Styczniówki 2013 part II

Wysłane przez sunflowerxx 

nanamach (offline)

22-06-2014 22:41:29

Rzeszów
Kropa no to gratulejszon ciociuniu smiling smiley

Evel z dziadkiem?? wow!!!!!!!!!! rzeczywiście chłopina sie zmienił a on nie leci do PL na chrzciny?? chyba pisałas ale nie pamiętam już co smiling smiley

Larysa i po kiego buczeć?? po pierwsze ja nigdy nie napisałam ze nie chce fb bo nie czy uzależnia zreszta to z jakiego powodu nie chce to moja prywatna sprawa a kompromis działa w dwie strony my z Kropa mamy iść na kompromis tylko?? nie chcesz tu pisać trudno bedziemy sobie pisać z kropa i Evelą taki twój wybór i taki nasz wybór i Kropy komentarz najlepszy ale musiałam to napisać bo przyznam wkurzył mnie twój post i to nie mało jak dla mnie zbyt agresywny i z tego co zdążyłam poznać cie tu słabo pasujący do ciebie ale łot ewer

Katka to super że szukacie mieszkanka wreszcie odsapniesz i włosy ci odrosną smiling smiley wakacji takich długich zazdroszę jak ja bym chciała teraz w lecie pobyczyc sie z młodym smiling smiley

a my wróciliśmy jak widac bo piszę miejscówke mieliśmy super znaczy chata bo sam Baligród do spacerów słaby ale na rowery juz tak pogoda była w kratkę bo przelotem padało ale mimo wszystko była ładna Fasol wyszalał sie porządnie z wujkami i ciociami dusza towarzystwa mały popisywacz smiling smiley a że na vhacie bylismy tylko my w 12 osób to było wesoło smiling smileynie wiem czy mam jakies foty ale jutro lukne i wrzuce jeszcze zaległe foty z poprzednich wyjazdów

no i jutro do pracy niestety dobrze przynajmniej że szefa nie ma bo pojechał na wakacje więc 2 tygodnie bezkrólewia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

23-06-2014 08:43:59

Bydgoszcz
Dzien doberek. Witam w poniedziałek.

Juz jutro godzina 18:40 stratujemy do ojczyzny. Nie wiem jak często bede pisac i czy w ogole bede używać telefonu bo na dzialce nie mamy internetu a wieczory bede poświęcać na blogie lenistwo przy wodeczce.

Asiu witaj z powrotem. Tak tesc leci ale w czwartek a w sobotę przyjedzie razem z pantera do mojego domu rodzinnego. A Zolka zajmuje sie wzorowo jak na dzadka przystało. Pomaga przy ogrodzie. W sobote robil zdjecia domu by pokazac panterze a ja mowie żeby zrobil później jak posprzątam a on ze juz czysciej się nie da.
Fanie ze wypad sie udał a co do pogody to wazne ze nie padało przez caly pobyt. . Czekamy na fotki.

Mam pytania co do maluszków?

1) jedzą same czy Wy kamicie?
2) jakie podajecie mleko?
3) jakie przekaski?

To ja napisze ze Zolka zjada obiad sama posługując sie widelecem łyżką i paluszkami. Zje wiecej niz ja mialabym ja karmic. Przy zupce taka jak barszcz wole nakarmic ja sama no chyba ze jemy na ogrodzie to wtedy hulaj duszo i jedz jak chcesz. A jedzac coraz częściej siedzi przy stole niz w foteliku.
Co do mleka to podaje juz od dawna krowie 3,2% dwa razy dziennie. A w ciągu dnia zdarza sie ze zrobie budyn czy kaszke manne.
A z przekasek to kroluja orzechy i zurawina. Nie daje nic slodkiego chrupek tez nie zjada ani biszkoptow bo po prostu ich nie lubi. Pije sama wode albo dodaje cytryne pomarańcz czy grejpfruta. Mam nadzieje ze w Pl dostosuja sie do moich zasad i nie wkurwia moich mięśniMr. Green bo bedzie wojna młody rycerz

coz to ja chcialam jeszcze powiedzieć. Za tydzien spotykam sie z Pyzka. Wczoraj bylam ostatni raz na siłowni teraz bede skakac na skakance by spalic polskie grzeszki ktore podkradne z mamusinej lodówki. Wstajemy i jedziemy z Zolka zrobic ostatnie zakupy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

