MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

izka31 (offline)

21-11-2009 16:17:05

Łódź
smiling smiley

Elcia gratuluję nagrodysmiling smiley
I ja tym razem też się załapałam...a jeszcze nigdy nic nie wygrałamsmiling smiley

Alma Miłek na tej fotce to wyszedł jakby miał z 2 albo i 3 latkasmiling smiley I widać na placu zabaw mu się bardzo podobało... Supereksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

mamuna (offline)

21-11-2009 20:55:01

Elka,Izka, gratuluję wygranej smiling smiley To fajnie smiling smiley
Alma, Miłoszek zadowolony i ślicznie się śmieje smiling smiley Nie ma jak spacer z mamusią smiling smiley
Ja dziś tylko na chwilkę zaglądam, bo się uczę(raczej usiłuję),Młodego coś kaszle i ma katar, a jutro na te chrzciny jedziemy i się boję żeby małej czymś nie zarazić.
Do jutra dziewczyny. Kopa mi dajcie przed tym egzaminem grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Alma (offline)

21-11-2009 22:14:28

Ela, Iza, gratuluję wygranych!!!smiling smileysmiling smiley

Mamuna, trzymam kciuki za egzamin!!!

My byliśmy u znajomych, ich córcia supergrinning smiley ale Miłek był trochę zazdrosnywinking smiley
Obejrzałam "Mam talent", średnio mi się podobały osoby, które przeszły, ale cóż... Wypiłam drinka z mężem i mam szmergla, więc się już nie rozwodzę, tylko uciekam do wyrka...

izka31 (offline)

21-11-2009 22:52:38

Łódź
smiling smiley

Dzięki dziewczyny za gratulacjesmiling smiley

Alma mnie też średnio podobały się osoby które przeszły w "Mam talent". Myślałam że przejdzie ten koleś od stepowania...

Mamuna prosze jutro ładnie napisać egzamin a potem się wybawić na chrzcinachsmiling smiley Kopa wirtualnego oczywiście masz ode mniesmiling smiley

Ela a ty gdzie się podziewasz?smiling smiley

Szymek dzisiaj tak się wybawiał i wygłupiał że zasnął dosłownie w sekundę, taki był wykończonysmiling smiley Nawet kolacji nie dojadł bo już spał prawie na siedząco więc go nie męczyłamsmiling smiley

Dobrej nocy dziewczynysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

elizabeth78 (offline)

22-11-2009 13:35:46

Trójmiasto
Córcia spi i już chciałam wpaść cichcem, aby trochę popisać, ale mnie mąż do robienia obiadu gna eye rolling smiley - muszę lecieć.

izka zdążyłam chociaż odpisać Ci na pw

Newsa o nagrodach juz znam, no i cieszę się ogromnie. Gratki izka dla Ciebie raz jeszcze!!!
Choć do pełni szczęścia brakuje jeszcze Almy i Sympatycznej w gronie zwycięzców. Wierzę, że następnym razem się uda.

Wpadnę pewnie wieczorkiem, bo mąż musi jechać na inwentaryzację, to kompa będę miała dla siebie smiling smiley


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

elizabeth78 (offline)

23-11-2009 08:45:24

Trójmiasto
No i cóż, kompa nawet wczoraj nie tknęłam.
Moja mała bestia tak się rozbestwiła, że latała po domu prawie do 22-giej, a ja za nią eye rolling smiley
Oczywiście standardowo 19:30 kompanie i butla, bo małej już się japa darła od ziewania. Wyciumkała, przytuliła się i ... tak po jakiejś pół godzince leżenia wstała jakby to był normalnie poranek, zeszła z lóżka i poszła dobijać się do mojej mamy. Próbowałam kilka razy z powrotem zagnać ją do wyrka, ale coś tam mruczała pod nosem i uciekała. Zbastowałam... Stwierdziłam, że jak się zmęczy, to sama pójdzie spać. Wykąpałam się i tak łaziłam, a gwiazda dosłownie musiała dotknąć wszystkiego, wszystkim się pobawić itp. O 21:30 straciłam cierpliwość, wzięłam ją do łóżka i zamknęłam drzwi od naszego pokoju. Oczywiście z łóżka wylazła, zaczęła walić w drzwi i krzyczeć: "otórz, otórz... (czyli otwórz winking smiley), ale po chwili zbastowała i przyszłą się przytulić. Jak odleciała, to stawierdziłam, że mi się już też nic nie chce, a że byłam wykąpana i w pidżamce, to przytuliłam się do córy i odleciałam...

