Styczniówki 2013 part II

Wysłane przez sunflowerxx 

pyza0204 (offline)

13-06-2014 21:37:11

Jeleń
ajjj Evelka zamiast pisać egzamin dla moich słuchaczy z Lo na jutro to weszlam skrobnac tutajsmiling smiley niech Ci bedziesmiling smiley niech WAM bedzietongue sticking out smiley

U nas po staremu, zaraz wakacje- juz odliczam dni a nawet godziny, bo w pracy ostatnio goraca atmosfera. rada za rada, dyzury, itd- nudytongue sticking out smiley... Ninka rośnie, ma już ok.88 cm (jak nie więcej), ostatnio miała kryzys, ale 2 dni temu przebiła OSTATNIA trójka i wróciło me dziecko. Gada jak najęta- wiele słów potrafi, oprócz stada zwierzątek powie wyraźnie Żabka, żabcia, kon, kama, kot, malpa, (na muchetongue sticking out smiley - tata na muchy mowi ach te malpy i cora podlapala), malpka, tata, tatko, mama, ciocia, baPcia, dziadzia, dzieci i wiele innych, zaskakuje nas codziennie, tanczy, spiewa. Słodka jestsmiling smiley a i jak sie jej zapytam kto ty jestes, to odpowiada Pysiasmiling smiley i powtorzy KOCHAM CIEsmiling smiley

no tot tyle sie pochwalilamsmiling smiley tescie nadal mnie wkurwiaja, niania i jej maz zakochani w Nince. W niedziele mamy dzien dziecka we wsi, wiec smigamy na wiejskie spotkanie integracyjne- musze ciacho upiec.

piszcie co tam u wassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kakunia6 (offline)

13-06-2014 22:32:53

Włocławek
Cześc Kobitki. Wiem nie pisałam kupe czasu do Was. Wogóle myślałam że juz nie ma stycznioweczek a dzisiaj Evelka mnie skłoniła bo jestem ciekawa co u Hani, Kropy, Asi i reszty dziewczyn które nie mają FB.
Dzisiaj juz WAs nie poczytam bo dopiero mi Mała zasnęła (jest 21:30). A ja chciałam się wczesniej połozyc bo okres mnie odwiedził. Do tego ten 13 piatek pechowy dla mnie dzisiaj.

Ale napisze po krótce jak się ma Nikolka. Więc rośnie jak na drozdzach. Jest gadułą i do tego się wykłóca za trzech smiling smiley Ostatnio dopiero zaczęła mi przesypiac noce bez mleka . Trwa to jakies 2 tygodnie więc Haniu rozumiem Twój ból z Filipkiem smiling smiley
Nikolka wazy ponad 11 kg a mierzy...hmm nie wiem nawet smiling smiley Ciagle sie smieje i lubi dawac buziaki i sie przytulac. Jednym słowem jest takim dzieckiem o jakim marzylismy !

20 lipca lecimy na wakacje do PL na 2,5 tygodnia. Planujemy jechac nad morze i do zoo. No i spedzic troche czasu z rodzina.
1,5 miesiąca temu sie przeprowadzilismy do innego domu. Jest wiekszy. na fajnym osiedlu , mamy 2 kroki do parku i placu zabaw wiec jestesmy tam prawie codziennie smiling smiley No i do Teściow mamy kawałeczek bo mieszkamy na jednym osiedlu.

Kropka Martynka jest śliczna i jak urosła !! smiling smiley

Asia - Nanamach Jeszcze zajrze zaraz w Twoja galerie bo jestem ciekawa jak się ma Fasolinek smiling smiley

To tyle odemnie . Jutro poczytam co u Was nowego, a tymczasem sciskam :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

13-06-2014 22:34:53

Jeleń
nawet jakieś fotki sprzedmiesąca dodałamsmiling smiley bo nie mam innych zmniejszonych:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kakunia6 (offline)

13-06-2014 22:35:07

Włocławek
Kropa Miło że jeszcze o mnie pamietasz :* smiling smiley


Zaraz dodam zdjecie Niki bo przeciez juz dawno nie dawałam !


[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

13-06-2014 22:40:11

Bydgoszcz
Moje dziecko nie mowi nic oprocz pokazywania palcem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

14-06-2014 20:55:45

Rybnik
Czello!!

Dziewuszki jak miło Was tutaj widzieć !!

