Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

gosienka (offline)

14-04-2010 11:33:05

czesc dziewczyny

Mam na imię Gosia i dopiero teraz zarejestrowałam się na to forum, trochę późno, bo do czerwca niedaleko, ale myślę że lepiej teraz niż wcale. Bardzo się cieszę, że można sobie na takim forum porozmawiać i wszystkie jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie, więc wspólnych tematów jest dużo. Ja mam termin na 17 czerwca i będę mieć dziewczynkę. Jak do tej pory ciążę przechodzę bardzo dobrze, na ostatnim USG czyli 6 kwietnia maleństwo moje ważyło prawie 1500 g w 30 tygodniu, czyli w normie. Teraz jestem na etapie szukania wózka, łóżeczka i całej wyprawki, żeby na wszelki wypadek mieć już wszystko przygotowane...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Niuta (offline)

14-04-2010 11:55:05

Sosnowiec
witaj gosienko w naszym gronie ciąża różnica między nami to jeden dzień smiling bouncing smiley jam mam na 18go


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

14-04-2010 12:15:32

lódz
czesc ja dopiero wstalam,glowa mnie cos boli a pogoda za oknem taka sobie wiec w sumie nie zal mi lezec w lozeczku smiling smiley
jutro ide do lekarza ,zobaczymy co zaleci mi dalej.
pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

14-04-2010 13:08:42

Witaj gosienko!!!
I cześć wszystkim mamusiomsmiling smiley
Ulala ale śliczna ta Twoja córa! I jak ładnie pozowała! Zobaczymy jak moja mała na następnym usg za tydzień się spisze, mam nadzieję że pokaże się bardziej niż ostatnio...
Ja dziś wyjątkowo całą noc przespałam bez wstawaniagrinning smiley Pewnie dlatego że położyłam się jeszcze później niż zwykle i dlatego żadne wizyty w toalecie mnie nie obudziływinking smiley Moja mała na szczęście jest grzecznym dzieckiem i w nocy sypia. Tak do 12 - 1 szaleje zawsze wieczorem, ale później już mam spokój do ok 8 rano. Zobaczymy czy po porodzie będzie miała podobnie.
Dziewczyny, ja to jestem przerażona tymi zakupami wyprawkowymi. Niby już całą masę rzeczy mamy, ale jeszcze tyle zostało, a czas leci tak szybko... Teraz szukamy materacyka, chyba zdecydujemy się na lateksowy do kołyski. Polecił nam go bardzo sprzedawca w sklepie, ponoć jest bardzo dobry, natomiast odradzał te wszystkie twarde typu kokos lub gorczyca do których już byłam prawie przekonana... No i niedługo wreszcie musimy zamówić wózek i fotelik, więc te większe wydatki się pojawią. No i cała masa drobiazgów, o których się nawet czasem zapomina...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Ulala (offline)

14-04-2010 13:53:08

Warszawa
Justysia84 a może Twoja dzidzia też baraszkuje w nocy, tylko Ty po prostu śpisz i nic nie czujesz smiling smiley Mi mąż powiedział, że Ola potrafi go w nocy kopać w plecy, a ja śpię jak zabita winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

14-04-2010 13:54:38

Hej dziewczynki !!! A ja mimo tej wstrętnej pogody za oknem mam jakoś dobry dzień ale to chyba za sprawą wczorajszego wieczorku z mężem tongue sticking out smiley . Trzeba było wyciszyc wilczka no bo ile może wyc? Mr. Green Za to noc przespana do jak nigdy już dawno takiej nie miałam obudziła mnie dopiero budzik męża o 9 ale zaraz znów zasnełam i wstałam ok. 11 tongue sticking out smiley. I dalej mi się ziewa ta pogoda chyba tak działa na mnie, pada i pada ten deszcz, o spacerku można zapomniec dzisiaj no bo i zimno. Ale jutro rano jade na badania mam do zrobienia wyniki moczu i morfologie a popołudni SZ.R a po szkole jade sobie do Zielonej po buty bo tak mi nogi puchną że żadne mi już nie pasują i się cisne. Może zaraz coś i dla synka się skapnie.
Ulala śliczna ta twoja córcia, zazdroszcze bo mi takie zdjecia nie wychodzą.
gosienka witamy !
Natalia dzięki będe wiedziec co powiedziec bo idzie się pogubic fakt co portal to inaczej.
Miłego dzionka dziewczynki. Pozdrawiam(y)