W ogóle dziewczyna ostatnio przerasta mnie swoim temperamentem. W niedziele tradycyjnie wzięliśmy ją na mszę dla przedszkolaków i jak kiedyś jeszcze grzecznie trzymała się nas, tak teraz ucieka na ołtarz, na schody, byle do dzieci... Biega, piszczy, tańczy i broi nieprzeciętnie szaleniec. A spróbuj ją złapać, to wrzask... Dobrze, że nas ksiądz nie pogonił. Ale musimy poważnie zastanowić się nad tym czy normalna msza w dużym kościele, z dorosłymi nie będzie teraz nieco lepszym rozwiązaniem.

izka śpiący Szymcio słodziaczek smiling smiley, taka cudna kuleczka. Ola raczej na wznak, albo na boku nam sypia. A teraz nie dość, że w naszym łóżku, to najczęściej w poprzek na poduszkach winking smiley

Alma z Miłka to super dzielny jeździec młody kozak

mamuna i jak tam poszło? Oczywiście zarówno na egzaminach, jak i na imprezce...


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

mamuna (offline)

23-11-2009 08:54:03

Witajcie w ten bury, ciemny i deszczowy poranek.....
Egzamin nie taki straszny. Odpowiedziałam na wszystkie 5 pytań, tylko nie wyczerpująco, co się okazało po wyjsciu z klasy smiling smiley Pisemny zaliczony, jeszcze ustny został. Nasza wychowawczyni powiedziała, że np. za dwa tygodnie, w jednym dniu możemy mieć 5 zaliczeń czyli tyle ile bloków !!!! Czyli trzeba przysiąść nad książkami.confused smiley
Na chrzciny zdążyłam, pojadłam, nie piłam bo prowadziłam smiling smiley
A to Adaś z bohaterką uroczystości, Izą smiling smiley
Katar Młodemu niby przeszedł, ale bestia jedna, zamiast smarkać w chusteczkę, to pięknie się nauczył pociągać nosem i wszystkie smarki lądują w gardle i przez to ma taki mokry kaszel. Podaję syrop i oklepuję, ale nie wiem czy dziś nie dotrzemy do lekarza, bo się nam syropy kończą. Chyba, że do apteki tylko ? Sama nie wiem, bo jak mu nic takiego nie jest, to szkoda go po przychodniach włóczyć, żeby co gorszego złapać.
Kończę te bazgroły, a wy dziewczyny piszcie, bo fajnie tak poczytać, co u was słychaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

elizabeth78 (offline)

23-11-2009 09:11:58

Trójmiasto
Dzień dobry mamuna!

No to pierwsze koty za płoty smiling smiley. Super, że egzamina zaliczony - wielkie brawa!!! 5 zaliczeń w jednym dniu nie zazdroszczę sad smiley. Takie praktyki powinny być zakazane, bo się mózg dosłownie lasuje. Dla mnie na studiach, to już 3 egzaminy w jednym dniu były szczytem możliwości. Wiedza się miesza, dochodzą nerwy i zmęczenie. Porażka! No ale na pewno dasz radę, a my dzielnie będziemy wspierały Cię kciukami!