KAKUNIA!!!!!!!!! W szoku zostałam jak zobaczyłam Nikolę na zdjęciu jak jest ubrana na czerwono. Wygląda na nooo... dojrzałą dwulatkę! grinning smiley Już pod zdjęciem zapytałam: czyj maluch bardziej wyrósł? Niki jest śliczną dziewczynką! W sumie nic nowego - ma śliczną mamę ;P No a jakie ma długaśne włosy? ZGROZA! Martyna przy niej to łysol! Tak się cieszę, że napisałaś cco u Was smiling smiley Tak się cieplej na serduchu robi, naprawdę smiling smiley Cieszę się, że młoda odstawiła nocne mleko. Szczerze mówiąc zapomniałam jak to jest. Buła przesypiała noce bez mleka od 4 miesiąca wielkie oczy Całuski kochane moje :*:*:*:*:*

PYZA jak Ty fajnie ubierasz Ninę... Aż mi żal, że nie mam stylu, DARU właściwie! JEsteście fajne :*:*:*:*:* A jak egzanim? Myślisz, że oblejesz kogoś ? tak DLA PRZYKŁADU ? grinning smiley P.s. Nina mówi bardzo dużo!! BRAWO winking smiley

Evelka się ciesz, że nie mówi i fafla po swojemu grinning smiley Ja się cieszyłam, że Buła zaczęła się garnąć do mówienia (chociaż nie mówi tak łąnie jak Nina) a teraz jakoś.. przeszkadzają mi te jej słowne fochy grinning smiley np. jak mowi ze czegos nie chce przy obcych grinning smiley

Haniula co u Amy i Phila?

WYLEWKA ZROBIONA! Czyli już coś winking smiley

Taras wysprzątany na jutrzejszy odpust. Przyjedzie brat z rodziną, będzie nas więcej to też weselej powinno być. Może uda mi się w końcu namówić tych leniuchów do siatkówki albo do gry w paletki grinning smiley badbington ? badmington ? Ok niech bedą paletki grinning smiley

To i ja pójdę dodać fotę Bułuy... bez palców w nosie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-14 21:46 przez Kropczenka.

nanamach (offline)

14-06-2014 22:46:09

Rzeszów
no wreszcie aż miło czytać smiling smiley

Evel ja nadal się piszę na spotkanie sekty mam nadzieje że dojdzie do skutku bo innej opcji nie widzę!!!!!!!!!!!

zaraz myknę wasze fotki obczaić a ja jutro dodam swoje zgram w końcu

Nat to Nina bardzo dużo mówi Fasol tylko podstawy mama tata baba dziadzia brum bam nie!!!!!! (to najlepiej hehe) i zwierzątka naśladuje i telte czyli serce smiling smiley to Fasol wzrostem goni Ninę on ma 87 a waga niezmienna od 3 miesięcy cały czas 10,8 przy ogromnym apetycie bo niestety w nocy zazwyczaj mleko musi być no chyba że go umęcze w dzień tak konkretnie to prześpi całą noc ale ogólnie mały latawiec z niego i tancerzyk tylko mu muzyczkę i tańczy i rozkazuje innym to by tez tańczyli lub kręcili się taki mały dyrygent z niego smiling smiley

Nat zazdroszczę wakacji my na urlop końcem sierpnia dopiero ale teraz na długi weekend mykamy ze znajomymi w Bieszczady oby tylko pogoda sie udała i nie lało bo dziś u nas po całym tygodniu upałów leje sobie deszcz bo przecież po co ładna pogoda na weekend tongue sticking out smiley

muszę kupić coś młodemu "eleganckiego" bo za miesiąc jedziemy na wesele no i oczywiście sobie jakąś kieckę tylko nie wiem jak ją kupić żeby nie musieć jej szukać po sklepach bo nie znoszę kupować kiecek na okazje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

16-06-2014 23:28:00

Rzeszów
halo!!!

gdzie wy wszystkie??

u nas pogoda się poprawia i zapowiada sie ładna na weekend bierzemy rowery już czuję ten ból tyłka smiling smiley

jutro muszę zacząć pakowanie może chociaż raz uda mi się zostawić porządek przed wyjazdem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

17-06-2014 09:49:47

Bydgoszcz
Zamulilamsad smiley

Sunflower sie cos nie odzywa nawet na Fb milczy.

W weekend byliśmy na zakupach co by wyglądać jak człowiek w tej Pl.
zostal mi tydzień pracy nad brzuchem dlatego codziennie biegam bo juz nie znam innej mozliwosci by go ujedrnic.
Aha i musze zakupić sukienke na chrzciny bo w szafie pusto.

Hania Hania co u Was?

Kamila nic nie pisala odkad wylecieli.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.