Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

wswp (offline)

02-02-2010 12:11:09

witamy nowe mamusie! A ja mialam dzisiaj taki piekny sen ze mi sie wstawac nie chcialo. sniła mi sie moja malutka, jak ja karmilam,przewijałam i kąpałam grinning smiley I była taaaka śliczna i ciagle sie usmiechala smiling smiley (i włoski miala we mnie krecone tongue sticking out smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

Ulala (offline)

02-02-2010 12:16:14

Warszawa
Ale śliczny sen :-) Mi się już dwa razy śnił chłopaczek, ale mam nadzieję, że na zasadzie odwrotności będzie dziewczynka ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

02-02-2010 12:31:43

Kraków
Cześć dziewczyny!
Witam nowe czerwcowe mamusiesmiling smiley

Przepraszam Was ale właśnie zauważyłam, że w mój post wkradł się błąd... ja mam taką "mądrą" szwagierkę, a nie bratową winking smiley Nie wiem co mi się poprzestawiało.
eliziatko jak samopoczucie?
Dziewczyny wybrałyście bardzo fajne imiona smiling smiley
Jeśli chodzi o czytanie to niestety nie czytam ale gadam do brzuszka jak najętawinking smiley mój mąż też czasem coś poszepcze ale on jak już zacznie to... pękam ze śmiechu grinning smiley Cały czas żartuje do maleństwa winking smiley hi hi hi
manolka bardzo się cieszę, że i Ty zdecydowałaś się na Filipa smiling smiley

Coś dzisiaj słaba jestem, mam wrażenie jakbym nogi miała z ołowiu i najchętniej poleżałabym w łóżku... ech.. to chyba ta pogoda:/

Pozdrawiam(y)!


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

02-02-2010 16:04:30

lódz
diogeneska ja nie czytam brzuszkowi bajek za to szukam jakiejs spokojnej muzyki zeby mala sobie sluchala ze mnasmiling smiley muzyka dobrze dziala dla dzdziusia w brzuszkusmiling smiley polecam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

02-02-2010 16:29:47

Hej dziewczyny! Ja też nie czytam ale dużo mówie, wczoraj nie mogłam się nadziwic jak to jest że taki maluszek nas słyszy zawsze jak mąż mówił do brzuszka to spokój a wczoraj "gadali" ze sobą jak najeci. Mąż mówił a maluszek mu odstukiwał byłam w szoku co prawda za dużo mąż nie czuł ale ja tak to było niesamowite. Pozdrawiam(y).



gosik03 (offline)

02-02-2010 17:40:15

Kamienna-Góra
hej dziewczyny ja mojemu Maciusiowi tez nie czytam ale duzo do niego mówie i puszczem mu muzyke klasyczna i chyba najbardziej przypadła mu do gustu piosenka:Time to say goodbye - Andrea Bocelli & Sara Brightman.
a wy jakie piosenki puszczecie swoim dziecia??
pozdrawiam

diogeneska (offline)

02-02-2010 18:03:42

Szczecin
My z maluszkiem sluchamy muzyki klasycznejsmiling smiley ale tez nie odmawiamy sobie hitów z list przebojówsmiling smiley






sweetmeg (offline)

02-02-2010 18:17:11

Kraków
Ja również słucham muzyki z naszym synkiem smiling smiley Mój mąż ściągnął z internetu muzykę dla kobiet w ciąży ale lubimy też słuchać muzyki relaksacyjnej i oczywiście czasem "bujamy się" przy rytmach muzyki z radia smiling smiley Synuś lubi jak śpiewam winking smiley hi hi


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

ewabota (offline)

02-02-2010 19:14:42

Leicester
Witam ja również mam termin na czerwiec dokładnie na 4 czerwca i wiemy już że będzie synuśsmiling smiley Pozdrawiam wszystkich oczekujących rodziców

gosik03 (offline)

02-02-2010 22:31:14

Kamienna-Góra
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE CZY JUZ ZDECYDOWALYŚCIE SIE NA WÓZEK JAKI KUPICIE???JA ZDECYDOWALAM SIE NA MUTSY URBAN RIDER PONIEWARZ MA 4 JEDNAKOWE POMPOWANE KOLA A WIEKSZOSC WÓZKÓW MA 2 DUZE I 2 MNIEJSZE KOŁA ALBO 3 KOŁA A MI OSOBISCIE NIE PODOBAJA SIE TAKIE WÓZKI.ALE KARZDY MA SWÓJ GUST I KARZDEMU PODOBA SIE CO INNEGO.A MOŻE SŁYSZAŁYSCIE JAKIES OPINIE NA TEMAT MUTSY??POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSKI
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.