23-06-2014 23:39:54

Rzeszów
heja smiling smiley

Evel Fasol w zasadzie dalej jest karmiony jak je pierwszy obiad przy babciach to one go karmią ale jak je drugi obiad z nami to mu pozwalam samemu jeść i nawet mu to wychodzi a radości ma przy tym masę smiling smiley

przekąski to u nas teraz owoce sezonowe truskawki poziomki (koniecznie prosto z krzaczka) lub słoiczek owocowy czasem dostanie chrupka kukurydzianego czasem uprze się na bułkę i sam ją sobie weźmie i czasem dostaje taką bułeczkę drożdzową mini z serkiem za słodkim też nie przepada i nie dostaje zresztą czasem weźmie gryza jak my coś jemy ale się krzywi i już więcej nie chce smiling smiley a i czasem dostanie te "kolkowe kanapki" ryżowe to lubi dziubać smiling smiley ja mleko daje jeszcze enfamil i to 2 bo te 3 i 4 sa gorsze już jakościowo lekarka mi mówiła żebym przeszła na zwykłe jak skończy Fasol 2 lata a ty dajesz samo mleko czy cos dodajesz np kaszkę?? ale zwykłe mleko juz pił nieraz tylko na zimno jak ja np jadłam płatki ale ze szklanki i lubi bardzo smiling smiley

w PL odpoczywaj i się relaksuj po powrocie napiszesz co i jak smiling smiley a odmiana teścia aż nie do uwierzenia ale to dobrze bo wreszcie się zachowuje jak dziadek i człowiek i ta mega pochwała porządku no szok!!!
jutro spokojnego lotu życzę i fajnie że spotkasz się z Nat pozdrów je obie smiling smiley

dzis juz póxno to zdjęć nie zgram bo już jestem zmęczona a miałam robotę po uśpieniu młodego a jeszcze dzis moja kolej do karmienia jak młody wstanie w nocy wiec trzeba iść się ogarnąć i do wyrka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

24-06-2014 07:49:22

Bydgoszcz
Wpadam rano witam sie i żegnam.

Asiu podaje mleko bez kaszki. Manne podaje na talerzyku a takich owocowych nie kupuje.

Na zewnątrz upał a w Pl deszcze do niedzieli. Aha i dostalam okres po 3 miesiacach zawsze mam jak lece do pl.
mialam w lutym wrzesniu i czerwcu zeszłego rokusad smiley Na dodatek wczoraj poklocilam sie z mama o te jej cenne rady Po co to robisz? Do czego Ci to ? Chodzilo akurat o bieganie. Nienawidze tego ze chce sterować moim życiem bym robila to co jej się podoba wiec moze byc ciezko w Pl gdy nie bede jej przytakiwac a na pewno nke będę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

24-06-2014 07:51:41

Bydgoszcz
No to przesyłam buziaki i do uslyszenia.:joliecouette:

Kropo Kropo?młody rycerz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

24-06-2014 22:36:03

Rzeszów
Evel buziaki
w PL będzie dobrze mama zajmie się Zolka a o sterowaniu tez coś wiem moja też chce żeby każdy żył pod jej dyktando ale nie każdy chce i tu zaczyna się problem smiling smiley

właśnie Kropo??!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sunflowerxx (offline)

