Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

diogeneska (offline)

15-02-2010 14:01:03

Szczecin
Postanowiłam dokumentować moją ciążęsmiling smiley oto pierwsze próby fotek brzuszkasmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
pozdrawiam wszystkie Mamusiesmiling smiley






haniaagata (offline)

15-02-2010 14:27:06

Hej dziewczyny!!! Vilemko było fajnie, kolacja udana. diogoneska super fotka, ja też mam jakieś przez siebie zrobione ale na komórce. Prosilam męża żeby mi kilka zrobił aparatem ale się nie kwapi zbytnio do roboty. Fajnie już nam dośc mocno brzuszki widac. Pozdrawiam(y)


sweetmeg (offline)

15-02-2010 14:42:14

Kraków
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie parę dni na forum i widzę, że było małe piekiełko ... :/ Nie ma się co sprzeczać, przecież każdy może mieć własne zdanie.. smiling smiley
Jak Wasze samopoczucie dziewczyny? Jak się czują przeziębione mamusie? Szybkiego powrotu do zdrowia! kropka zdjęcie jest cudne! smiling smiley Ja jutro idę na usg zobaczymy co słychać u naszego synusia winking smiley
haniaagata widzę, że walentynki się udały ;P My z mężem w piątek wybraliśmy się na zakupowe szaleństwo ciuchowe grinning smiley W sobotę odwiedziliśmy kuzynkę męża, która sprezentowała nam łóżeczko i pościel dla maluszka smiling smiley A w niedzielę leniuchowaliśmy w łóżeczku oglądając filmy na laptopie i zajadając się pysznościamismiling smiley he he he

Wszystkim Wam życzę zdrowia! Mam nadzieję, że ta zima szybko się skończy...

Pozdrawiam(y)!


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

15-02-2010 14:43:44

Kraków
diogeneska jak wstawiłaś zdjęcie żeby było tak widoczne? Mój kochany mąż zrobił mi zdjęcie z brzuszkiem i też chciałam się pochwalić ale nie umiem go wkleić... :/


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

15-02-2010 14:46:57

Szczecin
sweetmeg przerabiałam zdjęcie na glitery i tam są kody do wklejania na forum i skorzystałam z takiego linka i wrzuciłam go do treści wiadomości

[link widoczny po zalogowaniu]










Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-15 14:48 przez diogeneska.

diogeneska (offline)

15-02-2010 20:57:32

Szczecin
Witam ponownie! Nie uwierzycie, ale dziś na usg wyszło,że jednak będziemy mieli córeczkęsmiling smiley Bardzo wyraźnie było widać ,że jest dziewuszka i do tego zdrowasmiling smiley pozdrawiam






Justysia84 (offline)

15-02-2010 22:14:49

diogeneska gratulacje i witam w klubiegrinning smiley ja już się oswoiłam z myślą że moja intuicja zawiodła i że to córcia jednak mieszka w brzuszku, no i analizując trochę to wyjaśnia dlaczego tak wcześnie czułam ruchy i to tak silne - w końcu dziewczynki się szybciej rozwijajągrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Vilemko (offline)

16-02-2010 08:39:40

Sosnowiec
witam witam

diagoneska gratuluję zdrowej córeczki, ja wczoraj też byłam u lekarki swojej ale bez usg słuchałam tylko serduszka chociaż nie było łatwo go wytropić na początku bo ten mój bąbel jak zawsze uciekła przed tym aparatem ale go upolowała pani doktor, to takie niesamowite jest uwielbiam mogłabym codziennie na takie wizyty chodzić smiling bouncing smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ania233 (offline)

16-02-2010 09:15:01

szczecin
Diogeneska - gartulacje to tak jak umnie bylo hiiiiiii


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

16-02-2010 09:34:01

Szczecin
Hej dziewczyny! Dziękuje za wszystkie gratkismiling smiley Ja nadal nie moge uwierzyć,że mój Olek stał się znowu Tosiąsmiling smiley Najważniejsze,że dziecko jest zdrowe i dobrze się czuje w brzuszkusmiling smiley zycze wam duzo zdrówkasmiling smiley Ja dziś idę do pracy oddac zwolnienie, nie lubię tam chodzić, bo wiem jakie mają podejście do cieżarnych- zbędna i niewygodnasad smiley Miłego dzionka dla wszystkich
[link widoczny po zalogowaniu]










Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-16 10:36 przez diogeneska.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.