Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

wswp (offline)

12-01-2010 23:04:18

witamy kolejne czerwcowe mamusiesmiling smiley Vilemko-z tymi ruchami to tez tak mam ze czasem sie dzidzia bardzo wierci, a czasem cisza :/ i maz tez nigdy nie zdaza przylozyc reki zeby sie na kopniaczka zalapac :/
kropka- z tym sluzem to czasem tak mam ze prawie nic nie ma, a czasem jest sporo. ale to chyba normalka
A co do szkoly rodzenia to ja napewno sie zapisze- mysle ze napewno to pomoze przy porodzie. i maz tez obiecal ze bedzie chodzil-a to nas jeszcze baredziej do siebie zblizysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kkasia27 (offline)

13-01-2010 08:39:37

jelenia gora
Witam wszystkie czerwcowe mamusie jak się czujecie ?ciążajak wasze maluszki dają już o sobie znac smiling bouncing smiley. pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Vilemko (offline)

13-01-2010 09:01:26

Sosnowiec
Witam

my od razu chcieliśmy się zapisać do szkoły rodzenia, bo razem chcemy też być przy porodzie znaczy ja to na pewno będę LOL i jeśli to mnie choć trochę uspokoi i nie będę się panicznie bać porodu to tylko mi na dobre wyjdzie, bo na razie staram się nie myśleć o tym, tylko o tym, że dostanę taką moją małą kruszynkę w nagrodę, no i na pierwsze zajęcia idziemy 22 lutego do szpitala, w którym urodzi się nasze dzieciątko.
kropka jeśli chodzi o te upławy to ja nie mam, ale myślę, że nie ma się czym martwić, bo napewno Twój lekarz przy badaniu by zwróciła na to uwagę, ale jeśli się martwisz to nie czekaj i zapytaj lekarza albo poczytaj gdzieś napewno znadziesz informację na ten temat


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ania233 (offline)

13-01-2010 10:09:56

szczecin
Czesc
Ja do szkoly rodzenia niechce i tak niebede miaal z kim chodzic bo moj maz wiecznie w robocie a pozatym mam jeden porod za soba i jakos dalam rade winking smiley
Vilemk dobre z tym porodem ze ty napewno bedziesz hii
Moj maz uwaza ze skoro juz mam 1 dziecko to napewo niebede miaal problemow z urodzeniam nastepnego smiling smiley
A zreszta ja tez niemysle o calej akcji tylko o tym jak mi podaja malucha smiling smiley a moj maz stoi jak wryty albo płacze heeeeeee smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

13-01-2010 10:18:55

hej dziewczynki! u mnie dzisiaj polmetek grinning smiley malutka chyba tez swietuje bo odkad tylko wstalam to tanczy w brzuszku grinning smileyciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

13-01-2010 10:55:43

lódz
witam nowe kolezanki na forum napiszcie prosze z jakich miast jestescie smiling smiley mnie dzis 3 dzien kregoslup boli i boli ehhh pzdr


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ania233 (offline)

13-01-2010 11:03:06

szczecin
A mnie niestety od niepamietnych czasów boli lopatka byla nadszarpana czy cos ...
w kazdym razie jak leze to mnie lupie na maxa a jak sie na prawy bok poloze to mnie boli w krzyzu sad smiley takie to juz uroku mamusiek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kkasia27 (offline)

13-01-2010 11:35:57

jelenia gora
hej wszystkim czrwcowym ciąża jak wasze maluszki daja znac juz o sobie smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

13-01-2010 11:38:29

Witam wszystkie mamusie!! Nareszcie fajne forum dla przyszłych mam!! Mam termin na 24 czerwca więc dołączam do czerwcóweczek, i z radością stwierdzam że nie jestem jedyna z tym terminemsmiling smiley Monika1981 - trzymam kciuki, może nasze maluszki będą na świecie w tym samym czasiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

21kwiatuszek10 (offline)

13-01-2010 11:50:00

Słupsk
dzisiaj cisza ,a tak bym chciała żebym znów poczuła ten delikatny szmer żartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.