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Justysia84 (offline)

14-04-2010 14:22:17

Ulala niewykluczone, choć w sumie maleństwo w końcu też musi kiedyś się wysypiać, a ostatnio w dzień rzadko zdarzają się chwile gdy nie baraszkuje. Poza tym wcześniej czułam w nocy jak mała się wierci kiedy wychodziłam na siku, a teraz nawet jeśli wychodzę kilka razy to ona nie reaguje. Więc może tak być że ona w nocy przesypia te kilka godzin, tym bardziej że moja mama opowiada, że ja i siostra po urodzeniu byłyśmy pod tym względem bardzo dobrymi dziećmi, bo zasypiałyśmy późno wieczorem i pobudka była dopiero ok. 6 rano. Może się okazać że mała też tak ma, no ale to oczywiście się jeszcze okaże. Na razie to moje "gdybania" są tylkosmiling smiley
A ja jakiś czas temu wspominałam Wam, że z jednej piersi siara leci mi podbarwiona krwią... Do tej pory tego było bardzo niewiele, ale ostatnio jak nacisnęłam pierś po kąpieli, to ciekło strumieniem i wyglądało to bardzo mało apetycznie bo połowa to była taka lekko zastana krew... No i pierś była twardsza od tej drugiej, z takimi jakby grudkami w środku. Więc ja niewiele myśląc wycisnęłam z niej wszystko, raz wieczorem i jeszcze raz rano, później zrobiłam zimny okład bo jak dla mnie wyglądało to tak, jakby był stan zapalny z zastoju pokarmu:O Jak już wreszcie dodzwoniłam się do mojego lekarza, to kazał już tego nie ruszać przez jakieś trzy dni. Dziś mija drugi, i na razie wydaje mi się że jest lepiej, bo już mi ta pierś tak nie twardnieje, zobaczymy tylko co teraz z niej się będzie sączyć, bo wczoraj nie mogłam założyć stanika, taka była wymaltretowana... No a na ciemnej bluzce nie widać było jakiego koloru jest ta wydzielina. Ale stresu się najadłam strasznie, wyglądało to okropnie po prostu. Mam nadzieję tylko że przejdzie teraz zupełnie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Ulala (offline)

14-04-2010 15:08:38

Warszawa
Ja miałam kilka dni temu jeden jedyny mały wyciek zlewej piersi. Rano mąż zapytał: a co ty masz na bluzce? A tam właśnie była taka żółtawa zaschnięta kropa w miejscu sutka. Ale było tego mało i na razie się nie powtórzyło, a jak naciskam, to też nic nie leci.


[link widoczny po zalogowaniu]

rogalik81 (offline)

14-04-2010 15:38:42

Łańcut
Ulala - podusię do spania mam od Gwiazdki, kiedy mi ją mąż sprezentował i przyznam, że nie wyobrażam sobie jej nie miećsmiling smiley
Justysia - no pewnie nieźle się strachu najadłaś, współczuję. Ale jak lekarz kazał nie ruszać tego, to się go słuchaj, wszystko będzie dobrze.
Haniaagata - ja miesiące liczę tak trochę na piechotę: jak mam termin na 12 czerwca to np. od wczoraj mówię, że jestem w ósmym mieisącu. I to mi się mniej więcej pokrywa z jednym kalendarzem ciąży z internetu, gdzie za rozpoczęcie ósmego miesiąca uważa się 32 tydzień (zaczęłam go w niedzielę).
gosienka - witamy wśród czerwcóweczeksmiling smiley
ola - masz rzeczywiście nieciekawie z tymi skurczami, ale może poród pójdzie gładko?smiling smiley
Ja właśnie zjadłam wczesny obiadek i zbieram się do szkoły rodzenia.
Miłego popołudnia Mamusie.


Mama Madzia

wswp (offline)

14-04-2010 15:53:39

hej dziewczynki!
witamy nowa czerwcoweczke!
justysia- no to rzeczywiscie mialas nieciekawie... Swoja droga ja tez slyszałam ze niemozna wyciskac sutkow, ani ich w zaden sposob nie stymulowac,-bo wytwarza sie oksytocyna. Trzeba dac cycorkom spokoj.
natalia- to dobrze ze sie szyjka trzyma! mam nadzieje ze i u mnie tak bedzie.
A ja dzisiaj mam straaszna zachcianke na big milka w czekoladzie i nigdzie nie ma sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548390, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.