Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

rogalik81 (offline)

04-01-2010 22:43:58

Łańcut
Cześć Dziewczyny! Dzięki mojej koleżance, która urodziła przeszło rok temu znalazłam tę stronkę i niezwykle się cieszęsmiling smiley w końcu mam troszkę czasu, bo jestem na L4 (troszkę nieplanowanie, ale w sumie się cieszę). Termin mam na 12 czerwcasmiling smiley Czuję się od początku bardzo dobrze, odpukać. Ruchy Bobaska już czułam, pierwszy raz w Wigilię grinning smiley A wizytę kontrolną mam w czwartek i jak każda z Was mam stresasmiling smiley Pozdrawiam Was wszystkie!


Mama Madzia

eliziatko (offline)

05-01-2010 10:45:08

KRAKÓW
rogalik81 Witam serdecznie na naszym forumsmiling smileyZastanawiałaś się gdzie chcesz rodzic w Krakowie?Bo też mieszkam w Krakowie choc teraz na jakiś czas przeniosłam się na Mazury ale planujemy poród w Krakowie.
Dziewczyny,czytujecie taką gazetę MjakMama?Jak byłam w pierwszej ciąży to ją zaczęłam kupowac regularnie,teraz też ją chętnie czytam.W przedostatnim numerze były nawet cwiczenia dla kobiet ciężarnych.Jeśli chodzi o mnie to nic nie cwiczę,dla mnie radością jest że mogę coraz więcej chodzic.W tym tygodniu mam wizytę więc może dowiem się czegoś więcej.A pod koniec stycznia usg genetyczne i mam nadzieję że maluszek da się poznac-czy chłopczyk czy dziewczynka,czuję że to synek.


diogeneska (offline)

05-01-2010 10:55:10

Szczecin
Hej Dziewczyny! rogalik81 mamy ten sam termin porodusmiling smileyciąża Ja dziś nie jestem w formie, męczy mnie kaszel i katarsad smiley i do tego ból głowy.:use_hammer: Też czytam M jak Mama , bardzo ciekawe czasopismo- dużo cennych porad i cena całkiem przystępna. pozdrawiam i zycze zdrówka






eliziatko (offline)

05-01-2010 12:34:17

KRAKÓW
diogeneska Tobie życzymy zdrówka,żeby nie dopadła Cię jakaś wstrętna grypa.Mnie też coś głowa dziś boli,ale jakoś daję radę.Mój synek śpi:sleeping_baby_55: więc mam chwilę dla siebie i właśnie gotuję obiadek.Ostatnio to coś mi się apetyt zwiększył,ciągle bym coś jadła.Chodzą za mną ciągle słodycze i frytki takie domowej roboty:chips:


kasiaczek (offline)

05-01-2010 12:59:15

lódz
rogalik81, diogeneska- ja mam termin na 11 czerwca wiec podobnie jak Wysmiling smiley
ja pierwszy raz w grudniu kupilam m jak mama i bardzo mi sie podoba ta gazetkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rogalik81 (offline)

05-01-2010 14:26:03

Łańcut
Ale miło, że to forum tak żyjesmiling smiley diagoneska i kasiaczek - jest nas już trzy na tym forum z niemal identycznym terminemsmiling smiley diagoneska - trzymaj się dzielnie, czosnek, cytryna i miód powinny pomóc.
eliziatko - ja się zastanawiałam nad porodem w moich rodzinnych stronach, na podkarpaciu, ale dotarły do mnie wieści, że w najbliższych miesiącach rozdział położniczy ma tam być remontowany, zatem rozważam bardzo poważnie poród w Krakowie. Słyszałam wiele dobrego o Szpitalu Żeromskiego, ale mam zamiar się wkrótce rozejrzeć po jakichś forach i jak czegoś eis tylko dowiem to dam Ci znać.
Co do smaków to miałam niedawno ogromne, frytki domowej roboty chodziły za mną non stop, ale w święta chyba przefolgowałam i trafiłam na 2 dni do szpitalasad smiley Na szczęście to tylko kłopoty z układem trawiennym, ale teraz muszę bardzo uważać, póki co zero smażonego, a frytki by się wcięło...
a M jak Mama jeszcze nie miałam w ręce, ale teraz powinnam nadrobić w końcu zaległoścismiling smiley Dzięki za info.


Mama Madzia

diogeneska (offline)

05-01-2010 15:04:19

Szczecin
Dzięki Dziewczyny za wsparciesmiling smiley Miło,że nasze forum się rozwijasmiling smiley Co do mojego porodu to też mam kłopot z wyborem szpitala, mieszkam w Szczecinie i tu muszę znaleźć jakieś dobre miejsce.






sweetmeg (offline)

05-01-2010 16:39:19

Kraków
Dziewczyny jak czytam o Waszych frytkach :chips: to i mnie nachodzi ochota winking smiley mhiam... chyba jutro zrobię je na obiadsmiling smiley
rogalik81 masz rację mamy jeszcze trochę czasu wiec warto się zastanowić nad szpitalem i wybrać odpowiedni. Ja wybrałam na ul. Siemieradzkiego chociaż moja znajoma rodziła w szpitalu na Galla i chwali go sobie..
diogneska nie daj się i trzymaj się ciepło smiling smiley

Miałam przyjemność zapoznać się z gazetką M jak Mama i muszę powiedzieć, że lubię do niej zaglądnąć, bo piszą tam ciekawe rzeczy.
Tym czasem trzymajcie się ciepło i nie dajmy się zimiewinking smiley

Pozdrawiam(y)!


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

eliziatko (offline)

05-01-2010 16:45:15

KRAKÓW
Dziewczyny,
Czy macie może takie kłucia w podbrzuszu,tak jakby rozchodziły się niżej aż do spojenia łonowego?Mnie męczą dziś takie właśnie kłucia cały dzień i już sama nie wiem czy to wiązadła się rozciagają czy może coś innego.I im więcej myślę tym więcej wymyślam....


haniaagata (offline)

05-01-2010 17:00:11

Witam wszystkie przyszłe czerwcowe mamusie. Mój termin też wypada na ok. 7-8 czerwiec 2010. Aktualnie rozpoczełam 19 tyd. Maluszek dziś pierwszy raz " dał mi sielniejszego kopa". Ostatnio zrobił to przy USG ale wtedy jeszcze tego nie czułam. To moja I ciąża i jestem wraz z mężem przeszczęśliwa. Pozdrawiam wszystkie "CZERWCÓWKI" Hania urodzinowe baloniki


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.