24-06-2014 22:51:52

okolice Rzeszowa
Hej!
Długo mnie nie było, ale podglądałam Was na tel winking smiley Kropa chyba zabawiła w niedziele na grillu i dojść do siebie nie może smiling smiley
U nas leci czas szybko,całe dni na dworze spędzamy. Antek powoli robi sie łobuz i próbuje wymuszać. jak mu coś nie pozwalam to ta moja małpka się złości, a jak ma coś w ręce to rzuca tym, żeby odreagować. mam nadzieje, że mu to przejdzie smiling smileyOd wczoraj zdaża mu się zawaołać siku na kibelek winking smiley Ale rano było siku, ja go ubrałam a on poszedł do namiotu i zrobił kupe hihi ;D
Hania? Kolko? Gdzie jesteście?

pyza0204 (offline)

25-06-2014 14:48:28

Jeleń
Hej Kochane!
Jestem, żyję, mam się źle.. Wakacje za pasem, a ja od soboty zdycham. Co najmniej raz w miesiącu jestem chorasad smiley od soboty męczy mnie ból głowy, ale tai ból, że rycze, bo mi głowę rozwala. Dziś wybieram się do lekarza jak tylko Jarek wróci z pracy. Ninka wlasnie spi, makaron sie gotuje, wiec mam chwilke. Nie odzywalam sie, bo kompa mialam w szkole, bo byl czas drukowania swiadectw i takiej tam papierologii.

U nas jakoś leci, Nina ma 16 ząbków (uff zaraz pogodniejsze dziecko). Nie wiem jak niania bez niej wytrzyma przez wakacje, bo jest zakochana w Nince po uszy. Nina przechodzi teraz etap TYLKO MAMA, wiec troszke skomli jak zostaje z niania, ale to trwa krotka chwile, szybko o mnie zapomina.

Czytam Was regularnie, nie zawsze jest czas odpisać, bo wiadomo praca, Nina, dom i już noc, ale już za DWA (2) dni będę miała drzemki Niny dla siebie to na pewno coś skrobne więcej.

W poniedziałek mamy spotkanko z Zoe i jej mamątongue sticking out smiley już nie możemy się doczekać.

aa
Nina pije mleko krowie 2% (3,2% ją zatwardzało i nie smakowało jej) niestety aż 3 razy dziennie je popija, nie mogę jej oduczyć, może samo minie
Je sama widelczykiem, jak czegos nie potrafi nabrać to pomaga sobie rączką, a jak ja chcę ją karmić to się denerwuje. Więc mam sporo rzeczy do odplamianiatongue sticking out smiley Kocha truskawki, najbardziej takie z krzaczka ktore sama sobie znajduje i zrywa. I jakie tam jeszcze pytania były? nie pamiętam

Nanamach ociągasz się z tymi fotkami. Kropa pokaż Martynkę, długo jej nie widzieliśmy. Nie mogę ddawać komentarzy pod waszymi zdjeciami juz od jakiegos czasu.

tyle o nastongue sticking out smiley

no i weszłam na kompa i co zastałam? wielką kupę prania do prasowania;/ nie lubię wchodzić do tego pokojutongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamyk202 (offline)

26-06-2014 09:54:26

Wrocław
siema
sto lat mnie nie było
wpadam tylko czesc powiedziec
zyjemy i mamy sie dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hanka_01 (offline)

26-06-2014 18:25:09

Witamwinking smiley tak wiem jestem brzydka ze wgl się nie odzywalam ale piękna pogoda Filip rozrabia praca wiec padam z dupa przed 20 czasem do łóżka.. i jakoś czasu brak;(

Kropo Zuzaneczko gratki ciociu!winking smiley

Evelka no super się czyta Twoje posty;D pełne energii pozytywne.
Mój Fifi je sam łapka lub widelcem łyżeczka tez mu wychodzi.
Pije mleko kozie z kasza manna.
Je wszystko co mu się na stół/ławę położy. Czekolad ciastek chrupkow nie je woli marchew seler ostatnio nawet cebulę i paprykę chilli;O

Katka szukajcie mieszkanka pewnie! Zdrówka zycze!

Lecę bo mój Filip nic nie daje mi napisać i jestem zdezorientowana zwracając mu uwage.

Do uslyszenia

Buziaki!b


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548390, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.