Adaśko boski z małą Izunią - to będzie miał fajne towarzystwo za czas jakiś winking smiley

Skoro młody wciąga glutki, to nie fajnie. Żeby mu dalej na zapalenie gardła nie poszło, bo jednak te bakteriozy wchodzą dalej w organizm. Rzeczywiście szkoda go pchać do przychodni, gdzie kupa wirusów krąży, jeśli nie jest chory, ale gorzej jeśli coś się tworzy i przeoczycie. A macie możliwość np. wezwania pani doktor na wizytę domową? Troszkę trzeba zapłacić, ale przynajmniej obejrzałaby i osłuchała dokładnie Adasia.

mamuna tak patrzę na ten Twój świąteczny suwaczek i gęba mi się cieszy. Co prawda wkurza mnie już ta komercja świąt - kolejki w marketach, drogie prezenty, full reklam i świąteczny szał, ale od kiedy pojawiła się Ola, to święta nabrały innego wymiaru. Rok temu była jeszcze malutka, ale teraz pewnie choinka, prezenty, światełka będą dla niej jak magia smiling smiley i tak przez kolejne x lat. Z tych świąt z dzieckiem najbardziej się cieszę.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

elizabeth78 (offline)

23-11-2009 09:30:57

Trójmiasto
Dziewuszki, ja jeszcze na szybkiego wskakuję z reklamą...

Przed chwilką zerknęłam na moje forum czerwcówek i widzę, że nasza inno - super zdolna fantastyczna dziewuszka zamieściła w końcu na allegro kilka ozdób świątecznych, które szyje własnoręcznie. Niedrogie a fajne, jak chcecie to zerknijcie: [link widoczny po zalogowaniu]
Na allegro jest też link do jej strony - same cudeńka tam można znaleźć. Ja wciąż się zachwycam jej twórczością.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

Alma (offline)

23-11-2009 10:18:05

Hej kobitki!
U nas ładnie świeci słoneczko, ale wietrznie jest i chłodniej... Po drzemce Miłka wybieram się z nim do drugiego miasta (w zasadzie mojego rodzinnego, gdzie się urodziłam), tam jakiś czas temu hurtownia z rzeczami dziecięcymi się spaliła, ale coś tam zostało i robią wyprzedaż z tego co zostało, może uda się mi coś fajnego i nie drogiego kupić dla Młodego. Mąż ma już ten samochód firmowy i nim jeździ, ale kurcze jest bez wspomagania, nie wiem jak ja będę nim później jeździć... No a naszego jeszcze nie sprzedaliśmy, więc na razie mamy dwa auta i mam dziś samochód dla siebie, więc mogę jechaćsmiling smiley

Ja niestety popsztykałam się z mężem w weekend, niby nic konkretnego, ale ostatnio dogadać się nie możemy, pewnie wina po obu stronach leży...sad smiley A ja powiedziałam, że tym razem pierwsza nie będę się wychylać i wyciągać ręki! Wiem, wiem, wredna baba ze mnie, ale zawsze ja muszę pierwsza prowadzić do rozmowy... jak mu nie zależy, to możemy tak się mijać... Brakuje nam czasu na pogadanie, a jak już czas jest, to mąż albo tv ogląda, albo przy kompie siedzi, wkurza mnie to! Wieczorem chodzi spać z kurami, a mógłby przyjść pogadać, kiedy Misiek już śpi i jest trochę spokoju... eh, szkoda gadać...

Właśnie Młodego położyłam, ale coś nie idzie mu zasypianieconfused smiley

Ela, no córcię Twoją energia rozwalawinking smiley faktycznie przydał by się jej kontakt z innymi dziećmi, wyszalałaby się, wybawiła i może trochę by w domu była spokojniejsza.

mamuna, słodki ten Twój Adaśsmiling smiley chyba podobała mu się ta maleńka Izawinking smiley Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzicie z tym katarkiem, bo faktycznie jak mu te bakterie do gardła spłyną to może być gorzej.

Iza, Sympatyczna, jak tam u Was kobitki po weekendzie?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.