, a przecież do porodu musi jeszcze podwoić swoją wagę! smiling smiley I wydaje mi się, że teraz jakby więcej śpi. Ogólnie mniej mam takich "klasycznych" kopniaczków, a więcej wypychania, rozciągania i falowania. I ogólnie mniejsza ruchliwość.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548390, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.